Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 1,262 odpovědí. Do diskuze (138 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Hyse a poslední změna proběhla před 1 rokem a 12 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 901. až 915. (celkem z 1,263)
  • Autor
    Příspěvky
  • #66381
    ceren
    Člen
    (68 odpovědí)

    Kemp Aure- dnes chytil Filip Smĕja ďase 117 cm, ve středu dokonce 121 cm. Počasí je dnes hrozné, ale hlavnĕ už týden nejsou žádné ryby. Nĕkteří zoufalci se snaží doplnit bedny vším, co jde z vody (polaci, dorši 30 cm).

    #66386
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    :-Dpočkat !!on chytil dva ďasy po sobě:-|to je teda štěstí jako bejk:-Dněkdo ho nechytí za celej ryb.život!!!gratuluji8-)8-)

    #66398
    Petr
    Účastník
    (63 odpovědí)

    Tak jsme dnes dorazili do Aure, po 36 hodinách pohodové jízdy, včetně 3 hodinové přestávky. Jelikož jsme si přečetli krizová hlášení o rybách,m tak jsme vyrazili jen na seznámení s vodou a během 3 hodin jsme chytili 13 doršů – vše nad 70, pak asi 20 ks menších – ty byly vráceni vodě. Také se podařila jedna makrelka – jen asi abychom viděli, jak vypadá :-). Jelikož jsme jeli jen seznámení s vodou, nebyl ani jeden foťák po ruce. Příště budeme chytřejší starouši :-).

    Jinak podle pana domácího zde již 20 hodin prší v kuse :-(. Tak uvidíme. Snad zítra se dostaneme na vodu a snad budou i nějaká fota.

    #66400
    Northwolf
    Účastník
    (659 odpovědí)

    ceren napsal:

    Kemp Aure- dnes chytil Filip Smĕja ďase 117 cm, ve středu dokonce 121 cm. Počasí je dnes hrozné, ale hlavnĕ už týden nejsou žádné ryby. Nĕkteří zoufalci se snaží doplnit bedny vším, co jde z vody (polaci, dorši 30 cm).

    Filipovi veliká gratulace, napíše nám o nich i nějaké podrobnosti (nástraha, apod) ?

    Zoufalci v blízkém okolí mě občas také trápí, po tom co něco takového předvedou aby se člověk styděl za to že je Čech. Občas přemýšlím nad tím jaká reakce na takové chování je správná a adekvátní. Souhlasím s Mifákem s tím že v první fázi by to měla být diskuse v přátelském duchu podpořená snahou naučit je lovit alespoň ryby splňující minimální míru. A v případě že by se nedařilo, co si myslíte o zveřejňování fotek přistihujících je při činu ?

    #66405
    Kapitán lipánek
    Účastník
    (489 odpovědí)

    ceren napsal:

    Kemp Aure- dnes chytil Filip Smĕja ďase 117 cm, ve středu dokonce 121 cm. Počasí je dnes hrozné, ale hlavnĕ už týden nejsou žádné ryby. Nĕkteří zoufalci se snaží doplnit bedny vším, co jde z vody (polaci, dorši 30 cm).

    Mazec a obrovská gratulace, po takový rybě touží snad každej rybář! Pochlub se s více informacema, jestli nechceš to pouštět ven do éteru, kldině do zprávy, rád bych se o takovou rybu taky pokusil, jedu v srpnu

    #66417
    ceren
    Člen
    (68 odpovědí)

    sedivak63 napsal:

    Tak jsme dnes dorazili do Aure, po 36 hodinách pohodové jízdy, včetně 3 hodinové přestávky. Jelikož jsme si přečetli krizová hlášení o rybách,m tak jsme vyrazili jen na seznámení s vodou a během 3 hodin jsme chytili 13 doršů – vše nad 70, pak asi 20 ks menších – ty byly vráceni vodě. Také se podařila jedna makrelka – jen asi abychom viděli, jak vypadá . Jelikož jsme jeli jen seznámení s vodou, nebyl ani jeden foťák po ruce. Příště budeme chytřejší starouši .

    Jinak podle pana domácího zde již 20 hodin prší v kuse . Tak uvidíme. Snad zítra se dostaneme na vodu a snad budou i nějaká fota.

    Chytáme na vláčku, počátkem týdne nádherní polaci, jak začalo pršet, je to bída. Kluci, co pilkrují na 60 m a více ale řádí. Včera 3 štikozubci, keler 96 a již druhý ďas. Za chvíli vyrážíme na bránu, tak uvidíme.Mám tam z úterý nevyřízený účet, utekl mi životní polak. Moje blbost, nepřevázal jsem po “masakru” z pondĕlí.

    #66418
    ceren
    Člen
    (68 odpovědí)

    Kapitan-lipanek napsal:

    ceren napsal:

    Kemp Aure- dnes chytil Filip Smĕja ďase 117 cm, ve středu dokonce 121 cm. Počasí je dnes hrozné, ale hlavnĕ už týden nejsou žádné ryby. Nĕkteří zoufalci se snaží doplnit bedny vším, co jde z vody (polaci, dorši 30 cm).

    Mazec a obrovská gratulace, po takový rybě touží snad každej rybář! Pochlub se s více informacema, jestli nechceš to pouštět ven do éteru, kldině do zprávy, rád bych se o takovou rybu taky pokusil, jedu v srpnu

    První 121 cm byl chycen na švéďáka z 60 m, druhý na roybait, který jsem si koupil v dubnu na severu u Vannoyi z 80 m. Nahoře byl neodolatelný pro halíky a kočky, tak jsem ho klukům dal, ať ho vyzkoušejí tady u Aure a hned mu podlehl ďas. Kluci normálnĕ pilkrují na 50 až 100 m uvnitř fjordu.

    #66422
    dedek
    Člen
    (489 odpovědí)

    ceren napsal:

    Kapitan-lipanek napsal:

    ceren napsal:

    Kemp Aure- dnes chytil Filip Smĕja ďase 117 cm, ve středu dokonce 121 cm. Počasí je dnes hrozné, ale hlavnĕ už týden nejsou žádné ryby. Nĕkteří zoufalci se snaží doplnit bedny vším, co jde z vody (polaci, dorši 30 cm).

    Mazec a obrovská gratulace, po takový rybě touží snad každej rybář! Pochlub se s více informacema, jestli nechceš to pouštět ven do éteru, kldině do zprávy, rád bych se o takovou rybu taky pokusil, jedu v srpnu

    První 121 cm byl chycen na švéďáka z 60 m, druhý na roybait, který jsem si koupil v dubnu na severu u Vannoyi z 80 m. Nahoře byl neodolatelný pro halíky a kočky, tak jsem ho klukům dal, ať ho vyzkoušejí tady u Aure a hned mu podlehl ďas. Kluci normálnĕ pilkrují na 50 až 100 m uvnitř fjordu.

    Tak to je paráda je vy dět že tam ryby jsou jen tak dál:-P:-P

    #66423
    pavel.v
    Účastník
    (137 odpovědí)

    Dneska v noci jsme vyjeli jen naproti kempu před pastelku na hloubky zkusit to na maso. Mělo hodně pršet, ale bylo nakonec nádherně. Jenom dva vlající návazce a olovo. Vyndali jsme si makrelu z mrazáku, aby jsme nemuseli jezdit pro nástrahu daleko. Na hloubkách od 100m-65m pomalý drift okolo 2m nade dnem. Chytili jsme 3 štikozubce, dorše, malého lumba, 4 lengy 92, 89, 82, 70. Pěkně tlustý a stavěný ryby :-)Všechno na tu jednu rozmrzlou makrelu.

    Kromě toho 4 máčky puštěny. Pro nás to byla premiéra tohoto stylu chytáníb a byla to pěkná noc. Klídek a dokonalý relax. Jinak jedeme vláčku. Máme ještě dva chytací dny a bude pro letošek konec:-|

    #66424
    pavel.v
    Účastník
    (137 odpovědí)

    Dva štikozubci najednou na návazci 12cm od sebe.

    #66425
    pavel.v
    Účastník
    (137 odpovědí)

    Leng z dnešní noci…

    #66426
    pavel.v
    Účastník
    (137 odpovědí)

    ten nejdelší, 92cm

    #66427
    pavel.v
    Účastník
    (137 odpovědí)

    Hoop napsal:

    No vida rybaříci jak se Vám začíná dařit,

    ještě vylaď ty fotky a lupej to sem

    díky Hoope, už to jde líp:-)

    #66441
    Hoop
    Účastník
    (939 odpovědí)

    Pěkné rórky, co se udělá parády s jednou makrelou…:-D:-D:-D

    #66525
    pavel.v
    Účastník
    (137 odpovědí)

    Včera večer kolem 21h z 80m při driftu na fjordu před kempem dorš

    101 cm. Konečně se mi podařilo po těch letech se dostat nad metr.

    😛

    Jinak stále jdou menší štikozubci. Mníci nám jdou pouze v noci. Ryb máme dost a už se jenom bavíme a zkoušíme. Vláčkaři vozí trochu víc polaků ze brány a okolních mělčin a ostrovů.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 901. až 915. (celkem z 1,263)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(119)
(21)

Nahrávání ... Nahrávání ...