Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 2,991 odpovědí. Do diskuze (165 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Pafka a poslední změna proběhla před 11 roky a 8 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,956. až 2,970. (celkem z 2,992)
  • Autor
    Příspěvky
  • #44770
    Ladik
    Účastník
    (68 odpovědí)

    2admin v sekci haliiibut nevidim pravou stranu textu,je nejaka chybka ve scriptu?

    #44772
    JAKABO
    Účastník
    (3006 odpovědí)

    cricket- pochopil som, že by sa na Bakkan brala záloha,ako u iných destinácií?

    #44778
    Karel Marian
    Účastník
    (34 odpovědí)

    to-Jakabo ,vypadá to že se na Bakan budou vybírat zálohy,mně to bylo takhle řečeno.Já když odjížděl před 10 dny ,tak jsem si na Bakanu vyjednával chatu u Bena,přes Sima a dohoda tak zněla,že zaplatim 30% zálohu,ale zatim jsem nic neobdržel.Až tu bude Sim,tak nám to politicky vysvětlí: 😛

    #44779
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    Ale už vloni se o tom mluvilo,že platby budou v Nokách,že už euru nevěří!!!

    #44813
    masar
    Účastník
    (83 odpovědí)

    Ahoj z Bakkanu,

    jsme na Torfride od soboty,fouká,prší,dá se vyjet,ale ne daleko.Jsou tady miliony makrel.Tresky máme ve čtyřech lidech zatím jenom tři.A ještě jsou červavý.Mrazáky na ulovky(makrely)nestíhají.Mrazáky pořád ty staré.Výhled počasí nic moc.Ten závěr sezony je letos na počasí špatný.Loni byl super.Čau

    #44815
    Pandion
    Účastník
    (248 odpovědí)

    To masar

    když jsem byl na Torfride tak majitel přivezl nový mražák a dal ho do skladu u filetárny. My jsme ho používaly. Kupoval ho majitel Torfride. Menší mrazák v chodbě jede dobře, ten větší udělá max -16. Je potřeba hlídat a stále znovu zapínat mražení. Zeptal bych se kde je ten nový mražák. My jsme měli hodně makrel tak jsme část dávali do mražáku u Bena v přístavu. Mražáky jsou asi jediná malá slabost této ideální chaty. Jinak přeji ať se vám daří.:-D:-D:-D

    #44816
    masar
    Účastník
    (83 odpovědí)

    To Pandion:

    Máš pravdu,nový mrazák tam je,už tam jsme dali bedny.Dík za info.

    #44842
    mensik
    Člen
    (30 odpovědí)

    Neodolal jsem a příští rok vyrážím se Simem Šroubkem a Bedou na Makrely. Už se na to Těším.Makrely,Hřiby, turistika.v tom je Bakkan skvěly.

    #44844
    Karel Marian
    Účastník
    (34 odpovědí)

    mensik napsal:

    Neodolal jsem a příští rok vyrážím se Simem Šroubkem a Bedou na Makrely. Už se na to Těším.Makrely,Hřiby, turistika.v tom je Bakkan skvěly.

    Mensiku tak mi tam budeš dělat kafe,páč tam budu taky:-D:-D:-D:-D

    #44846
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    mensik napsal: Neodolal jsem a příští rok vyrážím se Simem Šroubkem a Bedou na Makrely. Už se na to Těším.Makrely,Hřiby, turistika.v tom je Bakkan skvěly.

    Jojo,je to tak,dáme si Menšíku opět Kopang a najdem naši postavenou mohylu…;-);-);-)

    #44889
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    to Pafka:Klidně si napiš opět vytvořenou partu,která povalí v srpnu 2013 směr Bakkan Wahl.

    Co je ještě víc supr,tak budeme mít v teamu dvě ženy a dokonce dvě děti…

    Termín je od 20.8-30.8.2013

    Myslím,že k tomu není co dodat…

    TEAM MAKRELA 2013 – SIM,ŠROUBEK,BEĎA + manželka MARKÉTA a jejich dvě děti,MENŠÍK (alias CALVERA) a jeho žena RENÁTA,ještě jeden nezapomenutelný člen – OLDA (alias HALIBUTJIRUŠ)

    Ale ,aby toho nebylo málo,tak pro nováčka Norska,Renatu, vytvořím pod stromeček na přání Menšíka menší Voucher…:-):-):-)

    Jupííííí,povalí sa na makrely a ještě na supr lokalitu a se supr kamarády…

    Bakkane…Šroubek sa vrátí…Menšík sa vrátí…prostě všichni co sme nezanevřeli na supr lokalitu…

    :-):-):-)8-)8-)8-)8-)

    #44895
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    2 sroubek

    posilal jsem ti SZ, prisla ti, nebo mas plnou schranku ? 😀

    #44952
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    #44960
    Tibor Pelegrin
    Účastník
    (95 odpovědí)

    Niekoľko fotografií po návrate z Bakkanu……… Počasie nevyšlo, ale makrely boli pri chuti…..

    #44961
    Tibor Pelegrin
    Účastník
    (95 odpovědí)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,956. až 2,970. (celkem z 2,992)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(22)
(167)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...