Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 1,273 odpovědí. Do diskuze (88 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Step a poslední změna proběhla před 10 roky a 9 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,081. až 1,095. (celkem z 1,274)
  • Autor
    Příspěvky
  • #67382
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Pafko mám dotaz existuje nebo neexistuje přímá nebo nepřímá úměra pilkr versus treska. Mám na mysli čím větší a stříbrnější tím větší ryba. Samozřejmě Ti přeji ten pilkr pořádně pokřtít, aby měl Péťa co dohánět.

    #67414
    Miroslav Druga
    Člen
    (116 odpovědí)

    To Deda. Zdravím ťa zo Soroye kamarát. Práve som sa zobudia po nočnom filetovaní. Včera po treťom výjazde mám limit naplnený 😀 , takže idem hľadať nejaké ,,rybičky,, na foto :-D. Tento rok by som v Norsku skoro ani nebol, nakoľko moj plánovaný výjazd na Soroyu v auguste havaroval…Pafkovi sa v partii uvoľnilo miesto tak som sa nanominoval do výberového konania, ktoré som vyhral. V rozhodcovskej komisii sedel Michal, Šroubek, Pafka…:-D Takže sme tu, včera to bol masaker, za dve a pol hodiny sme sa vracali z vody. Osem rýb dobre cez meter a váha od 13-15 kg, zvyšok okolo 90cm. Všetko obecné, jeden keler. Držím Vám palce a pozdravujem všetkých vo vašej partii. Miro.

    #67431
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    kim napsal:

    Pafko mám dotaz existuje nebo neexistuje přímá nebo nepřímá úměra pilkr versus treska. Mám na mysli čím větší a stříbrnější tím větší ryba. Samozřejmě Ti přeji ten pilkr pořádně pokřtít, aby měl Péťa co dohánět.

    My chytáme na 600g, větší jsme zatím prakticky nepoužili. Co se týká velikosti pilkru, tam asi žádná přímá úměra nebude, protože i relativně malá treska má velkou hubu a je schopná polknout cokoli. Na druhou stranu velká treska bude mít zájem spíše o větší kus potenciální potravy 🙂 😀

    Ty pilkry, co jsme tady koupili jsou velmi vysokého lesku a trochu jiného tvaru, takže se pod vodou i jinak chovají. Na lodi jsme si je původně koupili já a Miro a Juzek měl ten den méně vytažených ryb. Včera už ho měl taky a množství ryb se podstatně zlepšilo. Potom však jedna rybka Mirovi roztrhla obratlík a o pilkr přišel, potom musel chytat na klasiku a několik pěkných taky chytil. Takže jde hlavně o to, být v pravý čas na pravém místě 😀 😀 Jsme s nimi spokojeni, na druhou stranu i na Michalovi pilkry se chytají krásné kusy.

    #67433
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Pafko, to je moje řeč, nejdůležitější je být v pravý čas na správném místě a pak je “téměř” jedno na co chytáš. Má zkušenost z letošní Hitry. Polaci brali převážně na určitou barvu a doršové na jinou a přeci jsem na barvu na dorše, na několika místech, chytil víc polaků než doršů a byli tam dorši i polaci.:-?

    #67474
    Hyse
    Účastník
    (578 odpovědí)

    dub napsal:

    Skromná správa z B.W. : Dnes sme sa dost natrápili. Žádný keler ani makrelka, semtam dorška a konečne pár polakú…chutili im také júes žížalky.

    Urcite se do toho dostanete. Zkuste oblast mezi Asenem a Melstainem podle p. Laciny nevim jak ted v “lete” ale me funguje na polaky Black Sapphir nebo blueberry a Zerp rikal Cerna a taky Watermelon red (do zelena)

    #67475
    Hyse
    Účastník
    (578 odpovědí)

    nejde vlozit png:-( ,tak dam jpg

    #67480
    dub
    Účastník
    (785 odpovědí)

    Zdar Petre. Našli sme ich presne tam , a ešte asi 200 m níž zhruba v strede Asenu na plytčinách 5-7 m -tesne pri ostrove. (v chaluhách) Vlastne sme ich honili až po južný cíp Asenu. Brali červy šeckých fareb , skoro bez rozdílu. ,,Večer” ich ideme pohledat. 😉

    #67503
    Petr Novák
    Účastník
    (1356 odpovědí)

    Mě na podzim polaci brali jenom na ol monster v černé nebo tmavo fialové barvě. Oranžová hlava. Bylo jedno jak jsem červa vodil. Stačilo nahodit povolit brzdu a chvíli počkat. Pak přišla jízda jak od kapra.:-P

    #67581
    dub
    Účastník
    (785 odpovědí)

    Včerajšie plány nevyšli podla plánu. 0 -drift, déšť celú noc , o ryby sme skoro neškrtli.

    #67582
    dub
    Účastník
    (785 odpovědí)

    Dnes sa nám nechce…

    #67583
    dub
    Účastník
    (785 odpovědí)

    Ešte že sa deda postaral o dostatek zásob…

    #67585
    dub
    Účastník
    (785 odpovědí)

    Tak sme sa vybrali na houby , ale nekdo nás predbehol…

    #67586
    dub
    Účastník
    (785 odpovědí)

    Neco nám ale nechal

    #67587
    dub
    Účastník
    (785 odpovědí)

    #67588
    dub
    Účastník
    (785 odpovědí)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,081. až 1,095. (celkem z 1,274)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...