Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 1,262 odpovědí. Do diskuze (138 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Hyse a poslední změna proběhla před 2 roky a 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 571. až 585. (celkem z 1,263)
  • Autor
    Příspěvky
  • #54443
    Lukáš Sedláček
    Účastník
    (224 odpovědí)

    tak dnes za hrozně dlouhých 94 🙁 ,vůbec to neutíká.Já jsem si vše radši přestěhoval do práce, aby to manželka neviděla, jinak by asi volala Bohnice že jsem se zbláznil.Ale důsledná kontrola a příprava se nesmí zanedbat.Vše jsem zkontroloval vytřídil a sepsal,co ještě musím dokoupit.

    TO dukey: doufám že budou nějaké aktuální info z místa činu,alespoň by to zkrátilo to hrozné čekání.

    #54453
    dukey
    Účastník
    (116 odpovědí)

    Taky doufám. Parta z loňska se nám rozpadla, většina jede jindy a jinam, a já musím dnes sehnat čtvrtého do chaty. Naprosto si nepřipouštím, že by to nemuselo klapnout. Zítra ráno vyjde slunce a 12.4. odjíždím. Tečka 😎

    #54463
    Erg
    Účastník
    (272 odpovědí)

    Dneska to máme za 87, tak už se nám to blíží 🙂

    #54494
    Lukáš Sedláček
    Účastník
    (224 odpovědí)

    tady přidám pro zkrácení chvíle pár fotek z loňska,už je cítím na háčku:-D kvalita je horší,je to z telefonu

    #54495
    Lukáš Sedláček
    Účastník
    (224 odpovědí)

    #54496
    Lukáš Sedláček
    Účastník
    (224 odpovědí)

    #54506
    Erg
    Účastník
    (272 odpovědí)

    sedoil napsal: tady přidám pro zkrácení chvíle pár fotek z loňska,už je cítím na háčku kvalita je horší,je to z telefonu

    Kam tam jezdíte na mníky? Pár jsme jich chytli u mostu vedle Aure a u ponorky, ale všechno do 80cm.

    #54519
    Kapitán lipánek
    Účastník
    (489 odpovědí)

    Mníky jsme chytali od ponorky sněr dál od kempu, tam jak jsou ty domečky a bejvaj tam ovce, takový ostrůvky. Tak kolmo na špičku tam. (jao když jedeš od kempu, nezajíždět doleva k ponorce) Hloubka 80m a víc, ale je to náhoda, jednou jsme jich tam nabouchali bednu, jindy tam zas tolik nebyli. Mník mi moc nechutná, tak je tenhle rok cíleně chytat nebudem, možná zkusim v hloubce kolem 200m nějakýho velkýho, ale jinak ne!

    #54521
    dukey
    Účastník
    (116 odpovědí)

    My jezdili přímo před Aure, taky 70-80m, ale žádná sláva. Nachytalo se jich pár a jeden štikozubec. Když ono nás to boucháni s olovem moc nebaví 😛

    #54527
    Lukáš Sedláček
    Účastník
    (224 odpovědí)

    Máme chatu ve Foldfjordenu, na mníky jezdíme- když vyjedeme z fjordu,tak pořád rovně až na úroveň sádek a necháváme se splavávat až na úroveň majáku je to na hloubce 150-40m,ještě je dobré místo když vyjedeme z fjordu a chceme jet směr Aure, tak je takový malý ostrůvek, tak za ním zase zhruba na úrovni sádek hloubka 170-80m a dají se tu nachytat i štikozubci a ostrouni.

    #54530
    Kapitán lipánek
    Účastník
    (489 odpovědí)

    sedoil: ahoj, nějak nevim, možná tušim, nezakreslil bys to na mapu pro upřesnění. Spíš kvůli těm štikáčum. Že by to mohlo bejt blíž než k bráně. Díky

    #54534
    Lukáš Sedláček
    Účastník
    (224 odpovědí)

    Ta mapa je na straně 28 je to ten červený kruh,ale nevím jak sem dát větší mapu,je to špatně vidět.Zkusím to zítra v práci

    #54540
    Erg
    Účastník
    (272 odpovědí)

    Když jsme u těch míst – máte zkušenost s chytáním na Nordklakken a Meklakken? To jsi ty plovoucí bóje. Zatím jsme se tam nedostali – z Aure je to přeci jenom dálka, ale docela mě to láká.

    Loni jsme asi nejvíc chytli kolem Breiflua a bylo to super – jenom musí vyjít počasí, protože v těch našich kocábkách se na otevřenou vodu za větru nedá vyjet. Občas je problém přejet i Gjerdesviku fjord 🙁

    #54557
    Lukáš Sedláček
    Účastník
    (224 odpovědí)

    erg napsal: Když jsme u těch míst – máte zkušenost s chytáním na Nordklakken a Meklakken? To jsi ty plovoucí bóje. Zatím jsme se tam nedostali – z Aure je to přeci jenom dálka, ale docela mě to láká.

    Loni jsme asi nejvíc chytli kolem Breiflua a bylo to super – jenom musí vyjít počasí, protože v těch našich kocábkách se na otevřenou vodu za větru nedá vyjet. Občas je problém přejet i Gjerdesviku fjord

    Máme to od chaty asi půl hodinky jízdy,ale nikdy jsme tam se člunem nebyli,jen jednou jsme s kutrem chytali na hloubkách za Breiflua,celkem dost mníků,ale jinak nic.

    Docela by mě to taky zajímalo,jestli tam někdo jezdí a na co chytá.Je to přeci jenom kousek.Celkem mělko a určitě tamtudy připlouvají ryby do fjordu.

    #54802
    Jan králík
    Člen
    (49 odpovědí)

    V Aure jsem byl 3x.V těch loičkách se k těm t.zv pastelkám dostaneš jen za velmi pěkného pocasí. Ale aspon 1x za turnus se dalo tam zajed.Je to podmořský hřeben ,když chytneš proud co tě unáší podél hřebenu dá se nachytat.Nám se podařílo tr.tm.80-100cm na 60g pilkry,tr.ob80-90cm na vláčku, nástrahy si musíš vyzkoušet nám braly tenkrát tvistry červenožluté ale i malé pilkry ,něco šlo v hloubce 50m ale i přímo u bojek .Několikrát jsem byl také v Aukanu,tam byly lepší lode jezdili jsme mezi Hitru a Smolu.Kolem mělčinovích tyčí jsme chytali polaky.Toto je asi ta na hrubo o tomto mistě.LOVU zdar!

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 571. až 585. (celkem z 1,263)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...