Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 1,262 odpovědí. Do diskuze (138 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Hyse a poslední změna proběhla před 2 roky a 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 916. až 930. (celkem z 1,263)
  • Autor
    Příspěvky
  • #66545
    ceren
    Člen
    (68 odpovědí)

    Konečnĕ jsem se dostal k tomu poslat foto druhého ďase. Je to nádhera. Dnes jsme si vyjeli naposledy zarybařit a bylo to super. Ryby jsou zase tady!

    Včera deset polaků 65 – 84 cm.

    #66546
    ceren
    Člen
    (68 odpovědí)

    Tenhle krásný 88 polaček byl chycen na 8 cm smáčka.

    #66562
    kulik
    Účastník
    (2754 odpovědí)

    To Pavel.v a Ceren: Gratulace, krásné ryby, jen tak dál. Ať se Vám daří.

    #66564
    Lukáš Sedláček
    Účastník
    (224 odpovědí)

    Gratuluju k parádním úlovkům, je dobře že už se ryby objevují 🙂

    #66566
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    ceren napsal:

    Konečnĕ jsem se dostal k tomu poslat foto druhého ďase. Je to nádhera.

    Pěkný kousek, gratuluji.

    #66583
    respi
    Člen
    (1804 odpovědí)

    Nádhernej ďábel8-) tj:sen snad každého norka…:-D

    #66587
    Lukáš Sedláček
    Účastník
    (224 odpovědí)

    Ahoj. Můžete mi doporučit termín na příští rok, jezdíme převážně začátek června, ale situace s rybama nebývá moc slavná. Chceme zkusit třeba srpen, nebo září. Máte někdo zkušenosti s tímto termínem a jaké jsou tam v tuto dobu ryby? Měly by tam být i štikozubci, makrely a větší keleři. Díky za rady.

    #66617
    Kapitán lipánek
    Účastník
    (489 odpovědí)

    sedoil napsal:

    Ahoj. Můžete mi doporučit termín na příští rok, jezdíme převážně začátek června, ale situace s rybama nebývá moc slavná. Chceme zkusit třeba srpen, nebo září. Máte někdo zkušenosti s tímto termínem a jaké jsou tam v tuto dobu ryby? Měly by tam být i štikozubci, makrely a větší keleři. Díky za rady.

    Ahoj, jezdim srpen, tresky obecný se občas povedou kolem metru i větší, ale je to pár kusů ryb, keleři malý, štikozubci v plný sezóně – paráda, taky metrový kusy, dost platejsků (limandy), tresky jednovrný, mraky makrel, štítníci atd … ale asi to taky nemusí vyjít, záleží na dalších faktorech, počasí, proudy, teplota vody … ale už aby to bylo, mám všechno nakoupený!

    #66619
    Lukáš Sedláček
    Účastník
    (224 odpovědí)

    Kapitan-lipanek napsal:

    sedoil napsal:

    Ahoj. Můžete mi doporučit termín na příští rok, jezdíme převážně začátek června, ale situace s rybama nebývá moc slavná. Chceme zkusit třeba srpen, nebo září. Máte někdo zkušenosti s tímto termínem a jaké jsou tam v tuto dobu ryby? Měly by tam být i štikozubci, makrely a větší keleři. Díky za rady.

    Ahoj, jezdim srpen, tresky obecný se občas povedou kolem metru i větší, ale je to pár kusů ryb, keleři malý, štikozubci v plný sezóně – paráda, taky metrový kusy, dost platejsků (limandy), tresky jednovrný, mraky makrel, štítníci atd … ale asi to taky nemusí vyjít, záleží na dalších faktorech, počasí, proudy, teplota vody … ale už aby to bylo, mám všechno nakoupený!

    jo jo, díky. Taky jsem uvažoval o srpnu, nakonec jsme se domluvily na poslední týden v srpnu,nebo první týden v září, podle toho jak bude volná chata.

    #66791
    Kapitán lipánek
    Účastník
    (489 odpovědí)

    Dnes odjíždí kamarád do oblasi Aure, ale nebude mít žádné spojení se světem, takže až přijede dám sem s jeho svolením třeba pár fotek! Už se těšim až se vrátí, to mě maximálně natěší na muj vejlet!

    #66834
    Lukáš Sedláček
    Účastník
    (224 odpovědí)

    Tak je rozhodnuto. Příští rok jedeme poslední týden v srpnu, tak můžeme odpočítávat, ale to číslo je hrozně vysoké 😀

    #67067
    dedek
    Člen
    (489 odpovědí)

    Jede někdo v dohledné době směr AURE :-P:-P:-P:-P

    #67068
    pavel.v
    Účastník
    (137 odpovědí)

    Dedek napsal:

    Jede někdo v dohledné době směr AURE

    S někým si píšu po mailu, odjíždí 4.7. Uvidíme, jestli něco pošle.

    #67199
    Petr
    Účastník
    (63 odpovědí)

    Dnes super počasí, mírný vánek, zataženo, prostě rybí počasí. Také to tak dopadlo, 2 lodě, celkem 5 lidí – 6 doršů 70-80, asi 10 kelerů (50cm), a pak přes 100 makrel, ty jsme chytali jen pro zábavu, na vláčku na jednoháčky. Prostě makrely jsou TADY!!!!

    #67201
    Kapitán lipánek
    Účastník
    (489 odpovědí)

    sedivak63 napsal:

    Dnes super počasí, mírný vánek, zataženo, prostě rybí počasí. Také to tak dopadlo, 2 lodě, celkem 5 lidí – 6 doršů 70-80, asi 10 kelerů (50cm), a pak přes 100 makrel, ty jsme chytali jen pro zábavu, na vláčku na jednoháčky. Prostě makrely jsou TADY!!!!

    Co štikozubci, už se lupou? To je moje cílová ryba pro tenhle jár 🙂

    Jinak díky za info, pídím se po tom, už to mám skoro za měsíc

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 916. až 930. (celkem z 1,263)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...