Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 536 odpovědí. Do diskuze (54 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel mex a poslední změna proběhla před 7 roky a 5 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 361. až 375. (celkem z 537)
  • Autor
    Příspěvky
  • #264651
    Milan-Spravce
    Účastník
    (255 odpovědí)

    Ahoj Kulíku , od pátku tu mám novou partu a to přímo SLOVAKIA TEAM , mám ti také vyřídit od nich pozdravy a že tě zvou na souboj po včerejším prvním opět vydařeném lovu velkých ryb na AVEROY , no a že ty malé makrely kvůli kterým jedeš na Hitru tu také chytneš , ty tu nikdo nechce a chytají se dá se říct pouze jako návnada pro štikouše 🙂 . A jen tak pro potěchu oka ti mám poslat aspoň foto včerejšího halibuta a ti další štikáči se bohužel do záběru už ne vlezli 🙂

    #264654
    Milan-Spravce
    Účastník
    (255 odpovědí)

    Halík 130 cm a štikáču byla pořádná kopa 🙂

    #264661
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Krásné, také zdravím a přeji pohodové počasí a hodně krásných úlovků.

    #264680
    kloboukatej
    Účastník
    (202 odpovědí)

    To to letos parádně běží! Už abychom tam byli. Loňští štikozubci už jsou dávno snědení.

    My se ale ani makrel nezříkáme, jako uzené  nemají konkurenci.

    Dneska už jsem zaregistroval na Facebooku Milanova štikáče 121 cm. To je na zápis do rekordů  !!!!!

    #265016
    Preparator
    Účastník
    (777 odpovědí)

    Ahoj všem, tak jsem zpět z rybářko – nerybářské dovolené na Averoya. Týden utekl jako voda a kus práce je za námi. Nasbírali jsme spousty parazitů mořských ryb, okoukli halibutí farmy v okolí a i něco chytili. Chtěl bych poděkovat Jance, která nám pomáhala dát dohromady program a celé ubytování zařizovala. Díky. V nejbližší době dám zde na stránky krátký článek o parazitech mořských ryb, aby každý rybář měl alespoň základní informace o tomto problému. S pozdravem Láďa

    #265084
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Tak, zase už na Averoy nejsou rybáři a nebo ryby. Pár dní jsem se toulal po Evropě a těšil se na reporty a ono tu nic není. Pouze Vláďa oznámil konec akce.

    #265100
    kvlada
    Účastník
    (71 odpovědí)

    za 14 hod odjezd

    #265115
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Tak přeji klidnou cestu, pěkné počasí a hóóódně krásných ryb.

    #265613
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Tak na Averoy opět nikdo není a ani kvalda nedorazil a tak nejsou žádné informace, je to smutné a přitom je tam tak krásně.

    #265712
    kloboukatej
    Účastník
    (202 odpovědí)

    Kuliku, vyzývám Tě na souboj Hitra versus Averoy o nejdelší rybu. Cílová odměna 0,5 l domácí slivovice min 50 %

    z uznané palírny. Rozhodčí – vlastní svědomí. Splatnost – Prušánky 2017.

    P.s.: odjíždím také zítra 22.8.

    #265743
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    To je velká výzva! Máte výhodu v dosahu lovných míst. Na Hitře se za většími štikozubci musí jet cca 25 km na “37” a pokud není vhodné počasí, tak se tam ani nedostaneme a stejné je to i s Froyafjordem a mníky. Zde v této době je cílová ryba hlavně polak.

    Další problém je, že do Prušánek nejezdím a tak bych Ti tu slivovici musel předat někde jinde.

    Takže mi prozraď kde Ti ji budu předávat?

    I přes tyto skutečnosti to přijímám a  přeji Vám klidnou cestu, pohodové počasí a hodně krásných ryb.

    #265805
    Milan-Spravce
    Účastník
    (255 odpovědí)

    Kuliku, takového psaní po mne požaduješ..já jsem mezitím s olovem na nohách v lodi tady zápasil abych ti měl co vubec vyfotit..tak takhle to dopadlo 🙂 omladinu taky chválím

    #265810
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Milane už jsem si myslel, že tam nejsi.

    Úlovky jsou krásné, gratuluji lovcům a všem přeji pohodu, pěkné počasí a hodně krásných ryb.

    Dnes večer jedeme s Honzou Pecinou a dalšími kamarády na Hitru od Edenu a už se moc těšíme. Namístě v kempu budeme 24.8.2016 asi v 9 hod. ráno. Rychle vybalit. nachystat, převzít loď a hurá na ně. Drž nám palce ať je pěkné počasí.

    Pak práce na zahradě a chalupě a 27.9.2016 jedeme za Tebou, aby Ti nebylo smutno. 😀

     

     

     

    #266150
    kloboukatej
    Účastník
    (202 odpovědí)

    Tak jsme v pořádku dorazili. V kempu vše Milanem vzorně připravené jen zapoměl na ryby. Ze všech 5  posádek, které vyjely si ani jedna nepochutnala. Chytila se makrela, dorš, keler, mník i štikozubec, ale v součtu 1-2 kusy. Dneska nebraly. Já osobně 2 makrely a 1 dorše. Doršem zahajuji soutěž s Kulíkem. Spotřební velikost dorše byla 64 cm. Docela hezká předpověď počasí zcela bez deště registrovaná v Čechách se docela pošpatnila.  Pršet má zítra celé odpoledne a další dny nejsou o nic lepší. Snad to ještě sv.Petr změní.

    Jsme utahaní a zítra ráno jdeme na ně v 6.00. Na dnešní makrely zkusíme štikozubce.

     

    #266185
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Tak lsme taky dorazili na Hitru. Nyní vybalujeme a vše chystáme na vodu, ale začalo pršet a tak nevím jak to vše dopadne.

    Všem na AVEROY držíme palce a zdravíme je. Hlavně našeho ochránce Milana.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 361. až 375. (celkem z 537)

Téma ‚AVEROY 2016’ nepřijímá nové odpovědi.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(5)
(20)
(163)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...