Nápověda Doporučujeme:
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 46. až 60. (celkem z 660)
  • Autor
    Příspěvky
  • #9755
    Step
    Účastník
    (1080 odpovědí)

    To MifakM: to by šlo.  

    #9756
    Step
    Účastník
    (1080 odpovědí)

    To MifakM: Také existuje prázdné téma “Komentáře k lokalitě – Bakkan Wahl” – to bych viděl, že bylo myšleno na takovouto diskusi.

    ADMINe je to tak?

    #9758
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    2 Step

     

    myslím že je to “to pravé” 😀 (viz můj odkaz) :DDDD

    #9760
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    2 Step

    Jinak pletenka je už na cestě z USA. Předpokládám, že by měla dorazit do 10 dnů. Byl drobný zádrhel s prodejcem. 2 dny se mi neozýval.. už jsem měl pomalu strach, že z toho nic nebude. Pro jistotu jsem ještě objednával Fireline 65LB. Je to ta upravená BRAID. Ale ta je za vyšší cenu. Nicméně pořád o dost levnější jak u nás. Pokud by měl z tvých známých ještě někdo zájem –> pisni Soukromou zprávu.

    #9771
    Pafka
    Účastník
    (3886 odpovědí)

    To STEP a MifakM

    Já jsem tohle vlákno založil, ale nějakou prostou editací asi název změnit nemůžu, co?

    Pafka

    #9772
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    2 Pafka

    Bohuzel asi ne. Ja to uz skousel u nejakych mych vlaknech, ale nezjistil jsem jak.

    #9777
    Pafka
    Účastník
    (3886 odpovědí)

    2 everybody

    Nazdar borci, cestovní horečka už začíná stoupat, takže další z všetečných dotazů pro ty, kteří už na Bakkanu byli. Jak je to tam s nákupama? Základní potraviny (zejména pečivo), případné chybějící rybářské potřeby, pohonné hmoty do lodí a aut apod.? Je to někde v dosahu a nebo na to raději nespoléhat? Pafka

    Kdo kromě Béďi (o sobě už víme) překrývá náš pobyt na Bakkanu od 1. do 10.5.2010?

    #9779
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    2 Pafka

    Obchod (smíšené zboží) je cca 3 km od hlavních chat (v Oksvollu). Větší nákupní centrum  je v Bjugnu (cca 12 km).

    Benzin do lodí ti Ben prinese az pod nos. Na pripadné naftě nebo na benzínu do auta se s ním dá domluvit.

    #9781
    Pafka
    Účastník
    (3886 odpovědí)

    2 MifakM

    Díky za pozitivní zprávy. Už snad jen poslední dotaz. Kde a za kolik se tam dá na začátek května zařídit krásné a teplé jaro? :-))

    #9782
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    Jedině u toho nejvyššího 😀 Modlit se, modlit se a zase se modlit…

    Ale na tom všem je to to krásné, že vlastně nevíme co nás tam čeká. Třeba si tam jedeš pro životní rybu a vůbec o tom nevýš. Nebo naopak :DDD

    #9784
    Pafka
    Účastník
    (3886 odpovědí)

    2 MifakM

    Jak se znám, Bé je správně. Ale i tak se těším jak malej harant na Ježíška 😀

    #9785
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    Já si jedu do Norska hlavně odpočinout a vyčistit “zresetovat” mozek… Jeden sen jsem si splnil už minulou výpravu – mořskou kočku. Další sen metrovku si snad někdy taky splním 😀

    #9786
    Pafka
    Účastník
    (3886 odpovědí)

    Jsem na tom stejně … V současné reklamě Gambrinusu bych mohl klidně hrát taky (až na to, že kromě rybaření mám rád i ty ryby) 🙂

    #9822
    Step
    Účastník
    (1080 odpovědí)

    To Duke: šlo by prosím toto vlákno přejmenovat na Bakkan Wahl 2010 ?

     

    dík Step

    #9824
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    Kluci, kdo jede na Bakkan. Ted s delam OBROVSKOU mapu. Bude zajem ?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 46. až 60. (celkem z 660)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(15)
(115)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...