Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 2,991 odpovědí. Do diskuze (165 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Pafka a poslední změna proběhla před 11 roky a 8 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,896. až 2,910. (celkem z 2,992)
  • Autor
    Příspěvky
  • #44160
    kodl1
    Účastník
    (225 odpovědí)

    Tak odpoledne příjezd z Bakkanu.Počasí celý týden výborné.Cesta bez nejmenších problémů.Nikde žádná kontrola a nikde žádný důstojník.Cesta trvala 32 hodin.Sestave výborná.Tak zase někdy za rok.

    A ještě posílám odkaz na návštěvníka ve filetárně.

    #44161
    Pandion
    Účastník
    (248 odpovědí)

    Tak po pár dnech jede trochu lépe net, tak pár slíbených zpráv

    Mražáky :

    po rozmluvě s Benem se ve skladu filetárny objevila bedna s novým mražákem. Přivezl ji majitel Torfride tak jsme ho hned zabrali. Na chatě ten menší mražák je v poho :-D, ten větší to vytáhne pouze na 16,5 stupínku mínus8-O. Mražáky se pravděpodobně budou šibovat po našem odjezdu.

    Dnes jsme nevyjeli, bylo 10 m, čekáme na zlepšení zítra odpoledne. Tak odpočíváme po náročném týdnu. Kachna , kůzle, okouníci atd.

    Okouníci jinak byli super žrádlo. Místo kde jsme je našli jsem dal Simovi. Dobří kamarádi se to určitě od Sima dozvědí.

    Poslední dny jsme zkoušeli halíky a hledali trochu Polaky. Keleři tu nejsou, něco přivezli němci z Arildu , někde dalekou za Husoy.

    Včera byl večírek s Michalem , Béďou, Markétou a dětmi. My jsme trochu pojedli masíčka, děti dostali upečený perník a zmrzlinu. Přidávám pár fotek

    Omlouvám se kamarádům, že pravidělně nepíšeme, ale někdy ten net jde strašně pomalu.

    #44162
    Pandion
    Účastník
    (248 odpovědí)

    Jeden sůušný poláček na vláčku

    #44163
    Pandion
    Účastník
    (248 odpovědí)

    Jirka jako naprostý nováček při čtvrtém výjezdu na moře dostal na vláčku halíčka:-):-D

    #44164
    Pandion
    Účastník
    (248 odpovědí)

    Pěkná vybarvená obecňačka, jak jinak než Jirka:-D

    #44165
    Pandion
    Účastník
    (248 odpovědí)

    Pomalu se blíží konec, do lodi jsem dostal dva výborné kluky. Nikdy ryby nechytali. U Jirky naprosto selhal imunitní systém je totálně nakažen Norskou horečkou. Ten určitě bude Norska jezdit. Jirku mladšího to také bavilo. Celá naše parta je výborná.:-D:-D:-D

    #44168
    Beda
    Účastník
    (658 odpovědí)

    Večerní Vals fjord 21:15hod.

    #44179
    mirecek
    Účastník
    (253 odpovědí)

    To Bakkan boys: Krásné zpravodajství, hodně lidí naslibuje, ale pak se nezmůžou vložit ani jednu fotku za celý pobyt. Já si ten týden, co jste psali prožil s váma a za to vám patří můj DÍK!

    #44182
    Jarda Kovařík
    Účastník
    (45 odpovědí)

    Také jsem si hezky početl,vyrážíme v pátek na Harbak,aspon vím že berou.Dík

    #44189
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    Beda napsal: Večerní Vals fjord 21:15hod.

    jo jo tam jsou krásný večery, ta usedlost tam je – Belania:-) a doprava nahoru k větrníkům se jede na Rabben!! tam je taky krásně:-D

    #44213
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    To je ono:-D skoro stejnej snímek…8-)

    #44273
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    cesta k Rabbenu,starý přístav,výjezd jen za přílivu8-O

    #44274
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    #44275
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    #44276
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 2,896. až 2,910. (celkem z 2,992)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(22)
(167)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...