Nápověda Doporučujeme:
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,111. až 1,125. (celkem z 2,625)
  • Autor
    Příspěvky
  • #113267
    respirtep
    Účastník
    (582 odpovědí)

    na Bakkanu žádná parta ..??:-|

    #113268
    respirtep
    Účastník
    (582 odpovědí)

    :-(webka furt seklá..:-|

    #113277
    Hyse
    Účastník
    (578 odpovědí)

    Po aklimatizaci z norska jsem sestrihal to neco malo, co se mi podarilo zaznamenat. Je to z Linesoy – loviste Bakkanu. Neni toho moc – nejak jsem nestihal, ale aspon neco pro inspiraci pro ty kteri tam jsou, ci se tam prave chystaji a i pro ty co jsou prave na ceste, vid Kuliku a spol. :-P:-P. Preji vsem aspon takove pocasi jakym jsme byli v Norsku “pohosteni” my.

    [yt=Tf5-e38kMug=yt]Tf5-e38kMug[/yt]

    #113280
    dub
    Účastník
    (785 odpovědí)

    To Hyse : Pjekné Peťo. Tak tyto zlaté mršky mi na Soroyi chýbali…;-)

    #113282
    bulik
    Účastník
    (334 odpovědí)

    Hyse napsal:

    Po aklimatizaci z norska jsem sestrihal to neco malo, co se mi podarilo zaznamenat. Je to z Linesoy – loviste Bakkanu. Neni toho moc – nejak jsem nestihal, ale aspon neco pro inspiraci pro ty kteri tam jsou, ci se tam prave chystaji a i pro ty co jsou prave na ceste, vid Kuliku a spol. . Preji vsem aspon takove pocasi jakym jsme byli v Norsku “pohosteni” my.

    hezky zpíváš:-):-):-)

    #113285
    respirtep
    Účastník
    (582 odpovědí)

    😀 hezký pokoukání…super…8-)

    #113286
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Hyse napsal:

    Po aklimatizaci z norska jsem sestrihal to neco malo, co se mi podarilo zaznamenat. Je to z Linesoy – loviste Bakkanu. Neni toho moc – nejak jsem nestihal, ale aspon neco pro inspiraci pro ty kteri tam jsou, ci se tam prave chystaji a i pro ty co jsou prave na ceste, vid Kuliku a spol. . Preji vsem aspon takove pocasi jakym jsme byli v Norsku “pohosteni” my.

    Bohuzel mam zase prazdny ramecek s krizkem.Poradte nekdo co s tim.Je chyba v pocitaci nebo na serveru?

    #113287
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    V noci nam hlasili celkem slusne pocasi,tak jsem vyjel se Svedy okolo pulnoci.Namisto hlasene 5-ky vsak foukala min. sedmicka,tak jsme zustali za Zelenym ostrovem v zavetri,kde se dali nalapat aspon slusni dorsaci

    #113288
    kodl1
    Účastník
    (225 odpovědí)

    Tak a je tady konec rybolovu na Bakkanu.Lodě předány,zaplacen benzín a pobyt a ráno balení a odjezd domů.

    Foto z nočního rybolovu

    #113289
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Nad ranem/tady je to tezko rozeznat/ to Svedove zabalili i kdyz se vitr trochu utisil a odporouceli se do hajan.Ja jsem jeste objel Kodlovy lode ktere byly na mori jedine

    #113290
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Kluci bojovali statecne s vetrem i destem a vysledek se dostavil

    #113291
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Po pate hodine zacali brat polaci

    #113292
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Kluci jich na jedne lodi nalupali 15 ks nad 70 cm

    #113293
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Zitra nas ceka zase louceni s touto partou.Ale jedeme dale, uz tu mam dve lode ceskych zastupcu a vsechno stari Bakanaci

    #113294
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Zitra jeste pocasi pro kocku,ale pozitri se ma vyjasnit a vitr se ma zcela uklidnit.Uz by bylo nacase.Benn mi rikal,ze nekde vycetl,ze takove studene jaro tu nebylo od roku 1923

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,111. až 1,125. (celkem z 2,625)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...