Nápověda Doporučujeme:
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,141. až 1,155. (celkem z 2,625)
  • Autor
    Příspěvky
  • #113490
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    dedo145 napsal:

    Vsichni od 6,00 uz postupne vyrazili na more.Vypada to na krasny ,konecne letni den.Zrovna premyslim,jestli si udelam dovolenou a pujdu se opalovat na plaz,nebo vyjedu za klukama na vodu.Hadejte,ktera variant vyhrala?

    Opalovačka na pláži :-D:-D:-D:-D

    #113533
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    Děda určo valí vopalovačku na lodi 😀

    #113580
    miran
    Účastník
    (117 odpovědí)

    Doufám,že opalovačka bude naostro.;-)Jinak dnes odjezd do Grefsnesvagenu,za 6h.;-)

    #113588
    honzak
    Účastník
    (2583 odpovědí)

    miran napsal:

    Doufám,že opalovačka bude naostro.Jinak dnes odjezd do Grefsnesvagenu,za 6h.

    😀😀😀😀😀😀

    #113662
    kodl1
    Účastník
    (225 odpovědí)

    Zdravím na Bakkan.

    Tak jsme doma.Cesta byla v pohodě.Jeli jsme po E6 přes Oslo.Byla menší zácpa v Oslu a nehoda na obchvatu Drážďan.Tak se nám to malinko protáhlo.Ujeli jsme to za 31 hodin.

    Musím pochválit vstřícný přídtup delegáta Petra(dedo 145)

    Petře díky za všechny radya a informace.Snad se ještě někdy potkáme.

    Přeji všem našim následovníkům hodně ryb a pěkné počasí bez větru.

    #113686
    Zbyněk Ševčík
    Účastník
    (251 odpovědí)

    kodl1 napsal:

    Zdravím na Bakkan.

    Tak jsme doma.Cesta byla v pohodě.Jeli jsme po E6 přes Oslo.Byla menší zácpa v Oslu a nehoda na obchvatu Drážďan.Tak se nám to malinko protáhlo.Ujeli jsme to za 31 hodin.

    Musím pochválit vstřícný přídtup delegáta Petra(dedo 145)

    Petře díky za všechny radya a informace.Snad se ještě někdy potkáme.

    Přeji všem našim následovníkům hodně ryb a pěkné počasí bez větru.

    Ahoj, není nad to mít v Norsku dobré sousedy. Snad se u Bena zase někdy potkáme. Stejně dobrá parta jako vychodňáry s Vladom kteří byli někdy před měsícem a se kterými jsme si to taky pěkně užili před pár lety.

    #113696
    Zbyněk Ševčík
    Účastník
    (251 odpovědí)

    Vlado, třeba dáme zase nějaké to pretáčaní.:-D

    #113755
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Sim napsal:

    Děda určo valí vopalovačku na lodi

    Michal to odhadnul spravne.Ale hned na prvnim vytipovanem miste, ktere jsem nasel na mape ,se mi povesila na pilkr tato devadesatka.Takze jsem se nestihnul ani vyslect a pot ze mne jen tak lil.

    #113760
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Dneska jsem si dal za ukol najit nova mista,ktera nejsou vsem znama a rozsirit tak moznosti.Ale jak jsem vcera napsal,ryby dnes v krasnem pocasi vubec nehyrily aktivitou.Vetsinou braly jen mali dorsi do 50cm a k poledni aktivita padla na nulu.Probrazdil jsem temer celou hranu od Husoye az po Melstein a mimo par 70-tek se zadne zazraky nedely.

    Prisel mi jen jeden metrovy/104cm/ a to bylo na 5 hodin na jezere malo.

    #113765
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Co se tyka poctu ryb nebylo to az tak spatne,ale velikosti mne moc nenadchly.Presto si myslim,ze aspon dva waypointy z me cesty budou zajimave a pripisu je do seznamu.

    Protoze jsem byl z poctiveho pilkrovani uz dost unaveny,tak jsem si na zpatecni ceste nasadil na hracku od Michala hracku od Hyseho a na prvni melcine 18m se brzda nechtela zastavit.Krasne to schlamstla dalsi 90-ka.

    #113770
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Skoda ze jsem musel uz ve 4 hodiny skoncit,protoze mi prijely 4 baraky Svedu.Jinak bych I pres malou aktivitu ryb naplnil I druhou bednu.Na polaky jsem chtel vyjet vecer,ale odevzdavani lodi a ubytovavani trvalo az do techto chvil takze uz pujdu zalehnout,

    Parta dederonu privezla jen male tresky,hradecaci jsou jeste na vode a Benesov mel take jen konzumni velikosti.

    Zitra dopoledne jeste pohoda,ale navecer se nam na par dni zase vrati spatne pocasi.Snad se mi jeste dopoledne podari vyjet ,protoze pak to bude zase jen o silnem vetru.

    #113811
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    dedo145 napsal:

    Dneska jsem si dal za ukol najit nova mista,ktera nejsou vsem znama a rozsirit tak moznosti.Ale jak jsem vcera napsal,ryby dnes v krasnem pocasi vubec nehyrily aktivitou.Vetsinou braly jen mali dorsi do 50cm a k poledni aktivita padla na nulu.Probrazdil jsem temer celou hranu od Husoye az po Melstein a mimo par 70-tek se zadne zazraky nedely.

    Prisel mi jen jeden metrovy/104cm/ a to bylo na 5 hodin na jezere malo.

    Na to, že jsi na lodi sám, tak umíš udělat pěkné fotky.

    #113823
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Další dobrý a kreativní nápad od dedo 145. Budeme “vyrábět” selfíčka. Jen aby bylo s čím se fotit.

    #114265
    jirka50
    Účastník
    (229 odpovědí)

    dedo145 napsal:

    Vsichni od 6,00 uz postupne vyrazili na more.Vypada to na krasny ,konecne letni den.Zrovna premyslim,jestli si udelam dovolenou a pujdu se opalovat na plaz,nebo vyjedu za klukama na vodu.Hadejte,ktera variant vyhrala?

    Jak Tě znám určitě se povaluješ,to je blbost vid,co Tě znám Ty bys to nevydržel varianta B ahoj

    #114285
    jirka50
    Účastník
    (229 odpovědí)

    dedo145 napsal:

    Co se tyka poctu ryb nebylo to az tak spatne,ale velikosti mne moc nenadchly.Presto si myslim,ze aspon dva waypointy z me cesty budou zajimave a pripisu je do seznamu.

    Protoze jsem byl z poctiveho pilkrovani uz dost unaveny,tak jsem si na zpatecni ceste nasadil na hracku od Michala hracku od Hyseho a na prvni melcine 18m se brzda nechtela zastavit.Krasne to schlamstla dalsi 90-ka.

    Dedo je to paráda dík

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,141. až 1,155. (celkem z 2,625)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...