Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 1,948 odpovědí. Do diskuze (120 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Duke a poslední změna proběhla před 12 roky a 11 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 361. až 375. (celkem z 1,949)
  • Autor
    Příspěvky
  • #19582
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    2 STEP

    Díky za rady, myslím že to probereme za měsíc i osobně. Baterka s výdrží na jeden den se mi zdá dost málo, měla by tam být určitě rezerva. Uvidím, jak bude držet mě. Už máš sbaleno? 😀

    #19583
    Step
    Účastník
    (1080 odpovědí)

    Mám to jak jsem se vrátil z Einviky. Včera jsem vytáhl ještě dvě jabka z batohu. Těším se jak malej kluk. Ta Einvika byla na rychlo, tak jsem si to tak neužil. Letadlem je to pohoda, jsi ale dost omezen váhou zavazadel. Chtělo by to po zemi doprovodný vůz napakovaný vším potřebným. Při tom nabíjení je možná problém v dotyku svorek s kontakty baterky. Ono by to chtělo u nabíječky předělat ty klipsy na obyčejné autosvorky, které by se navlékly na kontakty baterky, ale uznají Ti pak záruku, když se to pokazí? Uvidím.

    #19597
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    Myslím si, že když bys reklamoval baterku, kabely by se k tomu dávat nemusely – takže je to určitě námět na zamyšlení. O víkendu to hned okouknu 🙂

    #19620
    Peter Tomko
    Účastník
    (52 odpovědí)

    janci napsal:

    Pre Oksvoll nenajdes dlhodobu predpoved pocasia.

    skús toto, je stále minimálne na 7-10 dní. A je to priamo pre tú oblasť,

    tak ako písal aj MifakM.

    Oksvoll in Bjugn (Sør-Trøndelag)- daj si toto:Forecast as PDF.

    Brekstad je predsa len zašitý vo fjorde. Ale bodaj by nefučalo nikde.

    http://www.yr.no/place/Norway/S%C3%B8r-Tr%C3%B8ndelag/Bjugn/Oksvoll/long.html

    #19622
    deda
    Účastník
    (265 odpovědí)

    Zdravím z Bakkanu všechny nedočkavé aa zvlášť Zdendy,který měl jet s námi ,ale osud tomu nechtěl.V den odjezdu mu zemřela maminka,stále na něho myslíme a chybí nám tady.Cesta proběhla bez problémů.(12.4.)Vyjeli jsme ráno ve 4 hod,tím pádem jedna noc,je to lepší jak loni 2noci.Trajekt Rostock -Gedser (auto,vlek 5 lidí)114 Euro ,trajekt Valset 278 NOK,nafta jak uvádějí na adreseČeské dálnice.V norsku nejdražší 43,-Kča postupněnajih se slevňuje až na naši cenu.Ještě doma podle dlouhodobé předpovědi jsme měli mít celý pobyt vítr do 4 m,Všechno je jinak.Dnes nás vyhnala z moře 9 -11m,teď odpoledne je to ještě horší.Dnes to balí parta ze Slovenska o den dřív.Jim ta dlouhodobá předpověď nevycházela.Měli jen 2 dny na moři.Vláčka ze břehu se nikde nedaří.Včera se chytilo pár tresek,ale nic moc.V neděli a pondělí má vítr klesnout na 4m.Jinak je zde narváno-češi slováci,1 němec a 1 holanďan.

    Foto zatím není.

    Děda.

    #19623
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    Horečka stoupá – provedena registrace platební karty na mýtné brány 😎

    #19636
    pazout
    Účastník
    (42 odpovědí)

    2deda mame to za 6 odjezd za vami takze to jsi me moc nepotesil podle predpovedi pro oksvol to vypadalo na perfekt pocasi a jak pises je realita jina snad se to zlepsi preju petruv zdar vsem a za kazde info dik predem

    #19639
    mikr
    Účastník
    (203 odpovědí)

    Pro Stepa:

    Krokosvorky na kabelech jsou na šroubek. Sundáš krokouše a zaměníš je za fastony. Konektor(faston)navrtáš dáš šroub s matkou a je hotovo. Pří reklamaci vrátíš zpět. Pro ošetření proti vodě nasaď smršťovací bužírku.Co se týká nabíječky: Dodávaná k Leobritzu má výkon 300mA. Na dobití dodané baterky potřebueš tudíž dost dlouhou dobu. 7Ah baterku při 70% vybití alespoň 12hodin.Tak je lepší mít 2 a střídat je.

    #19642
    zdenek cigl
    Člen
    (6 odpovědí)

    Pro DEDA:

    Zdravím vás všechny na Bakkan. Taky na vás vzpomínám. Snad se vám vítr umoudří a vy budete moct vyjet na moře a nachytat nějaké pěkné úlovky. Těším se na vás, brzy na viděnou. Zdenda

    #19644
    vladov
    Účastník
    (95 odpovědí)

    To DEDA

    Prosím Ťa aké boli cesty? Mám na mysli aké gumy zimné, letné?

    Ideme 2.5. a nevieme čo obuť. Držte sa

    #19645
    Step
    Účastník
    (1080 odpovědí)

    To Mikr dík za radu, něco s tím provedu.

    #19646
    janka
    Účastník
    (2448 odpovědí)

    aktualni situaci na cestach muzete videt na dopravnich kamerach:

    dopravni kamery norsko

    #19654
    deda
    Účastník
    (265 odpovědí)

    Už po druhé zdravím z Bakkanu všechny nedočkavé.Ještě se vrátím k cestě.Z Rozstoku do Gedseru jsme zažili pěkný větřík.Já jsem odpočíval v autě a takový rachot jsem ještě nezažil.Údery vln do lodi,vedle stojící kamion se třásl jak ztracený pes,alarmy aut pištěly,a auta nebyly nijak zajištěny.Nic se nestalo a přepluli jsme v pohodě.Pak jsme měli vymyšlenu novou (pro nás)trasu-Geteborg,80 km Udevala,pak doprava po asi 170 a 171 na Eda,celnice bez obsluhy.Celou cestu nejevili celníci zájem a navíc na této trasa nejsou radary ani zpoplatněné úseky,dále po 3 až sem .Silnice suché bez sněhu a ledu.Vrcholky hor u Benna proti loňskému pobytu bez sněhu.Ani teď nepadá,jen lehceprší a stéle duní,Odpoledne byly na vodě 3 lodě co zítra nebo pozítří končía přivezli asi 5 ryb.Kruté podmínky,my jsme to řešili upíjením slivovičky,které máme nad limit.Zítra dopoledne má být vítr 7m,tak razíme už po 6 té hodině,bude-li to pravda.V poledne zas má zesílit,ale to jistě všichni víte z podrobné hodinové předpovědi.

    Držte nám všem tady palce a my Vám to oplatíme,jestli to pomůže.

    P.S.pro DKlukina -ušetřil jsem druhou láhev rumu.

    Děda.

    #19655
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    kluci,držím palce a počasí se určitě umoudří..

    #19656
    deda
    Účastník
    (265 odpovědí)

    Už po druhé zdravím z Bakkanu všechny nedočkavé.Ještě se vrátím k cestě.Z Rozstoku do Gedseru jsme zažili pěkný větřík.Já jsem odpočíval v autě a takový rachot jsem ještě nezažil.Údery vln do lodi,vedle stojící kamion se třásl jak ztracený pes,alarmy aut pištěly,a auta nebyly nijak zajištěny.Nic se nestalo a přepluli jsme v pohodě.Pak jsme měli vymyšlenu novou (pro nás)trasu-Geteborg,80 km Udevala,pak doprava po asi 170 a 171 na Eda,celnice bez obsluhy.Celou cestu nejevili celníci zájem a navíc na této trasa nejsou radary ani zpoplatněné úseky,dále po 3 až sem .Silnice suché bez sněhu a ledu.Vrcholky hor u Benna proti loňskému pobytu bez sněhu.Ani teď nepadá,jen lehceprší a stéle duní,Odpoledne byly na vodě 3 lodě co zítra nebo pozítří končía přivezli asi 5 ryb.Kruté podmínky,my jsme to řešili upíjením slivovičky,které máme nad limit.Zítra dopoledne má být vítr 7m,tak razíme už po 6 té hodině,bude-li to pravda.V poledne zas má zesílit,ale to jistě všichni víte z podrobné hodinové předpovědi.

    Držte nám všem tady palce a my Vám to oplatíme,jestli to pomůže.

    P.S.pro DKlukina -ušetřil jsem druhou láhev rumu.

    Děda.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 361. až 375. (celkem z 1,949)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(22)
(172)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...