Nápověda Doporučujeme:
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (celkem z 660)
  • Autor
    Příspěvky
  • #8261
    Josef Ďuriač
    Účastník
    (88 odpovědí)

    ahoj Pafko.Sice jezdím do Norska často ale na Bakkanu jsem nebyl.Uvažuji o tom,že v srpnu bychom to mohli zkusit,dám to do placu kamošům.Budu rád za informace.Samozřejmě dík i ostatním,co už něco napsali,četl jsem a ti co napíší-přečtu si.Norsku zdarec.

    #8262
    hlasunek
    Člen
    (72 odpovědí)

    TO PAFKA

    Jezdime taky z ROSTOCKU páč jedeš až na trajekt po dálnici. Do SASSNITZ je to ze STRALSUNDU pěknej voprus

    #8265
    Sim
    Správce
    (11217 odpovědí)

    Pro všechny zájemce připravujeme seriál o lovu v této lokalitě na přelomu dubna a května. První díl by měl naskočit už příští týden.

    #8266
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    2 deda

    My pojedeme asi svižnějším tempem. Jedeme osobákama bez přívěsu přes Rostock-Trelleborg-Arjang-Eda-Kongsvinger-Elverum-Alvdal-Valset-Val

     

    http://www.riz.cz/juoi3

    #8278
    Step
    Účastník
    (1080 odpovědí)

    Zdravím všechny v diskusi, dnes zde píšu svůj první příspěvek. Webovky perfektní, denně tu nacházím něco nového. Taky jedu díky Michalovi s partou z Vysoké nad Labem k Benovi, ale nástup až 16.5., to nerozchodím. Proto dík za každý nový příspěvek a cenné informace v něm. Těším se na Vaše první letošní informace z Bakkanu.

    Step

    #8280
    007krivanek
    Účastník
    (917 odpovědí)

    Pro DEDA .

    No s tím přívěsem nevím. Janka zde dávala odkaz na UAMK. Tam píší .Nebržděný přívěs 60 km/h , bržděný 80 km/h.

    #8284
    hlasunek
    Člen
    (72 odpovědí)

    TO: MifakM

    Koukal jsem na tu vaší cestu.Už jste jí jeli nebo je to pokus?Jak je to tam s radarama  a cajtama?A co provoz?Mně se naní libí že se vyhybáš Oslu.Ale na druhou stranu mi ji žádnej plánovač ani GPS nenabídl.Tak když tak napiš

    #8286
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    2 hlasunek

    Už jsme ji jeli. Já jen 1x, ale partie se kterou jedu tak jeli do středního Norska již několikrát (na Hitru). Po celou cestu jsem radary nezahlédl a ani policejní kontrolu. Dokonce ani na hranicích. Provoz byl v pohodě, protože jsme celé Norsko projížděli v noci. K Benovi jsme dorazili něco kolem 10:00 dopoledne.

    #8287
    hlasunek
    Člen
    (72 odpovědí)

    TO MifakM

    Dík za info.To že jedete norsko v noci znamena že jedete trajektem z rostocku v 15 hod

    #8288
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    2 hlasunek

    To ti neřeknu, teprve budeme trajekt objednávat. Když jsem tou trasou jel, tak jsme jeli autobusem. Tedy jsme vyjížděli z Rostocku prvním ranním. Jak to naplánoval “vedoucí zájezdu” nyní, zatím nevím. Ale do konce měsíce bych měl mít podrobnější informace – itinerář.

    #8289
    slavo
    Účastník
    (78 odpovědí)

    my jedeme z Brna, nástup 20.5. Stepe to se tam potkáme

    #8300
    Miroslav Druga
    Člen
    (116 odpovědí)

    to 007krivanek. Je tam ale v zátvorke poznámka, nad 300kg. Myslím tým nebrzdený vozík. A to nepresiahneme.

    #9645
    Step
    Účastník
    (1080 odpovědí)

    To Slavo: omlouvám se, že jsem nereagoval dříve, určitě se na Bakkanu potkáme. My budem v chatě Torfride. Sleduju každý příspěvek, abych  mohl kluky co jedou před námi po návratu vyzpovídat z cesty a hlavně z míst, kde byli úspěšní a co chytli a hlavně na co. Mám radost, že tu je takový ruch a zájem všech o dění u vody. Jsme parta skoro nováčků, tři z posádky jedou poprvé, jeden po druhé. Když už jsem je vytáhl, tak bych chtěl abychom alespoň trochu uspěli. Loni jsem poprvé zažil debakl, to jsme nechytli skoro nic. Něco bylo k večeři a pár balíčků zmrazených. Až teď, když se probírám jednotlivými diskusemi, zjišťuju, co jsme dělali blbě. Letos jsem se zapřísáhl, že se budu věnovat přívlači. Vymýšlím tady chrastítka, barvím pilkry na žluto, pak na červeno. Už abychom seděli v autě.  No určitě se potkáme ještě tady na webu a pak na Bakkanu.

    #9646
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    To Step

    Kde jste a kdy vloni byli ?

    #9647
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    2 hlasunek

    Jedeme prvním raním trajektem směr Švédsko (jen nevím jestli ze Sassnitzu, nebo z Rostocku). Přes Švédsko se jede přes den a hranice do Norska přejíždíme už za tmy. Celé Norsko pak v noci, v klidu, bez provozu a stresu. Dopoledne jsme u Bena.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 16. až 30. (celkem z 660)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(13)
(107)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...