Nápověda Doporučujeme:
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,696. až 1,710. (celkem z 2,625)
  • Autor
    Příspěvky
  • #118718
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Ja jsem mel bednu uz davno plnou,tak jsem nasadil Roybaita a vzdalil se od nich asi 300m na hranu ze 60 do 200m.Prvni zaber prisel hned po nahozeni,ale uspechal jsem to a po chvili silneho odporu se mi dorsak vypnul a Roybait jsem vytahnul s hackem zapichnutym ve hrbetu gumove rybicky.Vratil jsem se na hranu a druhy zaber prisel skoro okamzite.Tentokrat jsem rybu nechal chvilku pohrat s nastrahou a zasekl jsem az pri silnem tahu

    #118719
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Dorsak mimoradne dobre bojoval skoro celou dobu pri zdolavani.Uz se konecne dostavaji do kondice.

    #118720
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Byl krasne vybarveny a telo uz bylo silne .Uz to nejsou ty uzovky,ktere nekladou zadny odpor.Nameril jsem mu 108 cm .Byl mensi jako ten vcerejsi,ale o hodne bojovnejsi.

    Mezitim volali nemecti kolegove,ze uz konci,protoze maji plne bedny.Kdybych nebyl po probdele noci tak unaveny,jeste bych aspon jednoho zkusil,ale odvolani mi prislo vhod a vsichni jsme se v super nalade a pohode vratili do pristavu.Dnes asi pujdu drive spat,tak jsem zpravu podal v nezvyklem case.Jeste dodelam jatra ,vypisu predpoved a prilivy a jdu zalehnout.

    #118721
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Rodinky byly dnes jen na rozlouceni s vodou,protoze bedny uz maji naplneny.Chlapi vyuzili krasny den a rozbalili padaky.Zitra bude uprseny a ufoukany den,tak snad budu mit cas zpracovat desitky krasnych fotek z uplne jineho pohledu.Mate se na co tesit

    #118730
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Radost z prvni velke tredky v zivote vzdycky zustane dlouho v pameti[yt=bJO9LVhlhhs=yt]bJO9LVhlhhs[/yt]

    #118731
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Vypada to,ze pocasi nam jeste 3 hodinky vydrzi tak frcime poskadlit dorsaky a polaky.Doufam,ze to dopadne aspon tak dobre jako vcera

    #118737
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    Krasný fotky, jako z Jadranu. Co makrely? Jsou najeté? Dají se při cíleném lovu nachytat?

    #118741
    respirtep
    Účastník
    (582 odpovědí)

    Sim napsal:

    Krasný fotky, jako z Jadranu. Co makrely? Jsou najeté? Dají se při cíleném lovu nachytat?

    🙂 vždyť už je tam kluci chytali…ale asi jenom náhodně..:-|;-)

    #118742
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Sim napsal:

    Krasný fotky, jako z Jadranu. Co makrely? Jsou najeté? Dají se při cíleném lovu nachytat?

    Na lodi je zatim nikdo nechyta.Ani neni proc,protoze ve vedlejsim fjordu se za spatneho pocasi, jako bude treba zitra,se da za 4 hodinky nachytat cela bedna

    #118743
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    [yt=o2ksH0GIhQw=yt]o2ksH0GIhQw[/yt]

    #118744
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Myslím, že toto video udělá radost všem, kteří na sever teprve vyrazí. Kulik už určitě připravuje věci na salát z makrel. Další norci, aby již chystali otop do udíren. Dedo 145 má cit pro akčnost a aktuálnost dodávaných příspěvků.

    #118746
    Horňas
    Účastník
    (209 odpovědí)

    Jo makrely to je radost:-D taky sem jich chytl pět najednou…pak mi to v lodi zamotaly a to jsem je chtěl nakopat do prd…:-D:-D:-D:-D

    #118766
    vapno1
    Účastník
    (445 odpovědí)

    I Full House, plný dům, se šesti makrelami se dá v pohodě zvládnout.

    Nesmíš je položit do lodě, ale odháčkovat ve visu!

    #118767
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Ted slibena parada .Takto se startovalo a Benn ridil dopravu.Novy zakon zni: Padaky maji prednost zprava

    #118768
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Nekolik sekund po startu

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,696. až 1,710. (celkem z 2,625)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(22)
(165)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...