Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 1,948 odpovědí. Do diskuze (120 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Duke a poslední změna proběhla před 12 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 346. až 360. (celkem z 1,949)
  • Autor
    Příspěvky
  • #19543
    Ja
    Člen
    (120 odpovědí)

    :-D:-D:-D Stránka tady velmi žije, jen tak dál.:-P

    Dávejte info, fotky ostatní se těší.Jak vám to potom oplatí.:-?:-?:-?

    #19550
    jan
    Účastník
    (88 odpovědí)

    Odpoved pre Lacoh,neboj sa sledujem ppredpoved pocasie pre Brekstad,co je najblizsie k Bakkanu,celych 14 dni bude primerana sila vetra max.6 m za s.V sobotu sa stretneme v Blave.Cau,Jano

    #19557
    Pafka
    Účastník
    (3886 odpovědí)

    Jjj, přesně za měsíc už budeme v Dánsku 😀

    Chlapi, ať se na Bakkanu daří a něco nám tam nechte 😎

    #19558
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    Pafka napsal:

    Jjj, přesně za měsíc už budeme v Dánsku

    Chlapi, ať se na Bakkanu daří a něco nám tam nechte

    a aj nám….. 😉

    #19559
    Peter Tomko
    Účastník
    (52 odpovědí)

    janci napsal:

    Odpoved pre Lacoh,neboj sa sledujem ppredpoved pocasie pre Brekstad,co je najblizsie k Bakkanu,celych 14 dni bude primerana sila vetra max.6 m za s.V sobotu sa stretneme v Blave.Cau,Jano

    Nesleduj Brekstad ale Oksvoll.

    Tie predpovede sa fakt nelíšia od skutočnosti.

    Skúsenosť z minulých rokov.

    Už len “sladkých” 17.

    #19564
    Step
    Účastník
    (1080 odpovědí)

    Chlapci Bakkan za “30”.

    Protože nám Michal zajistil krásné nové lodě, tak jsme si u něj udělali radost a koupili nové “Japonce”. Už jsem Daivu vyzkoušel letos na Einvice, je to paráda. Pro ty co se vrací do Norska častěji doporučuji.

    #19565
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    Toto by měl být maják před Benovým přístavem : Počasí maják

    #19567
    kito
    Člen
    (16 odpovědí)

    Tak to se možná uvidíme,máme to za “27” ale ne u Bena ale v tom Valsfjordu je tam rybářská chata. Když vyjedeme od chaty tak vidím ty vaše.

    #19568
    Step
    Účastník
    (1080 odpovědí)

    To Kito: my budeme v chatě Torfride ta je také samostatně naproti velkému přístavu Bena, tak pokud pojedete kolem a uvidíte kolem chaty nějaký pohyb, stavte se na kus řeči.

    #19569
    Naki
    Účastník
    (900 odpovědí)

    to sroubek

    Pafka a Step za 30, a my za 37,co? Bereš tu vašu slivku?

    #19570
    Pafka
    Účastník
    (3886 odpovědí)

    2 STEP

    Jakou Daiwu jsi pořídil? Já koupil Leobritze a vůbec se mi nechce do návodu 🙁

    #19572
    Naki
    Účastník
    (900 odpovědí)

    to Pafka

    Ani se Ti nedivím.Koupil jsem ho loni a bral jsem moudrosti od těch,co už ho měli předemnou.

    #19573
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    Naki napsal:

    to sroubek

    Pafka a Step za 30, a my za 37,co? Bereš tu vašu slivku?

    kamoš bere,já beru vybavení na ryby aj pro něho,já ryby on slivku…

    #19578
    jan
    Účastník
    (88 odpovědí)

    Pre Oksvoll nenajdes dlhodobu predpoved pocasia.

    #19580
    Step
    Účastník
    (1080 odpovědí)

    To Pavka: mám Leobritz, snažil jsem se tomu smetí na displeji porozumět, ale pořídil jsem si ho krátce před odjezdem, tak nebylo moc času se hrabat v návodu, nechal jsem to tedy na praxi. V této chvíli mi úplně stačí že vím jak pustit pilkr na dno, jak ho povytáhnout o pár metrů nad dno nebo promrskávat sloupec a jak to dostat co nejrychleji z vody ven. Hloubku ukazuje přesně, kolega Láďa měl starší typ a počítadla nám ukazovala na chlup přesně. Nezkoušel jsem elektricky zapínat pilkrování. Po pravdě už jen to, co jsem zde popsal stačilo, abych vycucnul baterku na dno za jeden den. Pilkrování jsem prováděl klasicky pohybem ruky. Kdybych nechal pilkrovat elektriku, asi bych na ruční pohon přešel daleko dřív. Nastavit nulu (začátek šňůry) je věcí stisknutí tlačítka reset (zkracoval jsem šňůru asi o 5m) a stisknutím prostředního tlačítka jsem pouštěl funkci výšky nástrahy nade dnem. Láďa sice zapochyboval o baterce nebo nabíječce, že by baterka měla vydržet víc. Michal říkal, že by měla vydržet až dva dny, ale já jsem “pracoval” opravdu poctivě, takže jí dám ještě jednu šanci a porovnám kapacitu na Bakkanu s kolegy. Budeme mít tři nové stejné. Na Bakkan jedu autem a vezu baterku k echolotu, tak ji budu mít jako náhradní.

    Jo co doporučuji, na napájecí kabel si připevni na straně u pouzdra malou plastovou karabinku a tu pak po zapnutí zipu pouzdra s baterkou provlékni očky zipu. Nebudou se Ti vytahovat klipsy napájecího kabelu z kontaktů baterky, tah kabelu bude přenesen na celé pouzdro. Když Ti při zdolávání ryby vypadne elektrika, může to být nepříjemné.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 346. až 360. (celkem z 1,949)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(119)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...