Nápověda Doporučujeme:
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,651. až 1,665. (celkem z 2,625)
  • Autor
    Příspěvky
  • #118437
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Dorsak napsal:

    To Dody: Podle zachumlaného obleku a mraky na pozadí Tve Selfííí předpokládám, že Jadran vzal za své?

    Jojo dnes byla prutrz mracen a kapky byly jak ty krepelci vajicka 😀

    #118504
    Mareček
    Účastník
    (115 odpovědí)

    Ahoj dedo tú kameru používaš ako čelovku ? Ved už daj nejaké video.:-P

    #118546
    jirka50
    Účastník
    (229 odpovědí)

    Marecek napsal:

    Ahoj dedo tú kameru používaš ako čelovku ? Ved už daj nejaké video.[/ci tace]Marečku měl bys vědět že dědo použije čelovku jak potřebuje je to všeuměl ,to známe dědo jen tak dál

    #118548
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Marecek napsal:

    Ahoj dedo tú kameru používaš ako čelovku ? Ved už daj nejaké video.

    Marecku nieco natocene mam,ale asi az doma/iba neviem kedy/ sa povenujem strihaniu a uprave.RAno o druhej som se vratil z vyuky pilkrovania a o siedmej som vstaval a isiel ako guide so Svedmi.

    Ale uz ani nenakrucam,lebo fotky sa zpracovavaju rychlejsie.

    Pozdravuj cele Surovce a aj tu ….. seredsku.Uz sa na vas tesim.Dnes to bude PEKNA SILA:-D:-D

    #118549
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Moji predvcerejsi spolujezdci se dnes vratili na misto cinu a privezli plne tri bedny keleru okolo 90cm.Vysledkem toho bylo,ze mne pozadali abych zavolal Bennovi a konci o den drive,protoze vsechny bedny uz maji plne.

    #118550
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Ja jsem dnes vyjel s druhou partou Svedu ze sousedni chaty od Arida.Jeli jsme na opacnou stranu za Vaeret,kde na hrane do 250m jsme v malych hloubkach okolo 50m nasli taky hejno keleru.

    #118551
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Ke zmene mista prislo potom co jsem zjistil,ze disponuji jen 250g pilkry a malymi paprikami.Takze na Storflua by si asi moc ve velkych hloubkach nezachytali.Ale je videt,ze zdejsi vody poskytuji moznosti I mene vybavenym rybarum

    #118552
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Hned pri prvnich zaberech jim keleri dotrhali sedesatky silony na navazcich,takze se mne ptali jestli se da chytat jen na pilkry.Vrele jsem jim to doporucil a to bylo jejich velke stesti,protoze dalsi zaber na 40m byla tato 112 ka

    #118555
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Ja jsem se masakru neucastnil a jezdil jsem uplne mimo idealniho driftu aby si to uzivali a abych se nenudil,tak jsem vytahnul dar od pritele Roybaita a na 150m hloubce se mi ve 40m nahle zastavil

    #118556
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Byla z toho pekna 108-ka

    #118557
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    At jsem delal co jsem delal,tak jsem se s rybou do objektivu s pouzitim samospouste proste nevesel:-D

    #118558
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Hodiny uz chlapcum odtikavaly posledni minuty spolecneho lovu a pak prisel zaber,ktery nas vsechny postavil na nohy.Cekali jsme rekordniho kelera

    #118559
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Po chvilce boje a za napjatych pohledu vsech zucastnenych se vsak k lodi vyvalilo bile bricho

    #118560
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    A to byla ta tresnicka na dortu.Takze dnes mimo plne lode keleru a dorsu prisel na zaver tento 97 cm haliboutek

    #118561
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Zitra nas pocasi bude trosku zlobit,ale pojedeme rano se tremi lodemi zkusit zopakovat dnesni vykon.Doufam,ze I tato mala rybarka dostane svou prvni velkou rybu

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,651. až 1,665. (celkem z 2,625)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(119)
(21)

Nahrávání ... Nahrávání ...