Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 2,991 odpovědí. Do diskuze (165 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Pafka a poslední změna proběhla před 11 roky a 8 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,926. až 2,940. (celkem z 2,992)
  • Autor
    Příspěvky
  • #44337
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    sroubek282 napsal: Beda napsal: Simova projížďka po přístavu na právě vyloveném MTB!

    Tady je problééém,ale…

    Já taky jel na Bakkanu kolem jedné ráno na kole…

    Snad to není ono,když sem pěkně zaparkoval…a to byly nové kola..

    Levé kolo bylo mojo…

    😀 a ty Šroubes myslíš že bys na něm dojel od Bena do Brekstatu???8-)8-O8-)

    #44340
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    respi napsal: sroubek282 napsal: Beda napsal: Simova projížďka po přístavu na právě vyloveném MTB!

    Tady je problééém,ale…

    Já taky jel na Bakkanu kolem jedné ráno na kole…

    Snad to není ono,když sem pěkně zaparkoval…a to byly nové kola..

    Levé kolo bylo mojo…

    a ty Šroubes myslíš že bys na něm dojel od Bena do Brekstatu???

    určitě,sem sportovec tělem i duší…:-D

    #44417
    Karel Marian
    Účastník
    (34 odpovědí)

    Ahoj všem.

    Hlásíme úspěšný návrat z Bakanu z Pandionovy výpravy..Cesta a hranice bez problémů.Jelikož na Torfride šel špatně net a v závěru nebylo moc času,tak něco málo info ,až teď.Výprava byla úspěšná,makrel všude mraky a to prakticky na všech hloubkách a braly na cokoliv i na velké pilkry na 80 metrech.Ryb se nám povedlo nachytat taky dost.Dva dny před odjezdem se nám zadařilo úplně nejvíc a naší loďi:Cricket,synátor a Zabjan se povedlo chytit hodně druhů ryb.Tresky,polaky,přes deset merlanů,žraloky,mníky,brosmy,okouníky menší,jehlice dvě,atd.Synátorovi se povedli dva štikozubci kolem 80cm a mně těsně před odjezdem na chatu keler přes 80cm.Na závěr:parta špičková,přesto že jsme se synátorem nikoho před tím neznali.

    Děkujeme Pandionovi,že nás vzal.

    #44418
    Karel Marian
    Účastník
    (34 odpovědí)

    Před odjezdem domů se zadařilo::-)

    #44419
    Karel Marian
    Účastník
    (34 odpovědí)

    Štikozubec synátora:

    #44420
    Karel Marian
    Účastník
    (34 odpovědí)

    A další jehla 79cm 0,7kg.Na gumu 🙂

    #44424
    Karel Marian
    Účastník
    (34 odpovědí)

    keler na úplnej zavěr lovu.

    #44428
    Beda
    Účastník
    (658 odpovědí)

    Krásně jste se do nich trefily. Parádní druhová pestrost. Už se s Vámi těším na příští srpen kluci.

    Béďa

    #44446
    Step
    Účastník
    (1080 odpovědí)

    Tak nám na Bakkanu zbývá ještě návštěva party Respiho a Masara, jiné v seznamu nejsou a bude to pro letošek vše. ???

    Myslím, že z průběhu letošního vlákna byla většina příspěvků pozitivních.

    Ještě jsem se neodvážil počítat, za kolik to máme do příštího jara. Už se těšíme. (Za “257”, to je hrozný číslo. S tím by se mělo něco dělat, ňáký Maledivy mezi to vrazit. No je to lepší než “365”.:-D:-D

    #44454
    pes
    Člen
    (4 odpovědí)

    AHOJ NOSRCI JSEM NA BAKANU A FOUKÁ, ŽE SE NEDÁ VYJET NA MOŘE, RESPI POPISOVAL LOV NA VLÁČKU POD JAKÝMSI MOSTEM, MŮŽE MI NĚKDO POSAT KDE TEN MOST JE. PRO INFO JE FOTO MOSTU NA STRÁNCE 128 TOHOTO VLÁKNA.DÍKY.:-(

    #44455
    Pandion
    Účastník
    (248 odpovědí)

    To Pes

    Vyjeďte od Bena doleva a stále po hlavní cca 12 km. Je to silnice 721 opačný směr než do Bjugnu. Nemůžeš to minout. Braly makrely.:-D:-D:-D

    #44456
    Beda
    Účastník
    (658 odpovědí)

    To pes: chytil jsem pár makrel i u Benna ve “starém přístavu” přímo z mola. Také se dá chytat ve fjordu z kamenolomu, je na pravé straně fjordu(je tam velké molo které je vidět přímo z baráku).

    #44462
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    Step napsal: Tak nám na Bakkanu zbývá ještě návštěva party Respiho a Masara, jiné v seznamu nejsou a bude to pro letošek vše. ???

    Myslím, že z průběhu letošního vlákna byla většina příspěvků pozitivních.

    Ještě jsem se neodvážil počítat, za kolik to máme do příštího jara. Už se těšíme. (Za “257”, to je hrozný číslo. S tím by se mělo něco dělat, ňáký Maledivy mezi to vrazit. No je to lepší než “365”.

    Respi nejede,syn dneska nastoupil do školy(rybářské)ve Vodňanech!!!! další blázen,holt po mě8-)8-)!!!

    #44463
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    A takovej veget tam mít nebude:-P!!!

    #44464
    Step
    Účastník
    (1080 odpovědí)

    Počasí pro Bakkan na 3., 4. a 5. září

    Dnes ještě mazejte na moře, bude foukat 5m/s, zítra od rána si dva dny neškrtnete.

    Obrázek s předpovědí se nepovedl. Od Zítřka rána má foukat 10- 18 m/s až 6.9. v šest ráno to spadne na 5-6m/s od 7.9. bude zase 10 a více až do 8.9 ráno, kdy to má ustávat.

    K tomu mostu pojedeš od Bena po silnici 721 jak píše Pandion až v půli fjordu (nebo jezero), který bude po pravé straně je odbočka vlevo na místní silnici fv82, na té asi po 400 metrech odbočíš vpravo a pojedeš až za Vallersund Gard a tam je most na ostrov Valsoya, tak tam.

    null

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,926. až 2,940. (celkem z 2,992)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(22)
(167)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...