Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 2,991 odpovědí. Do diskuze (165 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Pafka a poslední změna proběhla před 11 roky a 8 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,786. až 1,800. (celkem z 2,992)
  • Autor
    Příspěvky
  • #37777
    JAKABO
    Účastník
    (3006 odpovědí)

    Toto je to miesto na Asene- maják a kostolík na druhom konci.

    #37778
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    Sim napsal: Béďa má komplikovanou zlomeninu palce u ruky, dnes po obědě jde na operaci, aby mu to sešroubovali.

    Ahoj,po přečtení tohoto příspěvku mě ryby a lodní šrouby moc nezajímají…

    Co se stalo?Je Beďa v pohodě?!!!!Bude to v pohodě?!!!!Sakra!!!!

    Beďo,doprdele drž se!!!!!Neštěstí sa stane během sekundy!!!

    Držím Ti moc palce!!!!A hodně štěstí….!!!!!!!!

    Šroubes

    #37785
    Franta
    Člen
    (135 odpovědí)

    Beda napsal:

    Zdravim vsechny lovce na bakkanu. Rad vidim ze se zacina darit. Ozvala bych se drive. Ale aspon vas sleduji z urazovky v Brne. Hlavne at se vam zadari poradne zachytat. Za chvilku vyrazim na filetovaci stul jako ty tresky. Tak lovu zdar na bakkanu.

    Drz se Bedo,

    preji at je vse v cajku.

    F.

    #37798
    Robin21
    Účastník
    (88 odpovědí)

    Vrtule nestala nic. Proste nám kousek odpadl pri ceste na Asen, Ben pak rikal ze byla v tom miste svarovana… mam vyfocenej aji ten lom, a je videt cistej strih

    #37800
    Preparator
    Účastník
    (777 odpovědí)

    Nás stála vrtule cca 7000Kš a to jsme ji jen škrábli na otevřeném fjordu o něco ve vodě 🙂

    #37801
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    Preparator napsal:

    Nás stála vrtule cca 7000Kš a to jsme ji jen škrábli na otevřeném fjordu o něco ve vodě 🙂

    No ještě štěstí že to nebyly Koruny české 😀

    #37808
    Beda
    Účastník
    (658 odpovědí)

    Dekuji za podporu, palec je uz opraven. Navic je v nerezu takze neco vydrzi.

    #37809
    Vydra
    Účastník
    (749 odpovědí)

    to Beda: Tak hurá na ryby, ne?:-) Pěkně zalátaný. Co jsi dělal?

    #37810
    Beda
    Účastník
    (658 odpovědí)

    Nasi skupine se u Benna. Primo uprostred pristavu na aluboutu podarilo ocesat lodni sroub. Bylo to pri maximalnim odlivu. Takze doporucuji pri odjezdu za odlivu pozvednout motor, hlavne u aluboutu. Navic jsme meli obdobi s nejvetsim odlivem v posledni dobe.

    #37812
    Beda
    Účastník
    (658 odpovědí)

    Vydra napsal:

    to Beda: Tak hurá na ryby, ne? Pěkně zalátaný. Co jsi dělal?

    Rano priserny zvoneni od postacky, ja rozespalej z cesty z Norska. Vstanu jdu ven a tam nikdo, tak sednu na kolo a valim za ni. Jedno auto vyjizdelo od domu, druhe v protismeru a brzda pak tlama. A je to! Postacku jsem nedohnal.

    Na ryby bych jel hned to si pis, ale nejaky den tomu budu muset dat voraz.

    #37821
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    Tak pojed příští pátek s nama, takovýho parťáka bychom brali :-D:-D:-D A alespoň vyzkousis, jestli ti tam dali nerez v antikorozni úpravě 8-O:-D:-D Aby ti pak palec nezačal reznout :-D:-D:-D

    Koukám, ze pro cyklisty je to nejaké blbe období. Nás minuly týden brejknul na kolach nejaký blb v dodávce (ujel), takže jsme si 3 ze 4 hodili loping na silnici. Já jsem naštěstí jen pomuchlal kolo, utrpěl nejaké lišeje v ksichtu, pohmožděniny po celém těle a narazil si zápěstí na levé ruce. Kolega dopadl hůře, dostal na 4 týdny sadru na levý loket (to by se mi Norsko pekne zkomplikovalo 🙁

    Tak se dej rychle do kupy, ve stredu za tyden jedu k Michalovi pro poslední nákup 🙂

    #37822
    Beda
    Účastník
    (658 odpovědí)

    Tak me napis sz kdy presne u michala budes a ja se za vama stavim mam to par metru. Nasaju aspon kladnou atmosferu.:-D

    #37823
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    OK 😀

    #37842
    janek.su
    Člen
    (176 odpovědí)

    Zdravím z Bakkanu,

    dorazili jsme dnes ráno, a snámi spousta dalších čechu, myslím, že měl Benn docela honičku.

    Vyrazili jsme na chvilku k větrníkum, chytil jsem jednoho dorše cca 45 cm, jinak z nás nikdo nic, ale jistľ to přijde zítra,8-O,

    jdu spát, cesta byla náročná, ale bez maléru.

    #37849
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    Tak si voražte:-Da pak hrrr na ně a ať se daří:-Pryby tam jsou!!!

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,786. až 1,800. (celkem z 2,992)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...