Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 1,262 odpovědí. Do diskuze (138 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Hyse a poslední změna proběhla před 2 roky a 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 556. až 570. (celkem z 1,263)
  • Autor
    Příspěvky
  • #52672
    Lukáš Sedláček
    Účastník
    (224 odpovědí)

    Radyn napsal: sedoil napsal: Jezdíme do Foldfjorden,do druhé časti na jednu soukromou chatu.Je ta klid.

    je to sem nebo někam jinam?

    Tady ne. Je to v druhé části fjordu po pravé straně.Zhruba v druhé třetině té druhé půlky.Tady je fotka.

    #52682
    ZM
    Účastník
    (1125 odpovědí)

    sedoil napsal:

    Radyn napsal: sedoil napsal: Jezdíme do Foldfjorden,do druhé časti na jednu soukromou chatu.Je ta klid.

    je to sem nebo někam jinam?

    Tady ne. Je to v druhé části fjordu po pravé straně.Zhruba v druhé třetině té druhé půlky.Tady je fotka.

    Já vím,nemám fotku druhé strany.

    Byl jsem před lety 5x v Roksvagenu a do Foldfjordu jsme jezdili pod proudy.

    #52683
    Erg
    Účastník
    (272 odpovědí)

    Radyn napsal: sedoil napsal: Jezdíme do Foldfjorden,do druhé časti na jednu soukromou chatu.Je ta klid.

    je to sem nebo někam jinam?

    Tohle není ve Folddojrdenu, ale v sousedním (Mjosundet)- Je to chata Hanze. Jezdíme tam každý rok 🙂 Letos opět v červnu 🙂 Ubytování skvělé, majitel taky, jenom škoda že nejsou větší lodičky

    #52685
    Erg
    Účastník
    (272 odpovědí)

    pohled na chatu a molo zespod:

    #52686
    Erg
    Účastník
    (272 odpovědí)

    a výhled z chaty na fjord:

    #52687
    Erg
    Účastník
    (272 odpovědí)

    a tohle se tam dá chytit 🙂

    #52688
    Erg
    Účastník
    (272 odpovědí)

    a tohle taky:

    #52708
    Radyn
    Účastník
    (600 odpovědí)

    erg napsal: Radyn napsal: sedoil napsal: Jezdíme do Foldfjorden,do druhé časti na jednu soukromou chatu.Je ta klid.

    je to sem nebo někam jinam?

    Tohle není ve Folddojrdenu, ale v sousedním (Mjosundet)- Je to chata Hanze. Jezdíme tam každý rok Letos opět v červnu Ubytování skvělé, majitel taky, jenom škoda že nejsou větší lodičky

    Jo jo Hans je super.znám ho dost dobře.jezdí i ke kamarádovi do čech.co ten kutr co má?ten jste nezkoušely?mi na něm jezdily když ho měl uplně čerstvě,

    #52709
    Erg
    Účastník
    (272 odpovědí)

    kutr vyzkoušel kdysi kamarád. My jse zatím nemuseli – nachytáme toho dost i tak. On chce z den 6000,- Kc (za cca. 4 hodiny) a je to max pro 4 rybare. Co jsem pochopil tak s tim vetsinou jezdi jeho tata.

    do CR jezdi strilet kance 🙂

    #52712
    Lukáš Sedláček
    Účastník
    (224 odpovědí)

    Minulý rok nám domluvil domácí chaty na kterou jezdíme kutr,bylo nás tam sedm a platili jsme 1000NOK za 6 hodin,dostal ještě nějaké české pivo a lahvinku. Je to bílí kutr co kotví u mostu na výjezdu z Foldfjordu.Vzal nás k ostrovu Edoya,je to na cestě trajektu na Smolu.Podle mě se to nevyplatí ani za tyhle peníze,většina z nás nechytla skoro nic.Štěstí měljen jeden člen, který za tu dobu vytáhl 13 mníků,jinak všichni paběrkovali.Jako zkušenost to stačilo jednou.

    #52713
    Kapitán lipánek
    Účastník
    (489 odpovědí)

    jde n tom gule sidru nastavit možnost, aby mapa ukázala druh dna? Nějakou tu zkratku, bylo by to taky dobrý .. díky

    #52716
    Kliknis
    Účastník
    (951 odpovědí)

    Kapitan-lipanek napsal: jde n tom gule sidru nastavit možnost, aby mapa ukázala druh dna? Nějakou tu zkratku, bylo by to taky dobrý .. díky

    Ahoj, jo jde to. Najdi si místo, které chceš prozkoumat a na té spodní liště, kde jsou čísla na přiblížení (1-15) si zadej 13, pak se jich pár ukáže, ale nejsou všude. Příklad – zmiňovaný ostrůvek Jossoya, pod ním je hloubka 83 a pod je značka Si (prachový písek)

    #52721
    Jisto
    Účastník
    (314 odpovědí)

    Jsou to ty homole? Aukan je nalevo jak končí fotka.

    #52738
    Kapitán lipánek
    Účastník
    (489 odpovědí)

    kliknis napsal:

    Kapitan-lipanek napsal: jde n tom gule sidru nastavit možnost, aby mapa ukázala druh dna? Nějakou tu zkratku, bylo by to taky dobrý .. díky

    Ahoj, jo jde to. Najdi si místo, které chceš prozkoumat a na té spodní liště, kde jsou čísla na přiblížení (1-15) si zadej 13, pak se jich pár ukáže, ale nejsou všude. Příklad – zmiňovaný ostrůvek Jossoya, pod ním je hloubka 83 a pod je značka Si (prachový písek)

    No tak tam kde bych to potřeboval vidět, to neukazuje, zkusim ještě jiný mapy, jinak díky

    #54212
    dukey
    Účastník
    (116 odpovědí)

    Za 41 8-)Už jsem to nevydržel a vše přestěhoval do obýváku k důsledné kontrole. Když to viděla moje žena jen konstatovala: “Bože, už je to tady zase”. Evidentně se těší stejně jako já 🙂

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 556. až 570. (celkem z 1,263)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...