Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 2,991 odpovědí. Do diskuze (165 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Pafka a poslední změna proběhla před 11 roky a 8 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,941. až 2,955. (celkem z 2,992)
  • Autor
    Příspěvky
  • #44489
    Zábal Jan
    Člen
    (78 odpovědí)

    Konečně jsem se dostal k tomu také něco napsat k rybolovu s Pandionem, řekl bych to jední slovem s u p e r,i když jsem se viděl akorát. s Pandionem 3x s dalšími členy posádky nikdy tak nám to vyšlo všichni byli super,počasí luxusní ,zjistili jsme ,že se dá vyjet i když je 9-10 do fjordu tam to jde. Díky Pandionovi a celé posádce za super zážitek

    :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

    #44497
    Step
    Účastník
    (1080 odpovědí)

    :-D:-D:-D

    #44498
    Step
    Účastník
    (1080 odpovědí)

    :-D:-D:-D

    Dá se vyjet, ale se staženým zadkem..:-D:-D:-D

    Hlavní věc, že jste si to užili a hlavně přežili. Vše je třeba vyzkoušet.

    #44514
    Zábal Jan
    Člen
    (78 odpovědí)

    To Step

    vyjet kolem skal a do fjordu se dá při 9-10 úplně bez problémů jediný problém je vyjet z přístavu a vrátit se/výjezd je fakt úzký/ a taky záleží na tom odkud fouká vítr pokud z pevniny tak není problém pokud z moře tak je to horší , zvádli to nováčci tak to musí zvládnout každý norek

    :-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)

    #44553
    Tibor Pelegrin
    Účastník
    (95 odpovědí)

    Ahojte norkovia ! Hlásime sa z Bakkanu, tu sa teraz čerti ženia:-E:-D:-E

    vietor cca 22/m, optimálne na super hruškovicu na chate. Makrely asi zbúrajú Benov prístav :-D:-D:-D:-), inak nič zaujímavé.

    #44562
    Vladimír Doškář
    Člen
    (542 odpovědí)

    rativ1 napsal:

    Ahojte norkovia ! Hlásime sa z Bakkanu, tu sa teraz čerti ženia

    vietor cca 22/m, optimálne na super hruškovicu na chate. Makrely asi zbúrajú Benov prístav , inak nič zaujímavé.

    Jestli vám to pomůže, tak ten vítr máme všichni. My aktuálně kolem 24 m/s. Hezkej mazec. :-x:-x:-x:-x:-x

    #44570
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    rativ1 napsal: Ahojte norkovia ! Hlásime sa z Bakkanu, tu sa teraz čerti ženia

    vietor cca 22/m, optimálne na super hruškovicu na chate. Makrely asi zbúrajú Benov prístav , inak nič zaujímavé.

    🙁 Na webce je vidět ten ejlent8-O přejem vám aby to co nejdříve přestalo!!:-):-)

    #44624
    Jarda Kovařík
    Účastník
    (45 odpovědí)

    Na Harbaku dva dny vichřice,dnes má byt jen 7 až 10,tak to snad půjde.At skáčou na háčky.

    #44668
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    Tak co Bakkaňáci,už se ten vichr přehnal??:-x aby jste mohli čeřit vodu!!:-)

    #44752
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    🙂 tak dnes to vypadá na Bakkanu solidně.:-|jestli pak někdo vyrazil na vodu??? Nebo je pořád ten vichr?? Na webce docela klídek,ale zdání klame8-O8-O

    #44757
    kodl1
    Účastník
    (225 odpovědí)

    Chtěl bych se zeptat jak to bude s placením na rok 2013.Bude platba v EUR nebo v NOK.Někde jsem zaslechl že se bude platit v NOK.Nevíte někdo jak to bude??

    Díky za info

    #44760
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    Bude to v NOK

    #44765
    JAKABO
    Účastník
    (3006 odpovědí)

    Aj mňa by zaujímalo,či už majú voucher v eur alebo nok norci,ktorý idú budúci rok Bennovi.

    #44766
    Karel Marian
    Účastník
    (34 odpovědí)

    Mně tedy bylo řečeno,že zaplatim zálohu Simovi v českejch a zbytek v eurech na místě,tak uvidíme.;-)

    #44768
    Step
    Účastník
    (1080 odpovědí)

    Já mám voucher na NOK

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,941. až 2,955. (celkem z 2,992)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(22)
(167)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...