Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 1,948 odpovědí. Do diskuze (120 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Duke a poslední změna proběhla před 12 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 211. až 225. (celkem z 1,949)
  • Autor
    Příspěvky
  • #17538
    Láďa Levinský
    Účastník
    (281 odpovědí)

    deda Nedovedu si představit rybaření na Bakkanu v únoru nebo březnu

    Byli jsme tam koncem ůnora již dostkrát a počasí nebylo úplně špatné.

    Ryb dost a ti co byli v březnu a dubnu měli někdy mnohem horší počasí.Láďa

    #17544
    pazout
    Účastník
    (42 odpovědí)

    zdravim vsechny rybare loni jsem byl na bakkanu od konce unora do pulky brezna a bylo to dost zly takze letos jedem od 25.4-5.5

    #17547
    Pafka
    Účastník
    (3888 odpovědí)

    4 Sroubek

    Nechci ti kazit radost, ale když já to mám za 89 (přesně za 3 měsíce se budeme poprvé vracet z moře), ty si budeš muset ještě 7 dnů přidat 😎

    #17548
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    Pafka napsal:

    4 Sroubek

    Nechci ti kazit radost, ale když já to mám za 89 (přesně za 3 měsíce se budeme poprvé vracet z moře), ty si budeš muset ještě 7 dnů přidat

    sem nepočítal tento týden,to sem nenapsal,to je pravda…. :-D,stahuju to,kde sa dá…. 😀

    #17553
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Kolegové. Při čtení příspěvků v této rubrice, zejména za kolik to máte a z telefonátů od přátel zjišťuji, že začínám mít příznaky norské horečky. Musím konstatovat, že nákaza se přenáší i e-mailem. Nikomu to nevyčítám. Dobrovolně a bez mučení se přiznávám, k tomu, že se příznaky této nemoci budou prohlubovat až do prvního nasednutí do lodi. Moje “nemoc” spočíva např. v tom, že si přehrávám, na kterých místech jsem loni lovil a jaké to bude letos. Další věc je, že sedím nad mořskou mapou a studuji hloubky, zlomy a mělčiny. V neposlední řadě surfuju a čtu nové poznatky,videa dále počasí a pod. Nevím, zda je norská horečka léčitelná, ale opakuje se mi více jak deset let a zpravidla začíná v únoru. Myslel jsem si, že za ta léta získám imunitu, ale nepodařilo se mi to. Myslím, že si dám první terapii – návštěva rybářského veletrhu. Nejsem si jist, zda to pomůže. Myslíte, že jsem sám kdo je snadno nakazitelný touto nemocí, nebo je nás víc? Pokud znáte nějaký lék prosím o recept.

    #17554
    Pafka
    Účastník
    (3888 odpovědí)

    2 KIM

    Jediný zaručený lék by byl, sbalit saky-paky a odjet do Norska teď, hned a na dlouho … 😀

    #17622
    Pafka
    Účastník
    (3888 odpovědí)

    2 DEDA

    Z vlastní zkušenosti vím, že mají z čeho pálit, pálí a nechutná to vůbec špatně. Před 2 roky nás v Lesundu přišli k chalupě večer návštívit místní starousedlíci, a jelikož věděli, co a jak se patří, přinesli domácí pálenku. Vypili jsme lahev, špatně nám nebylo a zhoršený zrak přičítám věku 😎

    Je to asi jako z té švédské reklamy na Amundsen – stále destilují 😀

    #17626
    Jan Kalanin
    Člen
    (194 odpovědí)

    Můj osobní názor sice je, že destilace je nejužitečnější hobby zralého muže (hned vedle rybolovu), ale dost by mne zajímalo, kolik by slavný soud v Norsku za toto počínání napařil… asi oslovím vševědoucí paní Janku:-)

    #17627
    Jan Kalanin
    Člen
    (194 odpovědí)

    Prosím rovněž o uvedení suroviny, ze které nejmenovaní kolegové v Norsku vyráběli tu dobrotu: žeby borůvky ??? těch tam je co pamatuji snad nejvíc na světe.

    #17628
    Pafka
    Účastník
    (3888 odpovědí)

    to je to, na co jsem se tenkrát zapomněl zeptat 🙁

    #17629
    petr
    Účastník
    (162 odpovědí)

    … ochutnali jsme víno a pálenku z rebarbory, víno chutnalo jak zimní krmení pro včely – šíleně sladká voda s nějakou neidentifikovatelnou příchutí – jako projímadlo to bylo úspěšné …

    #17635
    Ja
    Člen
    (120 odpovědí)

    :-D:-D:-D To jste museli chlastat nějakou frndžavicu.8-O

    Pořádné pití je tady.

    #17636
    Naki
    Účastník
    (900 odpovědí)

    to Ja

    A co to má společného s rybařením na Bakkanu?

    #17637
    Lindbergh
    Účastník
    (26 odpovědí)

    Teda pánové jsem zdrcen 😀 Tak se tady dohaduji s kolegou z čeho že to pálí, že jsem napsal Benovi…Dostal jsem obratem odpověď zpět (sorry za moji AJ, jsem odkojen azbukou)

    Hello,

    we go fishing this year in April for you (13.4.) Can you please tell what the fruit is produced by the Norwegian domestic? George from Czech Republic.

    Benovo odpověď:

    Hello George

    Norwegian alcohol is prodused with potatoes (brambori) as basis.

    Greetings from Benn

    #17639
    deda
    Účastník
    (263 odpovědí)

    Už je mně jasný,proč se nesmí vozit do Norska brambory.

    Děda.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 211. až 225. (celkem z 1,949)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(119)
(21)

Nahrávání ... Nahrávání ...