Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 1,262 odpovědí. Do diskuze (138 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Hyse a poslední změna proběhla před 2 roky a 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 931. až 945. (celkem z 1,263)
  • Autor
    Příspěvky
  • #67238
    Petr
    Účastník
    (63 odpovědí)

    To Kapitan-lipanek: Tak ty jsme ještě neslovili, bohužel. Nevím jak ostatní výpravy, ale my ne 🙁

    #67242
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Také jsem ještě nikdy nechytil štikozubce, ale doposud jsem vždy jezdil jen v květnu až červnu a tak příští rok pojedu i koncem srpna a začátkem září, abych si je mohl též zachytat. Je to naskutečně daleko a tak mám dost času si nastudovat jak na ně.

    #67246
    pavel.v
    Účastník
    (137 odpovědí)

    My jsme letos už štikozubce nachytali. Byli jsme tam ještě minulý týden. Nebyli to žádní obři, max. 67, ale byli to oni;-)

    Parta, co chytla ty dva ďasy, dostala na větších hloubkách i větší ryby. Říkal Martin, z kempu T.S., že je tam takhle brzo ještě neviděl.

    #67249
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    2Pavel.v: Rozumím a díky za informaci. V jaké hloubce a na co jste ty štikozubce chytili?

    #67254
    Petr ŠEBESTA
    Člen
    (217 odpovědí)

    parťák se vrátil ve čtvrtek, cca. lokalita Korlin.

    Na dva lidi měli ryb myslím strašně moc :-S

    Makrely, obecné (60+), kelery (okolo 85), polaky (max.90) nachytali. Štikozubce ale nehlásil, co pamatuji, tak ty většinou vozil až okolo srpna.

    A jelikož jsem nemohl jet já, tak nevyfotil vůbec nic :-E

    #67256
    kloboukatej
    Účastník
    (202 odpovědí)

    Díky za zprávu, za 10 dní jedeme Korlin.

    #67257
    Vendys
    Účastník
    (43 odpovědí)

    My jsme chytali v Aure Štikozubce v květnu a v docela slušném množství, vždy od 80 do 1 m, na švédský pilkr ve sto metrech na dně.

    Povedlo se jich ve 4 lidech vždy za turnus alespoň 15.

    #67258
    Vendys
    Účastník
    (43 odpovědí)

    #67265
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    2Kocka: Ano, mám také podvědomí, že štikozubci až v červenci a později.

    #67266
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    2 Vendys: Já jezdím na Hitru od Edenu a vím, že někdo říkal, že je zde chytil i dříve, ale jinak všichni tvrdí, že je to ryba, která zde je až v červenci a později. Tak to příští rok zkusím a pojedu i koncem srpna a začátkem září a uvidíme.:-P

    #67299
    pavel.v
    Účastník
    (137 odpovědí)

    to Kulik: Chytali jsme je od 80 do 100m hloubky do 2m nade dnem na maso z makrely. Bez pilkru, jen dva návazce s masem.

    #67304
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Rozumím a díky.:-|

    #67390
    Kapitán lipánek
    Účastník
    (489 odpovědí)

    já dával i půlku menší makrely na pilkr a šli i na to, koukni do článků, máme tam článek: štikozubci v dámském podání, nebo tak něco …

    Způsob lovu, pošlu to na dno, nechám metr – tři nad dnem, lehnu do lodi a koukám na špičku, až začne cukat, vstanu, tumáš, tumáš a zdolávačka

    #67410
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    Díky, samozřejmě článek jsem četl a to už proto, že přesvědčuju ženu, aby jela se mnou, ale stále váhá, že budu chtít být stále na vodě a ona se bude nudit …..:-?

    #67478
    Kapitán lipánek
    Účastník
    (489 odpovědí)

    kulik napsal:

    Díky, samozřejmě článek jsem četl a to už proto, že přesvědčuju ženu, aby jela se mnou, ale stále váhá, že budu chtít být stále na vodě a ona se bude nudit …..

    Ta moje se toho taky bála když jsem říkal, jen 6 hodin na moři denně, ale letos chtěla jet zase, tak nevim … léto v Norsku je fajn, hlavně může chytat makrely, těch je většinou spousta a neni čas se nudit! Tenhle rok jí musim přechytat 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 931. až 945. (celkem z 1,263)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...