Nápověda Doporučujeme:
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,096. až 1,110. (celkem z 2,625)
  • Autor
    Příspěvky
  • #112944
    Zbyněk Ševčík
    Účastník
    (251 odpovědí)

    #112945
    Zbyněk Ševčík
    Účastník
    (251 odpovědí)

    Včera jsme si dali takovou menší rozlučkovou plavbu a je zase po Norsku:-?

    #112946
    Zbyněk Ševčík
    Účastník
    (251 odpovědí)

    Naki napsal:

    Tak Zbyňo šťastnou cestu a pozdravuj zbytek bandy.

    Díky Naky a na rybách o všem pokecáme, už se těším.

    #112949
    Naki
    Účastník
    (900 odpovědí)

    Tak to Zbyňo s Marianem domluv a pojedeme. Když budeš mít cestu, tak stav na kávíčku a můžeme pokecat. Srkači se tedy ukázali,co :-D:-D:-D

    #112952
    Sim
    Správce
    (11243 odpovědí)

    Zbynek napsal:

    Včera jsme si dali takovou menší rozlučkovou plavbu a je zase po Norsku

    Tak šťastnou cestu a díky za reporty! Nejednou jsem si to prožil se sklenkou dobrého bílého!8-)

    #112956
    Horňas
    Účastník
    (208 odpovědí)

    pěkný ryby:-P:-P:-P:-P

    #112969
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Smutny den,same louceni,nikdo na vode.Tak by se dal dnesek zhodnotit.Jako s prvnimi jsme se rozloucili s Plzenaky.

    #112970
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    ZA 3 hodinky po nich jsme se loucili s Rokery

    #112972
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    A pred chvili se Zbynovou partou.Byly to vsechno skvele party a dobri rybari.I v nepriznivych podminkach dokazali,ze ryby jsou vsude,jen je musi rybar umet najit.Je mi troche lito,ze prijdu nejen o vyborne rybare,ale i uzasne reportery.Nekdy je tezke dostat od rybaru fotky certve ulovenych ryb,ale zde to neplatilo.

    Takze vsem preji stastny navrat domu a pristi rok se budeme tesit na jejich reporty.Tentokrat prijede mensi skupina,protoze Zbynek se chysta na Soroyu a to bude neco.

    #112984
    deda
    Účastník
    (263 odpovědí)

    Máme to za 18,u Benna jsem byl 10x,všichni se těšíme ,ale zároveň máme obrovskou trému.To co tam všechny letošní party dokázaly nemá obdobu.To co předvedli norci od Sima,od Macochy i všichni ostatní se bude těžko překonávat- jak reporty,úlovky,druhy ryb atd.Už mám i ve snu výjezdy na moře.To je ta správná NORSKÁ HOREČKA.

    #112994
    respirtep
    Účastník
    (582 odpovědí)

    :-)neboj ..takový tam na tebe čekaj..! u majáku.8-)

    #113000
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Krásná ryba, gratulace lovci.:-?

    #113063
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    deda napsal:

    Máme to za 18,u Benna jsem byl 10x,všichni se těšíme ,ale zároveň máme obrovskou trému.To co tam všechny letošní party dokázaly nemá obdobu.To co předvedli norci od Sima,od Macochy i všichni ostatní se bude těžko překonávat- jak reporty,úlovky,druhy ryb atd.Už mám i ve snu výjezdy na moře.To je ta správná NORSKÁ HOREČKA.

    Kluci vubec se nebojte.Zalezi jen na pocasi a s rybama si vubec nemusite lamat hlavu.Tesim se na vas a potrenujte za tech 14 dni jeste kondicku aby jste vydrzeli dlouhe vyjezdy.Po techto hroznych podminkach promenliveho a uprseneho pocasi budou ryby urcite pri chuti

    #113191
    Roker
    Účastník
    (312 odpovědí)

    Tak jsme v pořádku dojeli, udělali jsme rekord, Bakkan -Vysoké Mýto 24.5h:-|:-)děkuji Peťovi za veškerou starostlivost a pohodu co nám poskytl ,staral se o nás jako o vlastní, konečně tam někdo vytvořil nějaký systém aby to všechno fungovalo 😛 Díky DĚDO 8-):-)

    #113230
    Zbyněk Ševčík
    Účastník
    (251 odpovědí)

    Ahoj, hlásím také příjezd v pořádku domů. Cesta bez problémů. Pod to co napsal Láďa se můžeme jenom podepsat. Péťo diky za vše a snad se zase potkáme příště. Budeme se těšit8-)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,096. až 1,110. (celkem z 2,625)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(119)
(18)

Nahrávání ... Nahrávání ...