Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 1,273 odpovědí. Do diskuze (88 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Step a poslední změna proběhla před 10 roky a 9 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,126. až 1,140. (celkem z 1,274)
  • Autor
    Příspěvky
  • #68058
    Roman
    Účastník
    (88 odpovědí)

    TO dub:nebud s toho smutny.ja mam to same.kam ja tam spatne pocasi.mi jsme na titranu a kazdy den mame minimalne 8 teda pokud nemame 20 jako vcera.ale od zitra vecera se to uz ma zlepsovat tak snat se uz konecne dostaneme kloudne na vodu.preju hodne peknych ulovku.

    #68059
    Roman
    Účastník
    (88 odpovědí)

    ono je uz vlastne dalsi den tak uz od dnes vecera zlepseni:-D8-)

    #68078
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    dub napsal: To Respi : Ne ne. Nic z teho. Včera ani dnes sme sa už na vodu nedostali.( Počasí) Skrátka kam já , tam vítr… Podrobnejší správu podá Lídr Gengu – Deda. Za slovenskú stranu tímu (1 kus) max. spokojnosť.

    Kruci kluci vy máte pech,fouká a fouká:-( no snad se to ustálí a bude rybačka jak má být8-)8-)

    #68149
    Roker
    Účastník
    (312 odpovědí)

    Hyse napsal:

    Kluci paradni video. Dobře střihlý. Muzika taky super. A ZOOM na cervenym 28g jigu je pro polaky fakt neodolatelná kombinace.

    Pěkná práce 🙂

    #68199
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    Tak u Bena asi letos poslední parta Dedy B”tým..???:-|:-| už končí??

    #68215
    deda
    Účastník
    (265 odpovědí)

    Jo,jo,

    uteklo to jako voda.Už jsme doma v pohodě.Cestou jsme stáli asi hodinu v Norsku.Bouračka, trojí hasiči,2 sanity a policajti.Naštěstí tam “havrani” nemuseli.Druhou jsme viděli v Německu v protějším pruhu,kamioňák asi usnul vjel do boří a položil to na bok.

    z deseti dnů jsme byli na vodě 5x,nejvíce byly chyceny obecňačky a taky se podařili 3 halibuti.Jeden upadl u lodi.Vše chyceno na gumy různých barev a velikostí(předváděl Dub).Vše v hloubkách od 8 do 20 metrů přímo pod lodí.O pilkry ve větších hloubkách i když byly vidět hejna na echolotu nebyl téměř zájem.

    Parta byla perfektní,už se rýsuje stejná sestava i na příští rok.

    Jediný problém byl,že se po návratu v autě nenašla Michalova bedna se všemi navijáky a bedna s drobným vercajkem.Hned jsem zorganizoval pátračku přes všechny Simy,jestli to našel Ben.Nemohl to najít,protože vzápětí se ztracené věci našly v jiných zavazadlech.

    To ale není jediný(naštěstí ne náš) zapomínací problém.V minulých dnech se vrátila parta nováčků(asi byli po prvé)-jejich jména mně nic neřikali-ze Soroye a zapomněli tam svoje nachytané mražené ryby.

    Musím veřejně poděkovat Zdendovi,Lojzovi,Dubovi,Míšovi a nováčkovi Peťovi za vytvoření vynikající atmosféry na celém pobytu-za jakéhokoliv počasí.

    Děda.

    #68218
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    to Deda:-)tak díky za hodnotné info8-)to víš vždy se najdou větší i menší problémy:-D hlavně že jste dojeli v pohodě a zdrávi:-):-)

    #68294
    dub
    Účastník
    (785 odpovědí)

    Deda už za moravskú časť výpravy túto akciu vyhodnotil, tak ešte pár riadkov pridám aj ja. Ako jediný Slovák (záhorák) som to nemal vždy jednoduché. Zozadu ma stále sledoval tento agent…

    #68295
    dub
    Účastník
    (785 odpovědí)

    Zpredu to bol zese tento…

    #68297
    dub
    Účastník
    (785 odpovědí)

    Na dostrel som bol stále aj od tejto silnej trojky;-)

    #68298
    dub
    Účastník
    (785 odpovědí)

    Keď som ich vozil s citom , aby neprepadávali cez bort , tak mi spievali rúúúznééé moravskééé…

    #68299
    dub
    Účastník
    (785 odpovědí)

    Deda neskutočne varil;-) Napr. vepřo-knedlo…

    #68300
    dub
    Účastník
    (785 odpovědí)

    Vždy sa niečo nachytalo…

    #68301
    dub
    Účastník
    (785 odpovědí)

    Tento sa mi vytrepal pri fotení…

    #68303
    dub
    Účastník
    (785 odpovědí)

    Ostatné sa už radšej fotili až na stole alebo v lodi:-D…

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,126. až 1,140. (celkem z 1,274)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...