Nápověda Doporučujeme:
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 226. až 240. (celkem z 660)
  • Autor
    Příspěvky
  • #11000
    Miroslav Druga
    Člen
    (116 odpovědí)

    To All. Včera ráno sme odišli z Bakkanu o 7.30 hod prvým trajektom a bez problémov sme dnes o 12.00hod dorazili do Blanska. 2300 km sme zdolali za 28 a pol hodiny. Mňa samého ešte čakalo ďaľších 350 km do Zvolena….Ale inak cesta bez policajtov, colníkov a losov…. :))))

    #11002
    Pafka
    Účastník
    (3888 odpovědí)

    to Mirer

    Tak vítejte doma, snad jste nám tam něco nechali :-)) A co vaše parta a echoloty? Pozitivní a nebo negativní zkušenosti? Pafka

    #11003
    Beda
    Účastník
    (658 odpovědí)

    Zdravíme z Bakkanu cesta byla perfektní akorát v Norsku nás odklonily přes celní kontrolu ale nakonec jsme jen projeli,což bylo jediné štěstí vzhledem k zásobám alkoholu které jsme vezly. Cesty přes hory byly suché jen na kopcích zbytky sněhu. Kolem jedné hodiny jsme vyrazily na moře a chytili jsme několik mníků,kelerů dále několik obecňaček největší 97cm 9,5kg prozatím. Ryby chyceny za tlamu, ještě nejsou vytřeny. Fungovaly olověné pilkry ,papričky a chobotničky. Echolot na aluboutu byl v pohodě a na naší lodi také až na teplotu vody fungovaly výborně.

     

     

    To Naki: Fordikem byla jízda úplně suprová a naprosto bezproblémová.

     

    Béďa

    #11004
    Naki
    Účastník
    (900 odpovědí)

    to Beda: Čau chlapáci,jsem rád,že jste byli s autem spokojeni.Ale hlavní je,ža vám jdou ryby.Tak sem zase hoďte pár nových informací,ať se mně to krátí / za 60/. Že já blb jsem nejel raději s vámi.Třeba se domluvíme na příští rok .

    Ahoj a držím palce Naki

    #11006
    Glum
    Účastník
    (183 odpovědí)

    Zdravím Bedo! Fotečka by nebyla? Chtěli celníci vidět pasy?

    #11010
    Pafka
    Účastník
    (3888 odpovědí)

    to Beda

    Zdravím Tě. Kudy jste jeli, resp. kde a v jakou dobu Vás odklonili (my budeme Norsko projíždět v noci, protože v poledne budeme vyrážet z Trelleborgu a než projedeme švédsko, bude už večer. Díky za info a v sobotu se snad uvidíme, Pafka

    #11011
    Petr Killich
    Člen
    (3 odpovědí)

    Ahoj všem, jedeme letos Norsko v červnu od 12.6. Byli jsme zatím jen 2 a na podzim. Co je včervnu lepší – vláčet nebo pilkrovat? Jedeme do oblasti Halsa ( Aure). Díky za rady a postřehy.

     

    To Kilda: jsi ve vláknu Bakkan Wahl, založ si nové vlákno, nebo najdi vlákno Halsa. děkuji za ochotu.

    Sim

    #11026
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    Odjezd z Bakkanu 24.4. 10:00 hod. Návrat domů (Hodonín) 26.4. 1:00.

    Cesta v pohodě, bez problémů. Viděni 4 losy po cestě.

    Když to zhrnu jsem spíše sklamaný, ale možná to bude tím, že jsem se příliš moc těšil. Alespoň jedno pozitivum. Osobák treska 90 cm 6.2 kg (vytřená). Nic moc, ale na tu bídu…

    Jinak v chatě Stabburet jsme nechal na zdi v kuchyňce pověšenou velkoformátovou mapu mořského dna Bakkanu. Doufám, že tam vydrží aspoň do příštího roku 😀

    #11038
    tronda
    Člen
    (8 odpovědí)

    Ahoj Béďo,tak jak jse tam máte.Škoda že to letos neklaplo máme moc práce,ale jedem 24.září.Na podzim jedem poprvé tak nevím co od toho čekat.A co naše místo(točna krvavé úterý).Jinak roboti z Chrudimi a Strakoňák.

    Čau Jirka.

     

    #11045
    Beda
    Účastník
    (658 odpovědí)

    Zdravíme z Balkánu

     

    To Tronda: Škoda že jste nejely s námi zatím to není žádná sláva,dnes byl nejslabší den. Sice jsme chytily tresku 98cm 10kg ale jinak byly úlovky slabší než předchozí dny. Na točně ryby jsou ale v menším počtu a velikosti.

     

    To Pafka: Cestu jsme zvolily dle Michala(lokality Bakkan Wahl),celnicí jsme projížděli v 23hod a pasy vidět nechtěli. Hlavně si vemte vláčáky ryby berou hlavně menší pilkry.

     

    Ještě přidám fotku profesionálně zaparkované lodi od naší skupiny,za chvilku jdeme na záchranou akci tohoto nešťastného boatu.

     

    S pozdravem Béda

     

    #11046
    Beda
    Účastník
    (658 odpovědí)

    počasí na bakkanu

    #11047
    Beda
    Účastník
    (658 odpovědí)

    #11048
    Beda
    Účastník
    (658 odpovědí)

    #11049
    Beda
    Účastník
    (658 odpovědí)

    #11050
    Beda
    Účastník
    (658 odpovědí)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 226. až 240. (celkem z 660)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(119)
(19)

Nahrávání ... Nahrávání ...