Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 2,991 odpovědí. Do diskuze (165 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Pafka a poslední změna proběhla před 11 roky a 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 166. až 180. (celkem z 2,992)
  • Autor
    Příspěvky
  • #28425
    Naki
    Účastník
    (900 odpovědí)

    to ZM,tak jsem se zamyslel. Jsem rád,že jsem poslední tvoje příspěvky špatně pochopil. A díky za přání k autům,budou to potřebovat.

    #28426
    ZM
    Účastník
    (1125 odpovědí)

    A který jsem měl ještě nepochopitelný příspěvek v poslední době? To s tím ďasem? Nebo jak jsem ti psal soukromou zprávu? Chce to říct hned,kvůli možné sebereflexi.

    Tak ještě Šroubkovi – prase mi nevadí,ani na fotkách.Krev mi taky nevadí,patří to k zabíjačce.Na fotce mého největšího polaka mám krev,na fotce největšího kelera mám na rybě přilepený obal od tatranky,to mi vadí.

    Zabíjačka mi nevadí.Ahoj a příjemnou diskuzi!

    #28431
    Beda
    Účastník
    (658 odpovědí)

    Na té zabijačce byla velice přátelská atmosféra. Něco se i popilo 😀

    Statek z venku měl také svoje osobité kouzlo 😎

    Že by ZETOR?!?! 😀

    Prostě jako v pohádce.

    #28432
    Step
    Účastník
    (1080 odpovědí)

    To jsi při vaření prdelačky ještě stál na nohou? To u nás dodělávaly ženský, my už byli mrtví…:-D

    #28433
    Beda
    Účastník
    (658 odpovědí)

    Step napsal:

    To jsi při vaření prdelačky ještě stál na nohou? To u nás dodělávaly ženský, my už byli mrtví…

    No konec máme ze Simem také trošku nejasný. Ale produkty ze zabijačky chutnají skvěle, takže všechno dobré. 😯

    #28435
    Step
    Účastník
    (1080 odpovědí)

    To Beda: Tak to zabijačka skončila jak měla.. Konec dobrý, všecko dobré.

    #28446
    Naki
    Účastník
    (900 odpovědí)

    Béďo,snad něco schováš taky na naši výpravu. Už mě honí mlsná!!!

    #28463
    tiguan
    Člen
    (26 odpovědí)

    Béda a Sim: Dostal jsem takový hlad, že si musím dát druhou večeři, jinak do snídaně nevydržím. 😀

    #28477
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    ZM napsal:

    A který jsem měl ještě nepochopitelný příspěvek v poslední době? To s tím ďasem? Nebo jak jsem ti psal soukromou zprávu? Chce to říct hned,kvůli možné sebereflexi.

    Tak ještě Šroubkovi – prase mi nevadí,ani na fotkách.Krev mi taky nevadí,patří to k zabíjačce.Na fotce mého největšího polaka mám krev,na fotce největšího kelera mám na rybě přilepený obal od tatranky,to mi vadí.

    Zabíjačka mi nevadí.Ahoj a příjemnou diskuzi!

    v klidu…;-),prase v kotlu,ryba na háčku..není si víc co přát..:-):-)

    Nejaké rýpnutí k tomu patří…

    Ahoooj…

    #28478
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    Beda napsal:

    Step napsal:

    To jsi při vaření prdelačky ještě stál na nohou? To u nás dodělávaly ženský, my už byli mrtví…

    No konec máme ze Simem také trošku nejasný. Ale produkty ze zabijačky chutnají skvěle, takže všechno dobré.

    Jak nejasný????Prase neuteklo,Beďa se nepořezal a doufám,že Sim krásně očistil střeva…co si víc přááát…jitrnicu jaků svět neviděl :))

    #28481
    vaga
    Účastník
    (67 odpovědí)

    za 64..

    #28711
    Pafka
    Účastník
    (3888 odpovědí)

    2 Šroubek

    Peťo poslušně hlásím, že tvůj úkol je splněn. Dnes jsme byli na obědě a na výborných Plzničkách s KIMem a krásně jsme si pokecali :-D:-D

    Je to borec, klobouk dolů – tak bych chtěl jednou dopadnout :-D:-D:-D

    #28713
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    Pafka napsal:

    2 Šroubek

    Peťo poslušně hlásím, že tvůj úkol je splněn. Dnes jsme byli na obědě a na výborných Plzničkách s KIMem a krásně jsme si pokecali

    Je to borec, klobouk dolů – tak bych chtěl jednou dopadnout

    tak to sem rád,že to dopadlo dobře kluci.. 8-)8-)8-)8-)

    #28741
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    Tak nám prý zrušili chatku Rabben:-(budou ji bourat!:-|taková krásná byla,5 ložnic,velký obývák,kuchyňka,přípravna,velký mrazáky,dílna….no škody naděláno:-? jedem teda k Benovi na barák,už se těšíme:-P

    #28760
    kito
    Člen
    (16 odpovědí)

    Ahoj všem, jen takový dotaz. Jezdíte také chytat na Melstein , já bych se tam letos rád podíval ale mít odvahu jet takový kus od pevniny.

    Pokud bude počasísnad tak ano ale jak to jistit když nemáte na moři možnost se stále informovat o tom co se na vás žene.

    Jaké jsou vaše zkušenosti?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 166. až 180. (celkem z 2,992)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(119)
(20)

Nahrávání ... Nahrávání ...