Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 1,273 odpovědí. Do diskuze (88 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Step a poslední změna proběhla před 10 roky a 5 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,051. až 1,065. (celkem z 1,274)
  • Autor
    Příspěvky
  • #66674
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Ještě bych si dovolil, pokud můžu, doplnit, že u zlomů bylo nejúspěšnější pouze pustit dolů na dno a kousek povytáhnout a čekat. Pokud tam polaci byli tak téměř okamžitě následoval útok. Co se týče barev tak jsem měl záběry na všechny, je pravdou, že nejvíc na tmavě modrou, černou a tmavě hnědou. Polaci byli u ostrovů, v chaluhách, ale i na zlomech a to i ve větších hloubkách 40 a více metrů. Moje poznatky jsou z Hitry a cca 3 – 5 týdnů staré. Hodně úspěchů.

    #66677
    dub
    Účastník
    (785 odpovědí)

    To Hyse – Je mi to jasné. Začnem po—ma—lu a pomaly začnem zrýchlovat. :-D:-D K prutom : podobné už sú zbalené. 😉 ozvem sa.

    #66692
    Hyse
    Účastník
    (578 odpovědí)

    To Kulik, jasne ze muzes doplnit i komentovat, dyk si uz neco !!! nachytal. Jdou zkombinovat oba zpusoby a zjistit jaky lepe vyhovuje. ale vzdy je to o tom chytit prvni rybu a pak uz to jde samo. Jsem si jisty ze Dub jim to nanda.

    #66694
    dub
    Účastník
    (785 odpovědí)

    😀

    #66711
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    chlapi už aby jste tam byli!!!!:-P8-)8-)

    #66722
    dub
    Účastník
    (785 odpovědí)

    To kulik : Každá rada dobrá. Dík.

    #66741
    kodl1
    Účastník
    (224 odpovědí)

    Zdravím.Chtěl jsem se zeptat v jaké měně se platí benzín do lodí Bennovi.Díky za info.

    #66753
    lacoh
    Člen
    (792 odpovědí)

    kodl1 napsal: Zdravím.Chtěl jsem se zeptat v jaké měně se platí benzín do lodí Bennovi.Díky za info.

    Oficiálne sa všetko platí v Nokoch. Dá sa s ním dohodnúť aj v €. Najlepšia možnosť je však platiť všetko u neho doma kartou.

    #66764
    Pafka
    Účastník
    (3888 odpovědí)

    A nebo si ho kupovat sám při nákupech, vyjde to laciněji 😀 😀

    #66776
    jirik
    Člen
    (115 odpovědí)

    Ahoj, kupovat benzín při nákupech nedoporučuji. Ben nám v květnu nechával benzín za stejnou cenu jako na benzínce a ušetřili jsme si čichání zasmrádlého auta od benzínu.

    #66824
    Step
    Účastník
    (1080 odpovědí)

    To lacoh: ubytování jsem letos platil v NOK, benzin se nás Ben sám ptal jestli chceme v Ečkách, platili jsme taky NOK. Škoda, že mi nikdo neřekl, že se u něho dá platit kartou. Já už čtyři roky vozím hotový prachy u sebe a mám nerva, abych je někde neztratil.

    Benzin si nevozíme, bereme jeho. Zásoboval nás pravidelně a cena byla stejná. Mimochodem, jednou se mi přes trychtýř podařilo přelít nádrž o dobrý litr. Vyteklo to z lodi do vody, udělalo barevnej film, kterej se však ve velmi krátké době rozplynul a po eko katastrofě ani stopa. Kolega někde četl, že se do lodí dává trochu jiný nebo upravený benzin, který se rychleji v moři odbourává. Neslyšeli jste o tom něco?

    #66840
    Tomas-HEKTOR
    Účastník
    (785 odpovědí)

    Zdravíme všechny! Před 3 týdny jsme se vrátili z Bakkanu a tady můžete nakouknout do zákulisí naší expedice! Na Bakkanu je fakt parádní pohoda, prostředí, zázemí. Pro toho, kdo má rád vláčku a chce si zachytat, nechce tahat těžký balvany ze 150m hloubek, chce se i ohřát a něco ogrilovat, možná si i v Norsku zaplavat v moři :o) je tohle prostě BOMBA!!! Lovu zdar![yt=4BTu_7GS7XM=yt]4BTu_7GS7XM[/yt]

    #66845
    Hyse
    Účastník
    (578 odpovědí)

    Kluci paradni video. Dobře střihlý. Muzika taky super. A ZOOM na cervenym 28g jigu je pro polaky fakt neodolatelná kombinace. :-D:-D

    #66846
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Pánové, díky, je to moc hezký. Souhlasím s Hysem, muzika parádní, střih také a ryby krásné.:-P

    #66854
    kodl1
    Účastník
    (224 odpovědí)

    Krásné video.Zoomy vyzkouším také.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,051. až 1,065. (celkem z 1,274)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(119)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...