Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 281 odpovědí. Do diskuze (50 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel kulik a poslední změna proběhla před 5 roky a 10 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 256. až 270. (celkem z 282)
  • Autor
    Příspěvky
  • #301969
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    Člověk by řekl, že už mě v Norsku nemůže nic překvapit, ale toto vidím poprvé. Velmi zajímavý druh.

    #301987
    zdeneko
    Účastník
    (439 odpovědí)

    Tak se opět hlásím z Averoy. Dneska sedíme na chalupě a konzumujeme.

    Včera byla zase luxusní rybařina. Podle předpovědi to vypadalo, tak do 14.00, ale nakonec odpoledne bylo lepší, než po ránu.

    Ráno jsme vyjeli brzo a bralo to nepříliš intenzivně. Okolo poledne, když už asi 2 hodiny pršelo a podle předpovědi se to mělo jenom zhoršovat, jsme zvažovali návrat domů. Řekli jsme si, že vyzkoušíme ještě jedno místo a jedem domů. A tam jsme je načapali. Během asi tří hodin jsme si krásně zachytali a nalovili velké množství polaků a v podstatě doplnily limit.

    Zítra snad bude odpoledne dobré počasí a zase nás to pustí na vodu. Tak snad alespoň zítra ta předpověď vyjde.

    #301990
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Tak včera fičelo až 24 a lilo, byly kroupy, sníh i bouřka.  Dnes dávají odpoledne zlepšení, ale moře je příliš rozhoupané.

    Tak jsme včera odpoledne a večer grilovali, nyní jedeme nakupovat a po úžasném gulášku z divočiny uvidíme jaké počasí doopravdy bude.

    Také jsme si již naplánovali cesty do Norska v roce 2019, neboť už je téměř vše zamluvené.

    #301994
    Harty
    Účastník
    (1247 odpovědí)

    Vilejš stvolnatý http://akvapedie.cz/vilejs-stvolnaty_lepas-anatifera/

    Jo paní Janka ví vše. Příště se vyplatí obrátit rovnou na ní.  Koukal jsem na odkaz co jste vložila a děkuji. Nicméně na fotkách co jsem vložil jsou více barevné- asi z větší dálky. Když už vím co to je, tak musím dohledat k čemu to je- jaký to má užitek nebo jestli je to nějaký škodič- parazit.

    #301997
    Harty
    Účastník
    (1247 odpovědí)

    Tak jsem našel, že se to jí. Kilo stojí až 500eur. -sakra.

    #301999
    Piva
    Účastník
    (801 odpovědí)

    No a ty ses tam jen válel a mohl si při tom být boháč.

    #302011
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Tak včera byl jeden z mála dní kdy se dalo vyjet na moře i když vlny byly velké a neumožňovali chytat všude, kde by to bylo výhodné. Přes to všechno se nachytali polaci, doršky, makrely, keleři i mníci na vláčku do metru.

    Zajímavostí byla velmi malá aktivita polaků, která se znásobila až při západu slunce, což je známé.

    Dnes už je standardní situace, prší a fičí. Zítra se snad ještě na vodu dostaneme, ale má celý den dost pršet.

    #302169
    Salmon
    Účastník
    (603 odpovědí)

    Ahoj!
    To nikdo není na Averoy nebo nic nechytáte???

    Jsem čekal větší reporty, když je tam Jiggin a Kulík 😉
    Snad si najdete chvilku pro přidání nějakých fotek 😉
    Zdraví vás Adam

    #302174
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    Tak šťastně jsme dorazili domú….podzim se moc nepovedl.Počasí bylo víc jak mizrné a když jsem to spočítal,tak 22 dní v kuse se nedalo vyjet na moře..😥Všechno co jsme  plánovali a připravovali vyšlo do prázdna..ke konci se mírně vylepšovalo počasí ,ale moře bylo  rozhoupané, tak se vůbec nedalo dojet tam kam jsme chceli.ryb se dalo chytnou docela dost,ale když se utišil vítr, tak se valila voda z oblohy no prostě nic hezkýho..ještě,že v kempu byla pohoda a nebyla žádná ponorka…jo a psát o tom že dnes jsme měli guláš a pili becherovku a zítra budou řízky se mi nechce psát…takže letos jsme to už odpískali a už se těšíme na příští rok…

     

    #302175
    Salmon
    Účastník
    (603 odpovědí)

    To Jiggin: Díky 😉
    Já si popletl týdny a myslel, že ještě lovíte. To je mi líto, že vám to letos moc nevyšlo 🙁
    A souhlasím, že dávat jen fotky gulášů a kachniček není to pravé ořechové 😀
    Tak snad příští rok bude o to lepší!!! 😉

    #302176
    honzak
    Účastník
    (2583 odpovědí)

    To Jiggin: Díky 😉 Já si popletl týdny a myslel, že ještě lovíte. To je mi líto, že vám to letos moc nevyšlo 🙁 A souhlasím, že dávat jen fotky gulášů a kachniček není to pravé ořechové 😀 Tak snad příští rok bude o to lepší!!! 😉

    bude😂🎣🎣🐟🐟

    #302295
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Přijel jsem s Jiginem a potvrzuji, že letošní rok byl neskutečný a já jsem zažil 2 období, kdy funělo a lilo a na vodu se téměř nedalo vyjet a někam dál už vůbec ne.

    Dnes jsem podepsal smlouvy na rok 2019 a doufám, že rok 2019 nebude takový jako letošní a nebo ještě horší. Nyní začíná období příprav, hodnocení, plánování a schůzek u pivka a vzhledem k tomu, že budu nyní více v Praze, tak se těším na srazy a setkání s kamarády. 😀

    #302297
    Salmon
    Účastník
    (603 odpovědí)

    Doufám, Kulíku, že jsi podepsal i smlouvu o dobrém počasí!!! 😉

    #302298
    honzak
    Účastník
    (2583 odpovědí)

    Kuliku tento rok byl fakt na 🔶

    verim ze pristi rok bude super a Polaci jak prase budou skakat na hacek co á dve minuty 😂😂🐟🐟🎣🎣

    #302299
    JIMMI
    Účastník
    (531 odpovědí)

    Kuliku tento rok byl fakt na 🔶 verim ze pristi rok bude super a Polaci jak prase budou skakat na hacek co á dve minuty 😂😂🐟🐟🎣🎣

     

    S těma polakama tě beru za slovo – nezapomeň, že budeš pod dohledem………. 😎 Dopíjím kafe a vyrážím, doufám, že se večer v pohodě uvidíme. P.S. – kam chodíš na ty smajlíky? 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 256. až 270. (celkem z 282)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...