Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 1,262 odpovědí. Do diskuze (138 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Hyse a poslední změna proběhla před 2 roky a 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 946. až 960. (celkem z 1,263)
  • Autor
    Příspěvky
  • #67549
    dedek
    Člen
    (489 odpovědí)

    Včera příjezd do Eidestrande cesta proběhla bez problému.Večerní malý výjezd dvě tresky 70 cm,polak 80 cm černé 40-50 16ks.Dnes se ale pokazilo počasí větr 8m a prší další předpověd neslibuje nic pěkného tak čekáme a můžeme jen doufat

    #67659
    Meduza
    Člen
    (90 odpovědí)

    to Dedek: přeji hodně úlovků, ale zase nám to všechno nevychytejte 😀 my vyrážíme za měsíc.

    Snad se počasí umoudřilo a těším se na aktuální info!

    #67686
    dedek
    Člen
    (489 odpovědí)

    meduza napsal:

    to Dedek: přeji hodně úlovků, ale zase nám to všechno nevychytejte my vyrážíme za měsíc.

    Snad se počasí umoudřilo a těším se na aktuální info!

    Včera jsme byli celý den na baráku.Na dnes to má být ještě horší tak s tím vychytáním to nebude tak hrozné

    #67687
    dub
    Účastník
    (785 odpovědí)

    To Dedek : Podle rosniček bys to dnes mjel mít dobrý…Hodne zdaru.

    #67690
    Meduza
    Člen
    (90 odpovědí)

    Počasí nám letos dává :-x:-x Držím pěsti..

    Jede někdo do Aure v termínu od 10.8. ?

    #67805
    rosa
    Účastník
    (108 odpovědí)

    Jo tady se opět hlásí po dlouhé odmlce ROSA , jedeme termín 10.8.2013.

    #67825
    Meduza
    Člen
    (90 odpovědí)

    Tak to se tam po nějakým roce zase sejdeme 😀 Bereš s sebou kluka? Já jsem si na sebe ušila bič a beru s sebou oba kluky…

    To Dedek: jak to vypadá s počasím a rybama?

    #67829
    Franta
    Účastník
    (362 odpovědí)

    Včera jsme se s kolegou vrátili z Korlinu. Vše naprostá pohoda, limit za tři dny. Hlavně mníkujeme, max. mníci 109 a 115cm, pak obecné max 80-90cm, polaci cca 70cm, na kopcích hejna kelerů kolem půl metru. Makrely už byly, ale ty jsem chytali jen na nástrahy nebo na gril. Ve fjordu se proháněly sviňuchy.

    #67830
    rosa
    Účastník
    (108 odpovědí)

    Samozřejmě že kluk jede taky , je to jeho celoroční sen, něco jako druhý vánoce. Aspoň tam budou mít partičku raubířů.

    #67864
    Kapitán lipánek
    Účastník
    (489 odpovědí)

    meduza napsal:

    Počasí nám letos dává Držím pěsti..

    Jede někdo do Aure v termínu od 10.8. ?

    My jedeme od 10.8. s TS

    #67887
    Meduza
    Člen
    (90 odpovědí)

    rosa napsal: Samozřejmě že kluk jede taky , je to jeho celoroční sen, něco jako druhý vánoce. Aspoň tam budou mít partičku raubířů.

    Tak to jsem na ně zvědavá 😀 Naši kluci zatím nejsou žádní rybáři, s tím tam taky jedeme, ale snad se jim bude líbit a bude je to bavit 😛

    Kapitan-lipanek

    My jedeme od 10.8. s TS

    No to se to pěkně schází …. tak to tam budeme nastejno jako loni 😀

    #67890
    Meduza
    Člen
    (90 odpovědí)

    mthead napsal: Včera jsme se s kolegou vrátili z Korlinu. Vše naprostá pohoda, limit za tři dny. Hlavně mníkujeme, max. mníci 109 a 115cm, pak obecné max 80-90cm, polaci cca 70cm, na kopcích hejna kelerů kolem půl metru. Makrely už byly, ale ty jsem chytali jen na nástrahy nebo na gril. Ve fjordu se proháněly sviňuchy.

    Je vidět, že se vám dařilo, mníček je parádní 😀

    #67939
    Kapitán lipánek
    Účastník
    (489 odpovědí)

    No jo, mě ten srpen mě baví nejvíc! Cílová ryba bude štikozubec, tresky a makrely, ty mi chutnaji nejvíc, mníci mě nenadchly nebo nevim jak snima naložit!

    Medúzo: Jezdíte chytat od vašeho kempu doprava, tam k těm homolím a pod most? Já tam ještě nebyl a ty mělčiny vypadaji moc dobře!

    dík, snad tenhle rok bude chvíle a potkáme se alspoň na moři

    #68012
    dedek
    Člen
    (489 odpovědí)

    meduza napsal:

    Tak to se tam po nějakým roce zase sejdeme Bereš s sebou kluka? Já jsem si na sebe ušila bič a beru s sebou oba kluky…

    To Dedek: jak to vypadá s počasím a rybama?

    To počasí je strašné už druhý den sedíme na baráku a ještě sedět budeme.To jsem za roky co jsem jezdím nezažil.Co se týče ryb tak jsou tady makrely,štikozubci ale to se musí člověk dostat na vodu ale zatím to nehrozí.:-(:-(:-(

    #68208
    rosa
    Účastník
    (108 odpovědí)

    To Medusa : neboj do všeho přijdou , já měl taky napoprvé strach , že to kluka nebude bavit a dneska o ničem jiném nemluví. Na jejich věk zážitek .

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 946. až 960. (celkem z 1,263)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...