Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 1,948 odpovědí. Do diskuze (120 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Duke a poslední změna proběhla před 12 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 151. až 165. (celkem z 1,949)
  • Autor
    Příspěvky
  • #16650
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    to MifakM.tak mi to vyšlo tady ceník ,ale říkám,cena bude určitě orientační,oni ty ceny mění velice rychle…..

    #16651
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    2 sroubek

    To neni orientacni cena, ale cena listku + zprostredkovani, coz je zpoplatnena sluzba 😉 a kralovsky

    Je lepsi kupovat listky primo u spolecnosti se kterou by jsi jel. Usetris tisice. Pokdu by jsi si na to netrouf, je tu pani Janka, ktera je v tomto naprosto jedinecna, ze Ti listky zajisti bez zprostredkovani.Proste pres ni to stoji uplne stejne jako u provozovatele.

    #16652
    Peter Tomko
    Účastník
    (52 odpovědí)

    99. Konečne sa to číslo nehanbím napísať.

    Ale to nie je poloha ale počet dní do odchodu

    #16655
    Pafka
    Účastník
    (3888 odpovědí)

    MifakM napsal: 2 sroubek

    To neni orientacni cena, ale cena listku + zprostredkovani, coz je zpoplatnena sluzba a kralovsky

    Je lepsi kupovat listky primo u spolecnosti se kterou by jsi jel. Usetris tisice. Pokdu by jsi si na to netrouf, je tu pani Janka, ktera je v tomto naprosto jedinecna, ze Ti listky zajisti bez zprostredkovani.Proste pres ni to stoji uplne stejne jako u provozovatele.

    Janku mohu doporučit, teď mi taky zprostředkovávala trajekt a nedá se, než chválit 🙂

    Teď ale bude 14 dnů na dovolené, takže spíše nebude na netu, Pafka

    #16665
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    MifakM napsal:

    2 sroubek

    To neni orientacni cena, ale cena listku + zprostredkovani, coz je zpoplatnena sluzba a kralovsky

    Je lepsi kupovat listky primo u spolecnosti se kterou by jsi jel. Usetris tisice. Pokdu by jsi si na to netrouf, je tu pani Janka, ktera je v tomto naprosto jedinecna, ze Ti listky zajisti bez zprostredkovani.Proste pres ni to stoji uplne stejne jako u provozovatele.

    trochu si nerozumíme,ale to nevadí,vím jak to chodí u těchto společností a kde lístky koupit nejlevněji,oni nás odírají kde sa dá 😡

    #16690
    David
    Účastník
    (177 odpovědí)

    Dnes jsem to spočítal, máme to za 163!!! To je číslo!!!

    Přihodím si taky do mlýna, ale s trochu jiným řešením. Jedeme jedním kombíkem (octavia combi nebo superb combi). V tom autě pojedou tři borci a tři letí přímým letem Praha-Trondheim. Letenka nás vyšla cca 5100,-/osoba. A to je v tom 20kg zavazadla/osoba, takže auto nebude zatížené jak by se zdálo. S cestou z Boskovic do Prahy budou v Trondheimu za 6hodin, kde je vyzvednu. Od Benna díky trajektu Flakk-Rorvik to není daleko. Když to propočtete, tak zjistíte, že je to levnější(max na stejno), než si brát auto z půjčovny a tankovat do něj 10l/100km. Auto mi loni papalo 4,7l/km a to nejsem pomalý řidič…A neskutečná výhoda pro letce, na Bakkanu za 8hodin!!!

    #16691
    Pafka
    Účastník
    (3888 odpovědí)

    DKlukin napsal: Dnes jsem to spočítal, máme to za 163!!! To je číslo!!!

    Přihodím si taky do mlýna, ale s trochu jiným řešením. Jedeme jedním kombíkem (octavia combi nebo superb combi). V tom autě pojedou tři borci a tři letí přímým letem Praha-Trondheim. Letenka nás vyšla cca 5100,-/osoba. A to je v tom 20kg zavazadla/osoba, takže auto nebude zatížené jak by se zdálo. S cestou z Boskovic do Prahy budou v Trondheimu za 6hodin, kde je vyzvednu. Od Benna díky trajektu Flakk-Rorvik to není daleko. Když to propočtete, tak zjistíte, že je to levnější(max na stejno), než si brát auto z půjčovny a tankovat do něj 10l/100km. Auto mi loni papalo 4,7l/km a to nejsem pomalý řidič…A neskutečná výhoda pro letce, na Bakkanu za 8hodin!!!

    O tom už jsem taky uvažoval, ale nenašli se dobrovolníci, kteří by převezli auto 🙁

    #16693
    David
    Účastník
    (177 odpovědí)

    Musíš jim osvětlit jaká je to krása cestovat 30hodin autem:-P

    #16698
    kaqpa
    Účastník
    (320 odpovědí)

    A ryby si chlapi berou letadlem? Nebo jak to funguje, když část posádky letí?

    #16704
    David
    Účastník
    (177 odpovědí)

    Na hlavu máš 15kg, takže každý si bere svoje. 45kg autem a 45 kilo letadlem. Parkoviště od terminálu je v Praze kousek a v Trondheimu je dovezu až před “barák”. S aerolinkami není problém pokud nepřekročíš limit váhy, ale ten se dá doplatit.

    Limit pro dovoz potravin do EU je 20kg.

    #16709
    Sim
    Správce
    (11246 odpovědí)

    Dnes Benn otevřel rezervaci na rok 2012, pokud máte zájem o rezervaci, tak mě neváhejte kontaktovat. Nejoblíbenější termíny duben 2012 a květen 2012 rychle mizí.

    #16917
    Mio
    Člen
    (2 odpovědí)

    Posílal jsem včera objednávku na trajekt Hirsthals-Larvik a zpět (tam 9.4., zpět 19.4.)a byla mně sdělena cena 149 euro pro osobní auto + 3 osoby. Trochu mám obavu z trasy, protože jsem ještě tady nezaznamenal osobní zkušenost z objížděním Osla jinak, než jsme zvyklí. Ale nějak to dopadne, dám pak vědět

    #16931
    Pafka
    Účastník
    (3888 odpovědí)

    2 Mio

    Zdravím tě, cestu tam jedeme letos stejnou trasu, zpátky jedeme přes Oslo. Protože jedeme až po tobě, doufám že dám zprávu, jak to probíhalo. Zatím nevím, jestli Oslo podjedeme tunelem a nebo jestli ho celé objedeme zleva a napojíme se asi 80 km nad ním na E6. Do května ještě máme čas si to rozmyslet 🙂

    #16991
    hony1
    Člen
    (16 odpovědí)

    Zdar chlapi,nevíte jak je to u Bena s držákama prutů na lodích Kverno,je to ta větší hliníková loď.Dík za info

    #17003
    Beda
    Účastník
    (658 odpovědí)

    to hony1:

    Ahoj, na lodích Kverno je šest držáků(viz.foto). Horší je to na laminátových lodích na některých nejsou vůbec.

    Béďa

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 151. až 165. (celkem z 1,949)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(119)
(21)

Nahrávání ... Nahrávání ...