Nápověda Doporučujeme:
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 736. až 750. (celkem z 2,625)
  • Autor
    Příspěvky
  • #111068
    vd
    Účastník
    (272 odpovědí)

    Vidím na foto tie ZOOMy. Ako viesť túto nástrahu aby bola účinná?

    #111069
    respirtep
    Účastník
    (582 odpovědí)

    Hyse napsal:

    Jeste foto meho IT pracoviste s WiFi signalem a Norskou rychlosti prenosu dat.

    nojo položíš kabel a hned to funguje…:-P

    #111070
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Pro vd. Musím se přiznat, že to take se ZOOMY neumím. Ale na jednom pokecu jsem si zapamatoval co řekl Došky. Chce to zoom nahodit a nedělat nic. Já jsem je vláčel a mám jen jednu tresku – to však není ta správná technika. Letos se budu řídit jeho radami. Dále jsem si někde v obchodě přečetl návod jak na to chytat. Mám všelijaké barvy tak uvidím.

    #111072
    Jindřich Tischer
    Člen
    (141 odpovědí)

    Dnes super počasí. Nachytáno hodně pěkných polaků, obecný a mníci. Na kelery jsme zatím nenatrefili. Dědo se dobře stará , benzín a rady přijdou vhod i když jsem nějaký ten pátek jezdíme.

    #111074
    Petr Novák
    Účastník
    (1356 odpovědí)

    Pěkný Péťo. Doufám ze letos mají ryby červi jenom v hubě a ne v mase. Jen tak dál 😛

    Dědo, super reporty. Tímhle tempem letos Bakan překoná tisícovku stran 😀

    #111077
    dosky
    Účastník
    (2655 odpovědí)

    vd napsal:

    Vidím na foto tie ZOOMy. Ako viesť túto nástrahu aby bola účinná?

    Nijak, čím méně tím lépe. ZOOM pracuje velmi dobře sám, pouze prouděním vody a houpáním na vlnách. :-P:-P:-P:-P

    #111078
    fishraptor
    Účastník
    (11 odpovědí)

    Máte na Bakkane problém s červami v treskách obyčajných? Minulý týžďeň sme boli na Gartene ,čo je asi 25km od Bakkanu a zhruba v každej piatej obyčajnej boli červy aj v mäse.Tresky tmavé boli v pohode.

    #111083
    Jindřich Tischer
    Člen
    (141 odpovědí)

    fishraptor napsal:

    Máte na Bakkane problém s červami v treskách obyčajných? Minulý týžďeň sme boli na Gartene ,čo je asi 25km od Bakkanu a zhruba v každej piatej obyčajnej boli červy aj v mäse.Tresky tmavé boli v pohode.[U obecných jsou většinou jen v břiše ale najde se u některých i ve hřbetu.Polaci tu jsou taky čistý a tresky tmavý letos nevím ještě jsme neulovili ale loni nebyl problém.]

    #111084
    Jindřich Tischer
    Člen
    (141 odpovědí)

    jindras.t napsal:

    fishraptor napsal:

    Máte na Bakkane problém s červami v treskách obyčajných? Minulý týžďeň sme boli na Gartene ,čo je asi 25km od Bakkanu a zhruba v každej piatej obyčajnej boli červy aj v mäse.Tresky tmavé boli v pohode.[U obecných jsou většinou jen v břiše ale najde se u některých i ve hřbetu.Polaci tu jsou taky čistý a tresky tmavý letos nevím ještě jsme neulovili ale loni nebyl problém.”>

    U obecných jsou většinou jen v břiše ale najde se u některých i ve hřbetu.Polaci tu jsou taky čistý a tresky tmavý letos nevím ještě jsme neulovili ale loni nebyl problém.”>

    #111104
    Tomas-HEKTOR
    Účastník
    (785 odpovědí)

    Hyse napsal:

    Nedalo se ale zajizdet na ty spravna mista na melcinach protoze se tam zvedaly vlny cca 4-5m takze jsme se museli drzet v bezpecne vzalenosti cca 100m od nich. Ale i tak se celkem darilo.

    Zdar Peto, jak vidim, tak ZOOMKY nezklamaly 😀 hezkej polak

    #111110
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Lidicky dnes mam za sebo nadherny den na mori a tezky boj s pocitacovou infekci.Uz podruhe jsem musel odolavat vaznemu utoku na muj pocitac,coz se mi za celou dobu na Titrane nestalo.Ale jak vidite tak jsem vyhral a pocitac znovu funguje.Fotky z vyjezdu uz zpracovavatt nebudu,necham to na zitra a aspon vam predstavim hvezdu dnesniho lovu.

    #111111
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Klarka dnes bodovala na cele care a dala na frak I zkusenym rybarum

    #111112
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Ja ted rychle musim do hajan,protoze rano jedeme s vlackari na Asenleiu a verim,ze to bude zase krasa.Vstavam v sest a uz mi toho na oddych po dnesnim tezkem dni nezbyva.Dnesni/tedy vcerejsi/fotky budou zase az v noci.

    #111113
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Tak přesně, jasně a výstižně jak to napsal Došky budu letos používat zoomy. Nechám je “plandat” za lodí.

    Je to příjemná podívaná, když I dámy loví pěkné kousky.

    #111117
    Hyse
    Účastník
    (578 odpovědí)

    Vcera jsme vyjeli az kolem 14 00 nebod nam nesla enrgie z baterie a tudiz nesel nastartovat motor. Majitel privezl jinou baterii a po jeji instalaci jsme vyjeli. U te predchzi pry doslo k oxidaci kontaktu. No kdyby se to prihodilo na mori tak nevim nevim. Vitr se zmirnil a tim i drift a zrejme i aktivita ryb. Ale preci jen se neco chytlo. Celkem 18 polaku a 3 obecne. Byli jsme na melcinach severne od Asenu. Melstain jsme meli na dohled ale pro pokrocilou hodinu jsme tam jiz nejeli. Polak 92 ktery se povedl na 10 metrech novackovi Gustovi. Nastraha Mag II, Black Sapphire na zlutem jigu 28g

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 736. až 750. (celkem z 2,625)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(119)
(21)

Nahrávání ... Nahrávání ...