Nápověda Doporučujeme:
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 766. až 780. (celkem z 2,625)
  • Autor
    Příspěvky
  • #111163
    Jindřich Tischer
    Člen
    (141 odpovědí)

    #111214
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Sim napsal:

    Ahoj Dody, posílám ti skupinu lovců z mé obce. Mají nástup 31.5. do Mormorstua a prosí připravit 2x aluboat, pokud možno bez zadního rámu a 1x Suzuki 40HP. Jako bonus ti posílám oblek Sundridge EXTREME vel. XXL. Bude velikost vyhovovat?

    To je super.Ted vlastne budu v barvach RN.Na kluky z Blanska se tesim a misto Suzuki dostanou Yamahu 40HP. Suzuki jde do opravy.

    #111215
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Sim napsal:

    Potřebuješ jěště něco? Další parta od nás přiveze zásoby až začátkem července.

    Co bych potreboval,to mi urcite nedovezou:-D:-D:-D

    Ale par tubicek vterinoveho lepidla a kartom red Marlb. bych uvital.Platim jen v NOK,protoze ceske jsem uz propil:-D

    #111216
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Dnes za nadherneho pocasi se rozjeli rybari na vsechny strany.Znojmo absolvovalo opakovacku nasi spolecne jizdy a je videt,ze je neni treba nic ucit

    #111218
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Miro asi zabodoval nejvice

    #111220
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Ale celkovy ulovek teto party byl temer rekordni

    #111222
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Jenom to filetovani jim nezavidim

    #111225
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Konecne se dockali I Svycari.Jejich uspech vsak zavisi od doby pobytu na vode.Jsou to opravdovi rekreanti a na vode vydrzi max 3 hodinky coz jim nezaruci aby se trefili do spravneho casu

    #111226
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Ja jsem se dvema lodemi zkousel vlacit na Melsteinu.Dopoledne to bylo jen o dorsich a poledni pauza plati I zde

    #111227
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Od rana jsem zkousel Roy baita od Michala,ale zadny halik se tu neobjevil.Odpoledne jsem zacal vlacit a byl to sen kazdeho rybare

    #111228
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Nasel jsem hranu z 5-ti metru do 40m a stacilo se jen tocit v asi stometrovem driftu a na kazde nahozeni byl zaber a navijak jen tak zpival.Hysemu odkazuji,ze po navratu dam navrh na zarazeni teto Zoomacke nastrahy do listiny zbrani hromadneho niceni

    #111229
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Po rannich obecnackach to zacalo touto 92kou

    #111230
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Nakonec toho byla temer plna bedna,kterou jsem venoval mym spolujezdcum,kterym se az tak moc nedarilo.Po ceste zpatky jsem se zastavil na Asenlei a vyzkousel jeden drift na mnicka.Od 100m braly jen male brosmy a ve 250m se ulakomila tahle vetsi ktera mela 7 kg.Na lengy jsem bohuzel jeste nenarazil,ale budu na tom pracovat

    #111231
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Byl to nadherny den a vetsina lovcu byla spokojena.Zitra si dam od ryb oddych/mozna/ a povenuju se zase zkraslovani susaren a skladu.

    A nakonec neco z nasi zahradky

    #111239
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Dedo145, díky za reporty a přeji Ti, aby jsi už našel Tvé oblíbené velké lengy.:-P

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 766. až 780. (celkem z 2,625)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(119)
(21)

Nahrávání ... Nahrávání ...