Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 1,273 odpovědí. Do diskuze (88 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Step a poslední změna proběhla před 10 roky a 5 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 196. až 210. (celkem z 1,274)
  • Autor
    Příspěvky
  • #55490
    jirik
    Člen
    (115 odpovědí)

    No, pokud je pořídíme, tak 3, aby jsme na tom byli všichni stejně. Kvůli vzájemným vázkám jezdíme už 10 let na stejné lodi, používáme stejnou zátěž a teď jsme si pořídili stejné elektriky, aby na to nebyl někdo hůře (nemáme se pak na co vymlouvat). :-D:-D:-P:-D:-P:-D … Ale děkuji za radu, bude to mazec …

    #55511
    honza8
    Účastník
    (93 odpovědí)

    V loni v srpnu jsem ho na Bakkanu používal a fungoval skvěle, než jsem se na chvíli zamyslel a už tam zůstal jako památka:-D:-D

    #55512
    Pafka
    Účastník
    (3888 odpovědí)

    Koukam, ze bychom mohli zalozit klub utrzenejch Roybaitu 8-)8-)8-)8-)8-)

    #55516
    Naki
    Účastník
    (900 odpovědí)

    No jó,no. Pafko,tak se taky přidám. Ten kabel u majáku jsem nevytáhl a Roybait tam někde na dně je dodnes.

    #55518
    honza8
    Účastník
    (93 odpovědí)

    Asi jich tam na tom dně nebude málo:-D:-D hned jsem si pořídil další ať mám co trhat:-D:-D

    #55520
    Franta
    Účastník
    (359 odpovědí)

    honza8 napsal: Asi jich tam na tom dně nebude málo hned jsem si pořídil další ať mám co trhat

    A nenapadlo někoho na konci sezóny vzít potápěčský vercajk a prošmjdit to tam? Jak tak čtu, tak v žádném rybářském shopu nebude taková nabídka, co je utržených nástrah v okolí Bakkanu.:-D

    #55532
    Pafka
    Účastník
    (3888 odpovědí)

    Dobrej napad, ze bych si zalozil malej obchudek s nastrahami? 8-)8-)8-)8-)8-)

    #55537
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (83 odpovědí)

    Tak letos do Aure už vyrazím s tímhle 🙂 konečně je na lodi vařič a WC a spotřeba 6l/hodina

    #55538
    dub
    Účastník
    (785 odpovědí)

    Takže v momente straty okamžite zaznamenat súradnice a nahlásit Pafkovy. Hlavne nestrácajte návnady v hľbke viac jak 50 m aby nás ešte nejaký ten rok zásoboval peknými snímkami.

    #55545
    Naki
    Účastník
    (900 odpovědí)

    to kbfotoservis, toto je vlákno Bakkan, vše o Aure najdeš také v této diskuzi,jen v jiném vlákně. Vařič na lodi, hmmmm,tak to je luksus.

    #55547
    dub
    Účastník
    (785 odpovědí)

    V papamobile varič a wc …?

    #55567
    filous
    Člen
    (12 odpovědí)

    tak už jenom za 406 ale podle diskuze se tam pěkně trhá

    #55595
    Pafka
    Účastník
    (3888 odpovědí)

    dub napsal:

    V papamobile varič a wc …?

    To je do Norska na ryby to nejdulezitejsi, tos nevedel? Este sa musis moc ucit, synku. Dulezite je, ze uz je konecne od koho 8-)8-)8-)8-)8-)

    #55599
    Vladimír Doškář
    Člen
    (542 odpovědí)

    Pafka napsal:

    dub napsal:

    V papamobile varič a wc …?

    To je do Norska na ryby to nejdulezitejsi, tos nevedel? Este sa musis moc ucit, synku. Dulezite je, ze uz je konecne od koho

    Taky mi tu chyběl učitel (národů). :-P:-P:-P:-P:-P

    #55601
    dub
    Účastník
    (785 odpovědí)

    To Pafka – já vím , já vím , rád sa priučím . Ide ale o to od koho … ;-)8-O

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 196. až 210. (celkem z 1,274)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(121)
(21)

Nahrávání ... Nahrávání ...