Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 281 odpovědí. Do diskuze (50 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel kulik a poslední změna proběhla před 5 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 226. až 240. (celkem z 282)
  • Autor
    Příspěvky
  • #301340
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Kucí, strašně moc Vám přeji lepší počasí, neboť něco podobného jsem zažil letos v červnu a tak vím co je to za vopruz.

    Václave a kam si vyjel hned po příjezdu?

    #301341
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    K majáčků vyjeli ….dál to nešlo a byli tam asi hodinu a půl…byl to jediný výjezd jedné lodě…

    #301343
    zdeneko
    Účastník
    (439 odpovědí)

    Jo jo , nedá se chytat ani ze břehu. Nevyjet první den, tak jsem neviděl šupinu. Pamatuji hodně , ale tohle je síla. Bohužel bude asi jen hůře.

    Zdar Harty,

    proč to nezkusíte ve fjordu? Myslím tím fjord okolo západního okraje Averoy? Tam by tolik fučet nemuselo. Nebo je tam takový vítr, že ani tam se nedá chytat?

     

    • Odpověď byla upravena před 5 roky a 7 měsíci uživatelem zdeneko.
    #301356
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    Dnes jsme to objeli ,ale chytali jsme jen ze břehu…docela slušný Poláci se povedli..pro nás je to docela daleko a nevíme jak by jsme se tam s lodí dostali….

     

    #301357
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    Jinak pořád fičí taková 15 a v tom se moc ani schovat nedá..

    #301358
    zdeneko
    Účastník
    (439 odpovědí)

    Dá se tam od vás projet vnitřním fjordem. Harty má na mě telefon, když budete chtít, rád vám to vysvětlím.

    #301361
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    Koukali jsme na to,ale je to docela daleko v tomto fičáku to vůbec nejde…střída se déšť,sníh,kroupy a mlha prostě romantika…akurát nechápeme proč mají Norové tak nízkou porodnost.😁😁😁nic jiného se tady nedá dělat😁😁😁

    #301363
    vydra-cz
    Účastník
    (213 odpovědí)

    No tak jim tam pomožte času na to máte dost.

    #301368
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    No takový zoufalci nejsme ,aby jsme ty jejich krasavice musely obrážet…ani se nedivím,že vymírají..😁😁😁😁

    #301720
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Tak jsem si všiml, že v kempu Averoy Fishing 4 lodě vyjeli, když se zmírnil vítr. 2 se už vrátili a dvě jsou stále na vodě. Doufám, že byli úspěšní, neboť by si to zasloužili. Doufám, že nám napíší kde byli a zda se něco podařilo ulovit. Držím jim pěsti !

    #301721
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    Honzíku jedna je vrátila bez ryby a druhá s jedním polakem.Harty s Vencou zápasí s vlnami kolem majáku.Ja jsem už na letišti v Molde a 17.30 letím do Osla…

    #301722
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Pavle, přeji Ti příjemný let a dej mi vědět co teda bude, abych se mohl zařídit. Díky.

    #301723
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Už i Harty je od majáku doma a Václave, podařilo se něco? Na Tebe bych si  vsadil, že ano. 😀

    #301725
    jigin1
    Účastník
    (984 odpovědí)

    Vyhoupaný jsou na dva roky do předu😂😂😂

    #301745
    Harty
    Účastník
    (1243 odpovědí)

    Ahoj Kulíku, tak už jsme doma a cesta zpět krom sněhu bez problémů.  Tak ten jeden den co jsme byli u toho majáku- hrůza.  Neustále sině pršelo, foukal  vítr a obloha jedna šeď. Do toho velké vlny a zima. Byly jsme promoklí až na kůži a zmrzlí na kost. Být v suchu by znamenalo, si vlézt do prezervativu- tak velkej nedělají. Chytil jsem dvě pěkný tresky- ta první šla zpět,  protože byla zlatá a druhou jsme sež….! Jednoho čudlíka a dvě makrely. Venca taky nějakou makrelu a dva polaky- polačky., dopadli stejně jak ta treska – na pekáči. Jdu spát, zítra napíšu jak mě chtěl Pavel utopit při chytání ze břehu.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 226. až 240. (celkem z 282)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(117)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...