Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Bakkan Wahl 2016 s delegátem Dedo145

  • Toto téma obsahuje celkem 1,353 odpovědí. Do diskuze (87 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel majda a poslední změna proběhla před 7 roky a 7 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 76. až 90. (celkem z 1,354)
  • Autor
    Příspěvky
  • #182973
    007krivanek
    Účastník
    (917 odpovědí)

    Bohuzel se predpoved nemylila a cely den nam foukala desitka.Vyjezd se pokusily udelat jen nase 2 lode okolo 17,00 hod,kdyz vitr klesnul na 7m/s.Po trech driftech s minimalnimi uspechy/par obecnacek okolo 70cm a dva mnicky okolo 80cm/ se vitr obratil od jihozapadu a zesilnel na 12/m/s a to bylo znameni k ustupu.Ve 2m vlnach se lode vratily do pristavu. V techto driftech okolo 2,5 az 3.5 km/hod se casto chyta vazka a to neni nic dobreho pro nase elekricke navijaky.Dalsi dva jsou na pokraji zhrouceni.Jeste ze tu mam super mechanika,ktery dokaze I ve zdejsich skromnych podminkach odstranit nektere mechanicke zavady,

    To je Banax babička. Ta už toho zažila.  Ale v Marečkové ruce věřím, že to opraví.  Vždy jsou to jen drobnosti, které v servise stojí ranec a kdo se vyzná, ke to za pár destilátů.

     

    #182989
    Duke
    Správce
    (1391 odpovědí)

    A nebo nám pak příjde taková babička na servis s tím, že je komplet vnitřek v sáčku bokem v krabici z čehož má náš servisák vždy velkou “radost”. Holt sme národ kutilů…

    #183084
    007krivanek
    Účastník
    (917 odpovědí)

    A nebo nám pak příjde taková babička na servis s tím, že je komplet vnitřek v sáčku bokem v krabici z čehož má náš servisák vždy velkou „radost“. Holt sme národ kutilů…

    Neboj, Mareček to opraví.  Opravil již desítky babiček, od kterých dal servisák i z Prahy  ruce pryč..

     

     

    #184166
    Dedo145
    Účastník
    (2437 odpovědí)

    No vazeni pratele po celodenni praci na priprave lodi se nam odpoledne vycasilo.Kluci vyjeli asi ve 3 hodiny a ja  s Mareckem asi v pul seste.Chtel jsem zkontrolovat velikost keleru na Storflui,ale asi jsme tam nebyli ve spravnou chvili.Zustali jsme bez zaberu.Naopak nasi lovci u majaku potkali hejno obecnacek a keleru a zadarilo se jim vyborne.

    #184184
    Dedo145
    Účastník
    (2437 odpovědí)

    Nejvice se do keleru trefil Jeliman s Jirkou.Nejvetsi kus mel 110cm

    #184193
    Dedo145
    Účastník
    (2437 odpovědí)

    Po delsim pobytu ve filetarne nam dobre padlo posezeni u Bena v jeho hospudce.Zacal jsem se ucit od Bena hru na akordeon a mel jsem I vdecne posluchace.Opacne hodiny nas vsak poslaly do hajan.

    #184195
    Dedo145
    Účastník
    (2437 odpovědí)

    Takto vypadala nase zahradka dnes v podvecer

    #184338
    Duke
    Správce
    (1391 odpovědí)

    Po delsim pobytu ve filetarne nam dobre padlo posezeni u Bena v jeho hospudce.Zacal jsem se ucit od Bena hru na akordeon a mel jsem I vdecne posluchace.Opacne hodiny nas vsak poslaly do hajan.

    Solídní štábní kultůra. 😀

    Nejvice se do keleru trefil Jeliman s Jirkou.Nejvetsi kus mel 110cm

    A ten Jelimanův keler, no pěkný torpédo!

    #184595
    Sim
    Správce
    (11246 odpovědí)

    Taky gratuluji Jelimanovi ke krásnému úlovku.

    #184628
    honzak
    Účastník
    (2580 odpovědí)

    Krásný úlovek kelerů. Velká gratulace lovcům a průvodci

    #185106
    Dedo145
    Účastník
    (2437 odpovědí)

    Prave se mi konci pracovni doba a delame hodnoceni pobytu s prvni cesko-slovenskou skupinou v tomto roce.Vicemene jsem se venoval priprave lodi a pri spatnem pocasi mi chlapi  radi pomohli.Dokonce I Jeliman se aktivne zapojil do pripravy.A posledni foto je uz hotova ,nabarvena lod s novym Garminem a spokojenym Mareckem

    #185111
    Dedo145
    Účastník
    (2437 odpovědí)

    Odpoledne se zase troche vycasilo a tak vsichni vyjeli na rozlouceni s vodou.Nejvice se darilo Lubovi,ktery si malem vyrovnal vlastni osobni rekord.A aby to nebylo malo,tak je tahal po dvou.

    #185129
    Dedo145
    Účastník
    (2437 odpovědí)

    Protoze jsme s Mareckem makali az do 16,00 tak rozlouceni s morem se zacalo az v pul seste.Risko se k nam pridal a vubec toho nelitoval.Ulovil si sveho zatim nej kellera 95cm.Marecek taky ukoncil svuj pobyt peknou devadesatkou.Bohuzel jsme nemohli dokoncit pekny den dalsimi drifty,protoze na nas spadla snehova boure a vitr 11m/s nas zahnal nazpet do pristavu.Skoda,ze jsem nevymenil gumicky na steracich.

    #185133
    Dedo145
    Účastník
    (2437 odpovědí)

    Jelimanovci uz z tepla domova poridili tyto zabery.Obraz krajiny se po tristvrtehodinove snehove bouri uplne zmenil.Pro jejich zitrejsi odjezd to neni zrovna idealni.

    #185136
    Dedo145
    Účastník
    (2437 odpovědí)

    Vecer se prisel rozloucit Ben.Jako obvykle venoval nejuspesnejsimu lovci pamatecni tricko.Tentokrat to vsak nebyl Fisherman nb.1 jako obvykle,ale prekvapenemu Jirkovi venoval tricko s jeho vlastnim ulovkem-19kg treskou.Velikost 5L vsak tresku na obrazku znacne zmensila:D 😀

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 76. až 90. (celkem z 1,354)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Bakkan Wahl 2016 s delegátem Dedo145

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(119)
(21)

Nahrávání ... Nahrávání ...