Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 2,991 odpovědí. Do diskuze (165 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Pafka a poslední změna proběhla před 11 roky a 8 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,801. až 1,815. (celkem z 2,992)
  • Autor
    Příspěvky
  • #37856
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    Beda napsal: Vydra napsal:

    to Beda: Tak hurá na ryby, ne? Pěkně zalátaný. Co jsi dělal?

    Rano priserny zvoneni od postacky, ja rozespalej z cesty z Norska. Vstanu jdu ven a tam nikdo, tak sednu na kolo a valim za ni. Jedno auto vyjizdelo od domu, druhe v protismeru a brzda pak tlama. A je to! Postacku jsem nedohnal.

    Na ryby bych jel hned to si pis, ale nejaky den tomu budu muset dat voraz.

    Zdar kámo,no konečně info,že si v pohodě…:-D:-D.

    Krásný paleček,jen ta barva a velikost mi vůbec nesedí…8-O8-O8-O

    Doufám,že už nebudeš honit pošťačku!!!A ještě na kole…

    Drž se chlape..

    #37858
    JAKABO
    Účastník
    (3006 odpovědí)

    sroubek – Za každým nešťastím hľadaj ženu. Asi je to pravda.

    #37859
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    JAKABO napsal: sroubek – Za každým nešťastím hľadaj ženu. Asi je to pravda.

    :-D:-D:-D:-D

    #37860
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    janek.su napsal: Zdravím z Bakkanu,

    dorazili jsme dnes ráno, a snámi spousta dalších čechu, myslím, že měl Benn docela honičku.

    Vyrazili jsme na chvilku k větrníkum, chytil jsem jednoho dorše cca 45 cm, jinak z nás nikdo nic, ale jistľ to přijde zítra,,

    jdu spát, cesta byla náročná, ale bez maléru.

    Ahoj Janku…

    Sem rád,že ste v pořádku na místě.Jak probíhala cesta?Jaké bylo počasí?Jak si odpočineš a budeš fit,tak napiš pár řádků..

    A hodně štěstí na Bakkanu..

    #37870
    Step
    Účastník
    (1080 odpovědí)

    Konečně jsme se zase nakonektili, je tu telefonický modem a jednou jde, podruhé nejde, včera jsme se toulali jen tady po okolí. stále foukalo. Moc toho nebylo.

    #37872
    Step
    Účastník
    (1080 odpovědí)

    Dnes jsme si udělali radost, konečně krásné počasí, ani jsme nepočítali s takovým výsledkem, mraky kelerů kolem 50 cm, kolem nich tyhle “topůrka”

    #37878
    Step
    Účastník
    (1080 odpovědí)

    Takhle vypadaly tři devadesátky na jednom návazci a pilkru.

    Mimochodem návazec velmi účinný, dva fosfor zelení a stříbrní úhoříci od Michala. Už jsem se před odjezdem zařekl, že nic nekoupím. Michal ukecá i “jalovou krávu” tak jsem si je u něj vzal. 😀 Keleři jim dávali vysloveně přednost.

    #37879
    Step
    Účastník
    (1080 odpovědí)

    A když reklama, tak ještě tenhle snímek. =Uspěch možná v tom, že má ta potvora ocásek opačně než ostatní gumy.:-?:-x

    #37881
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Jak je vidět tak jsem udělal dobře. Dnes jsem zakoupil ty zelené fosfory nebo co to je. Snad se to bude i za měsíc treskám zamlouvat.

    Stepe díky za naději.

    #37883
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    Zdravím STEPE, blahopřeji ke krásným úlovkům, konečně jste si to užili 🙂 Jestli to tedy dobře chápu, na boudě WIFIna není, co? 🙁

    #37884
    dub
    Účastník
    (785 odpovědí)

    To step . Vidím že ste sa pekne rozbehli. Naoplátku držím palce jak si ty nám držal v marci . Ja už iba spomínam .

    #37886
    sandokan
    Účastník
    (171 odpovědí)

    to Step: Jsem rád, že jste si konečně po serii větrných dnů takto zachytali.

    #37893
    pupek
    Člen
    (3 odpovědí)

    to šroubek: tak vstáváme, trochu jsme dohnali spánek,ten nám chyběl, a vyrazíme na mě. Ben nám včera říkal, že ryb tu moc teď není, máme 4 lodě a spojení vysílačkama, tak snad něco “vystopujeme”.

    Cesta byla dobrá, jeli jsme na Udevalu , Charlotenberg a potom po 3., celníci stáli venku, ale jen koukali. Policajty jsme nikdy neviděli.

    Jen ta rozbitá cesta nás malinko zdržela, ale nechalo se to, domácí to neřeší, i kamioňáci na tom jezdí jako čuňata. Cena trajektu z Valsetu byla oproti loňským 169 teď 239 norů.

    V noci asi trochu sprchlo, moře je zdá se v klidu, tak jdeme na ně, posádka je už podrážděná, sledují mé psaní na televizi,-silná cenzura, tak zase příště, a někam se schovám, aby mě tady nešikanovali:-:-(

    #37894
    pupek
    Člen
    (3 odpovědí)

    to šroubek:teď koukám, že jsem to psal z adresy pupka, je na noťasu trvale přihlášen,jistě poznáš, že jsem to psal jáááá:-D, janek.su

    #37895
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    Stepe pěkná práce:-D vždyť ty ryby tam přece jsou,:-Pneztratily se!!!!

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,801. až 1,815. (celkem z 2,992)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...