Nápověda Doporučujeme:
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,606. až 1,620. (celkem z 2,625)
  • Autor
    Příspěvky
  • #118186
    mikefo
    Účastník
    (6 odpovědí)

    No tak to je paráda! To se těším ještě víc… aspoň nevyjdu z tempa a udržím formu i tam! 😀 Video jsem viděl a máme se opravdu na co těšit, koukám. Jen mi tam zavolej nějaký kočky, neboť po těch já letos prahnu 😯

    #118187
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    mikefo napsal:

    No tak to je paráda! To se těším ještě víc… aspoň nevyjdu z tempa a udržím formu i tam! Video jsem viděl a máme se opravdu na co těšit, koukám. Jen mi tam zavolej nějaký kočky, neboť po těch já letos prahnu

    Nooo jestli myslis Norsky kocky,tak tedy zadna slava a jestli myslis Morsky kocky,tak je to jen na tobe:-D:-D

    #118188
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Za chvili vyjizdime do sestky,protoze proti predpovedi je tu nejaky skluz.Ale verim,ze za chvilku se vitr zklidni na hlasenou ctyrku.TAk hrrr na ne

    #118202
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Rano jsme museli trosku pockat,protoze prselo a vitr se stale nechtel uklidnit.Ale v 9,00 jsme vyjeli a myslel jsem si,ze nachytame bedny keleru a na obed budeme doma.Prvni drift -nula,druhy drift jeden kelirek

    #118203
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Dalsi drifty bez zaberu,tak jsem posunul vsechny lode dal a zkouseli jsme hrany na Asenleyi.Byla to dobra volba.Na hranach byly miliony kelirku a pod nimi takoveto metrovky

    #118204
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Projeli jsme nekolik ploten a postupne jsme se dostali az pod Melstein.Pocasi se dostalo na uroven Chorvatska a drift byl temer nulovy

    #118205
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Protoze se voda vubec nehybala,tak jsem najizdel na melciny kde se dalo vlacit a zkouseli jsme polaky

    #118206
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Nastesti na Melsteinskych melcinach I pri temer nulovem driftu se dalo neco nachytat

    #118207
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Takze polaci lovili I v uplnem bezvetri a byla to parada

    #118208
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Nachytali jsme bednu dorsu a polaku I bez driftu a protoze jsem klukum slibil,ze privezeme bedny dve,tak jsme se na zpatecni ceste zastavili znovu na Storflua a byl to napad za milion

    #118209
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Za tri drifty jsme nachytali druhou bednu do plna

    #118210
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Nektere kousky staly urcite za to

    #118211
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Zitra se s novacky z Prahy a okoli budeme loucit,ale verim,ze po ulovcich,kterych tu za tech par dni dosahli,se z nich stanou pravi Norci.

    #118212
    Petr Novák
    Účastník
    (1356 odpovědí)

    Dědo, pěkná opalovačka. Jak řešíš norské předpisy o zachranych prostředcích? 😛

    #118214
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    PEN napsal:

    Dědo, pěkná opalovačka. Jak řešíš norské předpisy o zachranych prostředcích?

    Myslim,ze mam dostatecny prirozeny air bag:-D:-D

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,606. až 1,620. (celkem z 2,625)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...