Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 1,948 odpovědí. Do diskuze (120 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Duke a poslední změna proběhla před 12 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,591. až 1,605. (celkem z 1,949)
  • Autor
    Příspěvky
  • #24246
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    to Stroft,Janek:samozřejmě nepodléhat myšlence že nejsou najetý ryby:-( hledat hejna,projíždět známá místa( u Majáku,Zoo,fjord za větrníkama,..atd:-P ta ryba tam musí bejt:-D

    #24249
    stroft
    Účastník
    (136 odpovědí)

    respi napsal:

    to Stroft,Janek:samozřejmě nepodléhat myšlence že nejsou najetý ryby hledat hejna,projíždět známá místa( u Majáku,Zoo,fjord za větrníkama,..atd ta ryba tam musí bejt

    Hledat budeme jak nepřízpůsobiví šrot. Další povzbuzující zprávou je počasí……má pršet celých 10dnů.

    #24250
    janek
    Účastník
    (117 odpovědí)

    Dotaz na všechny co tam jsou a co přijeli domů. Dostal jsem info, že teď kolem toho 11. září dělají celníci nějaký humbuk. Kompletní kontroly alkohol tam a ryby zpět. Máte nějaké zprávy, jestli jsou ostří? Když najdou lahvinku navíc kolik je pokuta? A také jsem dostal zprávu že tam neplatí české řidičáky, nebo naše tolerujou. Na dopravce říkali, že musí být mezinárodní, že norové nejsou v unii. Díky za info. To respi: nepodléháme panice, jen to bude asi boj, ale zatím pokaždé co jsem tam byl, vždy jsem zachytal, jen se to chce snažit a hledat.Petrův zdar

    #24251
    Sim
    Správce
    (11243 odpovědí)

    stroft napsal:

    respi napsal:

    to Stroft,Janek:samozřejmě nepodléhat myšlence že nejsou najetý ryby hledat hejna,projíždět známá místa( u Majáku,Zoo,fjord za větrníkama,..atd ta ryba tam musí bejt

    Hledat budeme jak nepřízpůsobiví šrot. Další povzbuzující zprávou je počasí……má pršet celých 10dnů.

    Když prší, tak je to na ryby určitě lepší, než kdyby bylo jasno a 25 stupňů ve stínu. Hlavu vzhůru ! 😉

    #24253
    stroft
    Účastník
    (136 odpovědí)

    Sim napsal:

    stroft napsal:

    respi napsal:

    to Stroft,Janek:samozřejmě nepodléhat myšlence že nejsou najetý ryby hledat hejna,projíždět známá místa( u Majáku,Zoo,fjord za větrníkama,..atd ta ryba tam musí bejt

    Hledat budeme jak nepřízpůsobiví šrot. Další povzbuzující zprávou je počasí……má pršet celých 10dnů.

    Když prší, tak je to na ryby určitě lepší, než kdyby bylo jasno a 25 stupňů ve stínu. Hlavu vzhůru !

    Jasně, nejsme z cukru ale celých 10dnů non-stop déšť, to je mazec.

    Díky za podporu, jen co ti chudáci nováčci….ti nás budou proklínat.

    #24254
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    2 janek

    ohledně řidičáků již diskuze tady proběhla. JE PLATNÝ viz korespondence s Norským velvyslanectvím :

    Dobrý den,

    řidičský průkaz, který je platný v ČR, je zároveň platný i v Norsku. Nemusíte mít tedy mezinárodní řidičský průkaz.

    S pozdravem,

    Iva Košatková

    Kancelář velvyslance Norského království

    Hellichova 1/458

    118 00 Praha 1 – Malá Strana

    #24255
    Sim
    Správce
    (11243 odpovědí)

    stroft napsal:

    Sim napsal:

    stroft napsal:

    respi napsal:

    to Stroft,Janek:samozřejmě nepodléhat myšlence že nejsou najetý ryby hledat hejna,projíždět známá místa( u Majáku,Zoo,fjord za větrníkama,..atd ta ryba tam musí bejt

    Hledat budeme jak nepřízpůsobiví šrot. Další povzbuzující zprávou je počasí……má pršet celých 10dnů.

    Když prší, tak je to na ryby určitě lepší, než kdyby bylo jasno a 25 stupňů ve stínu. Hlavu vzhůru !

    Jasně, nejsme z cukru ale celých 10dnů non-stop déšť, to je mazec.

    Díky za podporu, jen co ti chudáci nováčci….ti nás budou proklínat.

    Dlouhodobá předpověď na více jak 10dní, se naplňuje max na 20%.

    #24256
    stroft
    Účastník
    (136 odpovědí)

    Také v to doufám. Má na Bakkanu někdo zkušenosti s Okounikama, myslím +40cm. Má cenu se o ně pokoušet?

    #24257
    tronda
    Člen
    (8 odpovědí)

    stroft napsal: Také v to doufám. Má na Bakkanu někdo zkušenosti s Okounikama, myslím +40cm. Má cenu se o ně pokoušet?

    Na Bakkanu jsme jich pár chytili,ale cíleně se jim nevěnujeme spíš náhodné úlovky do 25 cm a co jsem viděl jedeme tam letos po čtvrté a větší nikdo nechytil.A jak říkal Michal déšť není to nejhorší za to vítr je tam problém.Tak ať se Vám daří.

    #24263
    JAKABO
    Účastník
    (2998 odpovědí)

    Aj ja som chytil na Bakkane tých červeno-oranžových s veľkými očami na ZOO.

    Nebol to cielený lov,ale náhoda.Ani jeden nemal viac ako 25cm.

    #24267
    JAKABO
    Účastník
    (2998 odpovědí)

    #24269
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    to Stroft:jo na Bakkanu okouníci jsou:-D byl jsem svědkem když germáni přivezli okouny velký jak melouny:-x ale chycený do sítí:-|.Měli jich asi 12ks a všichni okolo půl metru(nekecám):-E dost nás to štvalo:-(

    #24274
    stroft
    Účastník
    (136 odpovědí)

    JAKABO napsal:

    Tak takové jsem nemyslel. Letos jsem se namlsal takovýma(viz foto) a jak známo s jídlem roste chuť.

    #24280
    janek
    Účastník
    (117 odpovědí)

    Moc pěkný, ale mám obavu, že toto na bakkanu nechytnem. Jinak dnes vyrážíme, skoro jsem nespal, tak jako asi každý, kdo jede do norska. Ještě jeden poslední dotaz k cestě. Je lepší jet po e6 do osla a pak odbočit na elverum, nebo odbočit u udevalla a jet na přechod eda. Určitě bude nějaká slivovička navíc, sice né moc, ale nechcem riskovat. Je to bezpečnější po techto cestách, nebo jak se říká pod svícnem je největší tma a frčet přes oslo. Díky za info.

    #24283
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    Oho na Bakkanu sluníčko,koukám na webku,ale ochladilo se!to znamená že by mohly najet hejna!:-D

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,591. až 1,605. (celkem z 1,949)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(119)
(18)

Nahrávání ... Nahrávání ...