Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 1,273 odpovědí. Do diskuze (88 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Step a poslední změna proběhla před 10 roky a 9 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 121. až 135. (celkem z 1,274)
  • Autor
    Příspěvky
  • #53723
    verian
    Účastník
    (126 odpovědí)

    HIFT nastupuje na Bakkan 21.4. okolo 11:00 a odjíždí 4.5. ráno:-P info pro lacoh a dalších

    #53725
    lacoh
    Člen
    (792 odpovědí)

    verian napsal: HIFT nastupuje na Bakkan 21.4. okolo 11:00 a odjíždí 4.5. ráno info pro lacoh a dalších

    Konečne aspoň jeden ktorý vie presný termín Vašeho pobytu!!!

    :-D:-D:-D

    #53728
    Milan Pokorný
    Člen
    (206 odpovědí)

    Servus Lacika,

    ne že bych nevěděl termín (napsal jsem ho vš´četně cesty), ale chtěl jsem ti trochu zaměstnat hlavu. Je vidět, že funguješ. U nás je plánovačem cesty “verian”, tak to musí vědět. Tak, či tak, my se tentokrát spolu u Bena nesejdeme. Vy už budete dávno doma, když my budeme teprve vyrážet.

    Předpokládám, že budeš průběžně z Bakkanu informovat, abychom si zalovili spolu s vámi i my z domova.

    Čafky a pěkně si to užijte.

    #53729
    verian
    Účastník
    (126 odpovědí)

    Banjoboy napsal: Servus Lacika,

    ne že bych nevěděl termín (napsal jsem ho vš´četně cesty), ale chtěl jsem ti trochu zaměstnat hlavu. Je vidět, že funguješ. U nás je plánovačem cesty “verian”, tak to musí vědět. Tak, či tak, my se tentokrát spolu u Bena nesejdeme. Vy už budete dávno doma, když my budeme teprve vyrážet.

    Předpokládám, že budeš průběžně z Bakkanu informovat, abychom si zalovili spolu s vámi i my z domova.

    Čafky a pěkně si to užijte.

    Já myslím , že se týden kryjeme??? ten od 21.4-26.4. nebo se mýlím?

    #53730
    lacoh
    Člen
    (792 odpovědí)

    ?[/citace]

    Já myslím , že se týden kryjeme??? ten od 21.4-26.4. nebo se mýlím?[/citace]

    Však som to už písal, že aspoň jeden z vašej výpravy vie ako to je!

    :-D:-D:-D:-E

    #53731
    verian
    Účastník
    (126 odpovědí)

    lacoh napsal: ?

    Já myslím , že se týden kryjeme??? ten od 21.4-26.4. nebo se mýlím?

    Však som to už písal, že aspoň jeden z vašej výpravy vie ako to je!

    I ty Brute8-), ty to do nás valíš. Už se těším na tu borovičku. jsem rád , že se nemýlím. 😉

    #53734
    lacoh
    Člen
    (792 odpovědí)

    Pozdravujem Evu, a prajem skoré uzdravenie.Zásoby Boro sú už nakúpené. Milan nemusí ani na laser, my mu zrak zaostríme. 😯

    #53738
    verian
    Účastník
    (126 odpovědí)

    lacoh napsal: Pozdravujem Evu, a prajem skoré uzdravenie.Zásoby Boro sú už nakúpené. Milan nemusí ani na laser, my mu zrak zaostríme.

    Taky si říkám , že musí existovat méně invazivní a přitom příjemnější metoda na zostření zraku. teď jsi mě navedl, dá se používat vně i vnitřně 😯

    #53749
    jan
    Účastník
    (88 odpovědí)

    Laco,kedy pracuješ ,keď si stále na vlákne.Potom to tak vyzerá s nami dôchodcami,nie a nie nám zvýšiť dôchodky.Za čo budeme chodiť do Norska?:-x:-(

    #53751
    lacoh
    Člen
    (792 odpovědí)

    My čo máme nadpracované dostatok nadčasov, tak nám náhradné voľno vyjde aj na výjazd do Nórska.:-D:-D:-D:-?

    #53774
    verian
    Účastník
    (126 odpovědí)

    Koukám nové téma, to mě zajímá, kdo bude dělat na naše důchody a cesty na Bakkan:-|

    Myslí , že si už teď musíme špórovat a rvát NOKy do strožochu:-(

    Ale taky vím , že Laco pracuje ikdyž je na vláknu. Jedna obrazovka je Bakkan a druhá plánování ekonomických aktivit:-D

    #53777
    Milan Pokorný
    Člen
    (206 odpovědí)

    Pěkně si tam kluci kurizujete a plánujete borovičku. Ale bohužel se tentokrát na Bakkanu nesejdeme ani na hodinu. Cituji zprávu od Laca: “My budeme na Bakkane spolu s Piešťancami od 14.-26.3.” Takže hoši, 3. měsíc je březen(marec) a my k Benovi dorazíme 21.4., tj. duben (apríl), tj. bez 5-ti dní o celý měsíc jsme tam později. Ale to nic, to se kluci spraví. Zdar.:-D:-D

    #53780
    lacoh
    Člen
    (792 odpovědí)

    Step napsal:

    Tak tedy :

    lacoh a spol. 14.4.- 26.4. Jomfruburet

    janci asi 14.4.- 26.4.

    HIFT 21.4. – 4.5.

    verian 23.4.-3.5.

    To Banjoboy: pozri si prvý príspevok na tomto vlákne. janci, HIFT a verian sú členovia tvojej partie. Ty si uviedol termín 19.4.-6.5 A posledný mužský člen, ktorý tu nie je zaregistrovaný nám oznámil Váš nástup 24.4. Tak neviem, kto v tom má hokej. 8-):-D

    #53825
    verian
    Účastník
    (126 odpovědí)

    Borovička bude a to je hlavní:-D:-D:-D

    Pokud to nezměníte, tak se tam na týden(5 dnů)sejdeme8-O

    #54466
    jirik
    Člen
    (115 odpovědí)

    Vypadá to, že letos manželky všem Bakkaňákům zamezili přístup k pc, protože loni bylo vlákno Bakkan Wahl 2012 neustále v TOP a letos nic, člověk, aby ho zaprášený hledal někde v historii. Respi se rozhodl, že letos Bakkan vynechá a asi zanevřel i na net, aby se mu tolik nestýskalo :-?:-D

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 121. až 135. (celkem z 1,274)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...