Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 2,991 odpovědí. Do diskuze (165 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Pafka a poslední změna proběhla před 11 roky a 8 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 601. až 615. (celkem z 2,992)
  • Autor
    Příspěvky
  • #32694
    dub
    Účastník
    (785 odpovědí)

    zdar chlapi. rano sme vyjeli v pohode ,neco sme aj pochytali.slusne obecnacky,jednoskvrnky…teraz pauza -fouka jako blazen.

    #32695
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    Franta napsal:

    Chlapi, která trasa je lepší?

    Ahoj,určitě je lepší jet na Valset-Brekstad,jezdí tak skoro všichni co znám.

    #32696
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    dub napsal:

    zdar chlapi. rano sme vyjeli v pohode ,neco sme aj pochytali.slusne obecnacky,jednoskvrnky…teraz pauza -fouka jako blazen.

    Tak to ste byli vy,co sem vás viděl na web kameře 8-)8-),a co foto?Viděl sem,že se s něčím fotíte u filetárny..

    #32697
    dub
    Účastník
    (785 odpovědí)

    2sroubek – mohl to byt i vaga -nejsem si isty . s obrazkama mame problem- spatna technika.

    #32698
    JAKABO
    Účastník
    (3006 odpovědí)

    Vaga to nebude,lebo oni sú v inej filetárni,ktorá patrí k Arildu.

    #32700
    dub
    Účastník
    (785 odpovědí)

    2 jakabo -tak asi sme to boli my.obecne do metra pár jednoskrveniek pár kellerov a pár malých bezfuzatych.strasne fuci o pada sneh.metelica na hovado.

    #32702
    vaga1
    Člen
    (2 odpovědí)

    zdravim vas, par slusnych obecnych, aj vela malych, momentalne ako pise dub, pauza..

    #32708
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    dub napsal:

    2 jakabo -tak asi sme to boli my.obecne do metra pár jednoskrveniek pár kellerov a pár malých bezfuzatych.strasne fuci o pada sneh.metelica na hovado.

    Bylo to kolem oběda,tak v 11:30 plus mínus..8-)8-)

    #32709
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    To počasí je vrtkavé…

    Počasí na zítra

    Ale jako v Norsku,mění se to pořád..;-);-);-);-)

    #32716
    Zbyněk
    Člen
    (17 odpovědí)

    Update Lowrance, Garmin apod.

    Obracím se na odborníky, kteří se tu určitě najdou. Poslední dobou jsou k mání plottry s 3D zobrazením. Jde mi o to, jestli je možné to nějak dostat i do pár let starých přístrojů.

    Omlouvám se, že to dávám sem, ale nepřišel jsem na to, jak sem dát nové vlákno. Případně prosím admina, ať to pořehodí

    #32719
    Michal
    Účastník
    (246 odpovědí)

    Asi ti jde o mapy BlueChart G2 Vision od Garminu,pracují pouze s novými přístroji,tak mě informoval prodejce,více se dozvíš na http://www.garmin.cz,jsou tam i přístroje,se kterými jsou funkční.

    #32724
    dub
    Účastník
    (785 odpovědí)

    pre sroubka este sme na chvilu vybehli odchztili sme ti dva polaky a dve obecne 95,96cm dik za tip

    #32725
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    dub napsal: pre sroubka este sme na chvilu vybehli odchztili sme ti dva polaky a dve obecne 95,96cm dik za tip

    Pěkné…super..

    Zítra tam hlásí před obědem 20M/S což je velice špatné,ale po obědě se to bude uklidňovat..

    #32733
    Dotore
    Účastník
    (8 odpovědí)

    Pafkovi

    Dík za info, tuhle trasu jsme ještě nejeli. Jak to na tom trajektu funguje? Musíš si zakoupit nějaké sedadlo, nebo je tam možnost sedět ve vnitřku na na volných sedačkách. Poraď. Než to tady takhle datlovat, rád bych Ti požádal o laskavost. Brnkni mi na tel.: 602224885 a já Ti zpětně zavolám. Rád bych získal pár informací. Dopředu dík

    #32735
    Step
    Účastník
    (1080 odpovědí)

    To Franta: měli jsme letos nabírat jednoho parťáka v Trondheimu na letišti, tak jsem sondoval u Michala trasu přes Flak Rorvik, od něho vím, že trajekt se platí podobně jako průjezd mýtnou bránou (nevím však, jak se platí počet osob-asi paušál)a že jsou tam pěkné vodopády a hezčí krajina. Mě se osobně trasa na Brekstad nelíbí. Je jednotvárná kopírující pobřeží, tak to chci zkusit. Taky bych uvítal nějaké informace.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 601. až 615. (celkem z 2,992)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...