Nápověda Doporučujeme:
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,726. až 1,740. (celkem z 2,625)
  • Autor
    Příspěvky
  • #118784
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    A toto je pro dnesek vse a pokracovani leteckeho dne zitra

    #118785
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Poranu se jeste dalo na chvilku vyjet,tak jsem vzal nemeckou posadku na pollaky.Nez jsme vsak prijeli na prvni polakoviste,tak se zdvihnul vitr a oceanske vlny podporovane severovychodnim vetrem se staly pro Nemce konecnou.Ja jsem jeste preskakal vlnobiti a byla velka skoda,ze moji spolujezdci to vzdali.Na kazdem driftu byl krasny zaber od polaka

    #118786
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Behem tri driftu jsem mel 4 polaky v konzumni velikosti od 70 do 80 cm

    #118787
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Byla to trosku extremni rybarina,ale ryby braly,takze nejake houpani mi nevadilo

    #118788
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Dnes jsme se rozloucili s rodinnym vyletem a dostal jsem ten nejkrasnejsi darek.Za tohle se fakt vyplati pracovat.Dve sestricky ve veku 6 a 10 roku mi pripravily tohle prekvapeni a musim rict,ze mi skoro slzicka ukapla

    #118789
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Petře, je radost se dívat na Tvoje fotky a číst Tvé reporty. Díky a přeji Ti více tak upřímných a milých klientů, jako byly ty sestřičky.:-)

    #118809
    Hyse
    Účastník
    (578 odpovědí)

    dedo145 napsal:

    Behem tri driftu jsem mel 4 polaky v konzumni velikosti od 70 do 80 cm

    Koukam, ze jim smakuje Brush hog, ktera barva je uspesnejsi Alabama viz foto nebo kousou i do tmavsich. Na tu alabamu mi brali od 15m hloubeji. Na tmave jiz kolem 10 metru … Jo a s cervenou barvou jigu by to melo byt taky o stupeň jeste lepsi

    #118822
    007krivanek
    Účastník
    (917 odpovědí)

    dedo145 napsal:

    Dnes jsme se rozloucili s rodinnym vyletem a dostal jsem ten nejkrasnejsi darek.Za tohle se fakt vyplati pracovat.Dve sestricky ve veku 6 a 10 roku mi pripravily tohle prekvapeni a musim rict,ze mi skoro slzicka ukapla

    Dedo 145

    To že si tě na Titranu nevážili, využili jiní, kteří si váží Tvých zkušeností a hlavně přístupu k lidem, kteří při i vyčerpávající práci tohoto nedovedou dosáhnout. Vážím si Tě jako kamaráda a mořského vlka, který nenechá nikoho v nesnázích tak i Sima, který Tě napasoval do kempu, kde JSI CHYBĚL. Sleduji to a máš hodně navrch na Bakanu jak v zázemí, tak v možnostech, jak lidem, kteří hodlají utratit peníze se nesetkají s odpovědí,,Teď nemůžu, bohužel, mám jinou práci ,, Sleduje Tě i Bondová a máš veliký palec nahoru. A dopis, který ti napsali už jen děti, je důkazem toho, že tady je něco dobře, že něco dobře děláš a že to vidí i ty nejmenší. A všichni víme že děti říkají věci tak, jak si myslí. Bylo to od nich gesto, kterému není co říci.

    David a Radka

    #118823
    Horňas
    Účastník
    (209 odpovědí)

    to dedo145:Moc krásné fotky máš z toho padáku alespoň to člověk vidí

    z ptačí perspektivy a ne z google mapy :-D:-D:-D

    #118827
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Pokracovani letecke produkce

    #118828
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Bennovo hospodarstvi po ceske invazi

    #118829
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    #118830
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Je to krasa

    #118831
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Navod rychle prepravy na Bakkan

    #118832
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,726. až 1,740. (celkem z 2,625)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(22)
(165)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...