Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 1,262 odpovědí. Do diskuze (138 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Hyse a poslední změna proběhla před 1 rokem a 11 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 496. až 510. (celkem z 1,263)
  • Autor
    Příspěvky
  • #44879
    rosa
    Účastník
    (108 odpovědí)

    #44880
    rosa
    Účastník
    (108 odpovědí)

    #44900
    mirecek
    Účastník
    (252 odpovědí)

    Kapitan-lipanek napsal:

    rosa napsal:

    Ještě jsem chtěl podat zprávu o náčiní. Zakoupil jsem letos mě i synovi pruty WFT Never Creck , synovi o délce 1.85 m protože je ještě v devíti letech menší a mě o délce 2.4 m , oba pruty v gr. 300-1000. Můžu říct , že se jedná o jedinečnou záležitost a nelituji , že jsem tento výrobek zakoupil. Oba pruty jsem osadil el. multíky a po pravdě můžete chytat celý den bez námahy. Pruty s jedinečnou citlivostí špičky a nezkutečná akce při zdolávání velkých ryb.

    Ns pruty od WFT nedám dopustit, mám sice jen 2, Baltic pilk 30 – 150 g a Ocean Fihter 20 – 30 lb, ale souhlasím, že jsou to jedničky … navijáky od WFT bych ale nekoupil

    Já bych do navijáků WFT taky nešel, připadají mě jako čínské kopie Ryobi.

    #44931
    rosa
    Účastník
    (108 odpovědí)

    Je pravda , že jsem na ně neslyšel žádné dobré reference ale jak jsem již uvedl , zatím jsem žádný neměl ale zatím jsem spokojený s tím co mám. Ale pruty mají jednoznačně jedničkový. Příští Norsko chci ještě vyzkoušet Penn Oversais , tak jsem zvědav jak budu srovnávat.

    #45332
    Jisto
    Účastník
    (313 odpovědí)

    Marně pátrám, kde se nachází kemp Korlin, má někdo mapku nebo alespoň přenější polohu? Nebo kde to najít? Díky

    #45350
    petras
    Účastník
    (272 odpovědí)

    Jisto napsal:

    Marně pátrám, kde se nachází kemp Korlin, má někdo mapku nebo alespoň přenější polohu? Nebo kde to najít? Díky

    máš SZ

    #51173
    rosa
    Účastník
    (108 odpovědí)

    V právě nejméně příznivou dobu jsem dostal zprávu od kamaráda , že letos se nemúže zúčastnit rybolovu v Norsku. Jezdíme k Honzovy do Eidestrandy a letošní termín máme od 10.8. do 19.8. 2013. Jestli by měl někdo zájem je jedno místo volné.

    #51180
    plukas
    Účastník
    (157 odpovědí)

    Jisto napsal:

    Marně pátrám, kde se nachází kemp Korlin, má někdo mapku nebo alespoň přenější polohu? Nebo kde to najít? Díky

    Korlin ještě funguje?!? Já myslel, že už zanikl.

    #51190
    pavel.v
    Účastník
    (137 odpovědí)

    Jojo, fungujou pod Idealtour. Vloni jeli kluci s námi busem od Traveláků a pak je na parkovišti jejich delegáti vyzvedávali. Cestou zpátky jsme zase nabírali. A koukal jsem na letošní rok a zájezdy zase prodávají.

    #51192
    Franta
    Účastník
    (359 odpovědí)

    plukas napsal: Korlin ještě funguje?!? Já myslel, že už zanikl.

    Korlin je naprosto v pohodě8-)8-)

    #51199
    kveta90
    Účastník
    (225 odpovědí)

    Jisto napsal: Marně pátrám, kde se nachází kemp Korlin, má někdo mapku nebo alespoň přenější polohu? Nebo kde to najít? Díky

    Stačí se podívat na:

    http://www.ck-kontakt.cz/zajezdy/norsko/norsko-kemp-korlin-11-let-183395/

    Tam je vše o bývalém Korlinu. Je to první i z mých rybářských začátků. Pro mne zatím jedno z nejkrásnějších míst co se fjordu týče. (samozřejmě, bylo to mé první seznámení s mořským rybolovem, kdy jsem si Norsko naprosto zamilovala.)

    #51202
    zdeneko
    Účastník
    (439 odpovědí)

    Marně přemýšlím co pozitivního bylo na Korlinu kromě lokality samotné.Ale to nemusíte jezdit s Korlinem. Ve stejném místě je několik jiných ryb. ubytování, s nesrovnatelně kvalitnějším servisem.

    #51211
    kveta90
    Účastník
    (225 odpovědí)

    zdeneko napsal: Marně přemýšlím co pozitivního bylo na Korlinu kromě lokality samotné.Ale to nemusíte jezdit s Korlinem. Ve stejném místě je několik jiných ryb. ubytování, s nesrovnatelně kvalitnějším servisem.

    Samozřejmě že dnes je desítky lokalit s perfektním zázemím a servisem, ale před 11 lety, kdy jsme začínali to pro nás bylo něco naprosto nového. A vzhledem k tomu, že to bylo první tak na to vzpmínáme rádi. ( v žádném případě jsem nehodnotila ubytování, lodě, ev.odvozy a.t.d., ale právě fjord.)

    #51217
    plukas
    Účastník
    (157 odpovědí)

    Co se Korlinu a našich (i mých) začátků týká, tak se bezesporu jedná o nostalgii. Ano, fjord a krajina je tam opravdu krásná, ale nejenom tam. Jejich kemp, kvalita ubytování atd. už před těmi 11.lety bylo takříkajíc na hraně. Doba už je někde jinde a já za svoji osobu prohlašuji, že bych raději do Norska nejel, než být ubytován jako v Korlinu na úrovni před 11.lety. Možná, že už je dnes všechno jinak a nechci provozovatelům kempu ublížit pomluvami. To byla jen vzpomínka.

    #51247
    Radislav Kryl
    Účastník
    (484 odpovědí)

    Máte pravdu, je to nostalgie. Já byl poprvé v Norsku s Korlinem v r.1998 a byla to katastrofa s porovnáním s dalšími lety.Ale nastartovalo to mou Norskou horečku a od té doby jezdím do Norska každý rok. Je to posedlost a vděčím za ni Korlinu i když na tuto CK nemám nejlepší vzpomínky.8-)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 496. až 510. (celkem z 1,263)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(119)
(21)

Nahrávání ... Nahrávání ...