Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 1,948 odpovědí. Do diskuze (120 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Duke a poslední změna proběhla před 12 roky a 10 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,516. až 1,530. (celkem z 1,949)
  • Autor
    Příspěvky
  • #23674
    Marek
    Účastník
    (145 odpovědí)

    Tak povídejte jak dopadl včera ten Bakkanwalskej Melštejn…?? Jsem zvědavej jako malýž dítě..:-)) Když bude přát pčasí budu tam za 14 dní takz máchat pilkra :-))

    Halibutům zdar :-))

    Mára

    #23675
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    Jóóó Melstein…!:-D to jsem zvědav8-)

    #23676
    Duke
    Správce
    (1398 odpovědí)

    Nazdárek, pokusím se shrnout poslední dva dny. V neděli sme byli jen za těma mělčinama před přístavem a chytli pár makrel. Včera bylo absolutní bezvětří, tak sme se vydali rovnou na Melštajn a tam sme se trefili jen do malejch kelerů. Prochytávali sme severní hrany souostroví. Jen Olda chytnul asi cca 70cm tresku. Dneska se tam vydáme zase. Zatím stíhame všechno zkonzumovat co chytnem.

    🙂

    #23678
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    Ale jó na začátek docela dobrý:-)tak hlavně počasí aby vydrželo,a přijdou i trofejky:-D jen tak dál. čus

    #23686
    JAKABO
    Účastník
    (3006 odpovědí)

    Respi- Trofejky im neprídu,lebo sme im to tam v júni vychytali.

    #23687
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    to Jakabo: vy v júni a my v máji:-P

    #23691
    sroubek282
    Účastník
    (6210 odpovědí)

    držím palce všem účastníkům zájezdu na Bakkanu…

    Měl by tam být aj Krisdus,ale zatím se ještě neozval…

    ať sa daří všem…

    ve středním Norsku je ještě jedem kámoš je v Nord-Heggdal in Midsund (Møre og Romsdal),ale taky se ještě neozval…:-|

    #23701
    Duke
    Správce
    (1398 odpovědí)

    Takže, dneska sme byli kolem Zoo a ještě dál… Přišel mník, a pak zase bejby keleři…

    #23702
    masar
    Účastník
    (83 odpovědí)

    Ahoj z Bakkanu,tak dnes jsme byli pro změnu na Melštejnu zase my a se stejným úspěchem (skoro nic-slušně řečeno).Po cestě zpět jsem projíděli pobřeží a několik(10)velice slušných polaků (80-90).Musí se hledat a zkoušet.Makrely stále nic.Počasí zatím super.Až moc super.

    Jak mě manželka diktuje do péra,jedna minimálně metrová jí zalehla na dno a nešla nahoru.To byla jízda.Ale my chlapi víme,jak to s těmi mírami je.Zatím ahoj a Míru Zdar.

    #23704
    JAKABO
    Účastník
    (3006 odpovědí)

    masar- Skúste chytať pri ostrove ASEN. Je to asi 8km smerom na sever a je tam jeden maják,ktorý nemôžete prehliadnuť. V okolí asi 200m sme vždy nachytali.Hľbky od 40 do 90 m.

    Dá sa tam rýchlo dostať,po ceste žiadne ostrovy.

    #23705
    JAKABO
    Účastník
    (3006 odpovědí)

    masar- Mám tu fantastickú fotku majáku na ASENE aj s kostolíkom,len dúfam,že mi ju vezme veb, lebo je silná.

    #23706
    JAKABO
    Účastník
    (3006 odpovědí)

    #23707
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    to Duke:sakra chlapi vy chytáte samý mimina:-? to vám echolot stávkuje:-| a velký ryby ukrývá:-( zkuste hodně na hloubku,(na Zoo leželi doršáci v 90-100m):-P

    #23709
    Tomáš
    Člen
    (14 odpovědí)

    Zdarec, zatím jezdíme na Tarvu (směrem k otevřenému moři) a je to asi všude stejné. Hejna kelerů se najít dají bez problémů, ale kromě jednoho dne (pondělí – cca 10 tresek kolem 90 cm a asi 5 polaků 80 cm) po nich asi nic většího nejde. Vyzkoušeli jsme skoro všechno, co jen jde, ale bez úspěchu. Ty velké prostě nejdou. Ostatní dny je to spíše sporadické, sem tam nějaká velká přijde, ale žádný zázrak to zatím není. Bavíme se na hloubkách s mníkama a okounama, ale žádní macci to taky nejsou. Tak snad to ještě přijde 😛

    #23711
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    Zoo”

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,516. až 1,530. (celkem z 1,949)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...