Nápověda Doporučujeme:
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,171. až 1,185. (celkem z 2,625)
  • Autor
    Příspěvky
  • #115628
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Hyse napsal:

    Hezke video a jako zabava pri lovu vecere fajn. Skoda ze nebyli ty dorsky vetsi, Ale vsak oni najedou. A co polaci, tem nesmakuje ??

    Dnes jedu na ne.Pocasi to snad uz vecer dovoli.

    #115662
    Hyse
    Účastník
    (578 odpovědí)

    dedo145 napsal:

    Dnes jedu na ne.Pocasi to snad uz vecer dovoli.

    Jo jo sleduju pocasi a vim ze bylo v minulych dnech dost vetrno. My jsme to koncem kvetna jeste chytili docela dobre. Tak preji at jsou pri chuti….. budu se tesit na report :-D:-D

    #115731
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    No vitr padnul na 5m/s a v kempu se neco deje.Uz tady je nejaky klid.

    Zeby se dalo uz vyjet?No vsichni uz jsou pryc tak se jdu mrknout jestli na mne zbyla lod:-D:-D:-D

    #115738
    dosky
    Účastník
    (2656 odpovědí)

    U nás už to taky vyjíždí. :-P:-P

    #115775
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Sim napsal:

    dedo145 napsal:

    Sim napsal:

    Dědo, množí se mě tady dotazy, jestli by nešli odstranit z aluboatů ty zadní rámy???

    Zeptam se Benna,ale ten je na vzhled aluboatu tak hrdy,ze tu nepredpokladam pozitivni reseni.Dalsi aluboat,ktery pred tydnem dovezl ma taky ram.Ma uz v palubovce zamontovanou GPS-plotr a motor 60HP Yamaha.Tvrdi,ze ramy jsou k tomu,aby se nedostaly rybarske snury do vrtule.

    Udělej mě prosím pár fotek toho nového krasavce, včetně palubovky. Jaké číslo mají aluboaty bez rámu? Mám jednu skupinu a ti je vyžadují.

    Aluboaty bez ramu maji cisla 13 a 14.Fotecky nasleduji

    #115779
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    #115783
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    #115787
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    #115791
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Takze se rada aluboatu rozmnozila na 5 kusu.Tri jsou s ramem a dva bez ramu.Nova lod ma cislo 19 a timpadem uz je k dispozici celkem 21 lodi vcetne kutru a 60HP rychloclunu.

    #115795
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Zatim se vratili z vody jen Svedove s nekolika konzumnimi dorsiky.Ostatni asi budou uzivat bezvetrne noci do rannich hodin.Na Hyseho rady jsem dnes dal a za dve hodinky na vode jsem si pekne zachytal.V 10,30 vsak prestalo vsechno brat,tak jsem se vratil abych se stacil vyspat na zitrejsi celodenni vyjezd se Svedy.Fotky tentokrat nemam,ale pri zhorseni pocasi bude zase zpracovane kratke video.

    Takze rano vyrazime.Na cely den je hlasena uplne idealni trojka.

    #115799
    badtotem
    Účastník
    (28 odpovědí)

    No asi se k vám vydám

    #115894
    Tomas-HEKTOR
    Účastník
    (785 odpovědí)

    Čau rybáři a rockeři 🙂 Už za dva měsíce se uvidíme na Bakkanu. Kluci se už těší, nejen na severskou akci, natáčení klipu apod, ale teď aktuálně na naši novou pecku a letní videoklip…třeba si ju s námi Sim na Bakkanu zazpívá. Co Mišo? 8-):-D

    [yt=t2E7R0O7oqg&feature=yt]t2E7R0O7oqg&feature[/yt]

    #115968
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    No promo na videoklip mame a kluci by mi mohli aspon poslat text abych je privital jejich pisnickou:-D:-D

    Mam takove tuseni,ze to bude paradni jizda:-E

    #115970
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Nadherne pocasi,idealni drift ,vsichni na vode a…. kde jsou ryby?

    Nejak moc aktivitou nehyrili.Nasi Benesovaci jezdi v casech,ktere nekoresponduji s moji praci a vlastne jsem je uz dva dny nevidel.Doufam ze zitra z nich vymacknu jejich foto,protoze ted uz samozrejmne spi.Hradecaci se dneska jen kratkym vyjezdem loucili s morem a brzy rano odjizdeji.

    #115972
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Ja jsem vyjel se Svedy a prvni ulovek dokazal,ze lengove tu urcite jsou:-D

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,171. až 1,185. (celkem z 2,625)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...