Nápověda Doporučujeme:
  • Toto téma obsahuje celkem 1,262 odpovědí. Do diskuze (138 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Hyse a poslední změna proběhla před 2 roky a 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 166. až 180. (celkem z 1,263)
  • Autor
    Příspěvky
  • #32239
    Preparator
    Účastník
    (777 odpovědí)

    Aure

    #32240
    Preparator
    Účastník
    (777 odpovědí)

    Aure

    #32241
    Preparator
    Účastník
    (777 odpovědí)

    #32244
    rosa
    Účastník
    (108 odpovědí)

    Taky pěkná porce – kde to je nachytaný

    #32245
    Meduza
    Člen
    (90 odpovědí)

    rosa napsal:

    Synovi je 8 let . S tím zlobením jsem měl taky strach ale můžu říci , že když přijel do Norska tak byl úplně vyměněnej. Když jsme byli poslední den na rybách tak řekl , že se mu nechce jet domů . To mě dostal. Letos jede taky. Už se nemůže dočkat.

    Klukům bylo teď 8 let, kdyby jeli každý zvlášt, tak by to asi šlo, ale když jsou spolu, tak to je k zbláznění. Zatím si jezdím do Norska od nich odpočinout, tak uvidíme za rok dva 😛

    Jinak fotky jsou parádní, taky zkusím něco vložit.

    #32246
    Meduza
    Člen
    (90 odpovědí)

    Jeden z důvodů, proč jezdím do Norska.

    #32247
    Meduza
    Člen
    (90 odpovědí)

    #32248
    Preparator
    Účastník
    (777 odpovědí)

    😕 To mě řekněte, kde chytáte ty štikozubce, já jezdím do Norska léta a nechytil jsem ani jednoho 🙂

    #32250
    Franta
    Účastník
    (361 odpovědí)

    To preparator : Já jsem je chytl kousek od vrat směrem na Korlin. Hloubka cca 100m, asi 10m nade dnem, při stahování nástrahy na mníky. Letos se na ně zaměřím. Super ryba.

    #32251
    cheban
    Účastník
    (33 odpovědí)

    Musí se na ně asi natrefit.My jsme vloni přímo naproti Kristiansundu v 60 m na rovném dně chytali na každé spuštění masa z makrel lenga nebo štikozubce.

    #32252
    Meduza
    Člen
    (90 odpovědí)

    My jsme chytli prvního štikáče asi před čtyřmi lety, a byla to pro nás taková rarita. Další dva roky jsme se na ně trochu zaměřili a nachytali jich celkem dost. Chce to najít místo, kde se zrovna zdržují a stále ho přejíždět. Nejvíc jsme jich chytli za žlutou tyčí a u radiomajáku. Jinak náhodně jsme na ně trefili různě při chytání na maso při dně.

    #32254
    rosa
    Účastník
    (108 odpovědí)

    To meduza : Jestli se nemýlím tak ten pán na poslední fotce je tvůj otec , a už jsem doma . Je to asi 2 roky , kdy jsme tam byli společně a na štikozubce jsme jezdili společně pod vysílač . Tohle si musíš pamatovat. A s těma klukama máš pravdu . Já mám taky dvojčata a můžu jezdit jenom s jedním, protože kdyby tam byli oba dva tak to by byla moje smrt. Ale rybařina chytla jen jednoho .

    #32255
    rosa
    Účastník
    (108 odpovědí)

    To je pohled ….

    #32287
    Václav Sochor
    Účastník
    (224 odpovědí)

    Preparátor: Moc krásný červenky, a velký. :-D:-D:-D

    #32291
    Meduza
    Člen
    (90 odpovědí)

    rosa napsal:

    To meduza : Jestli se nemýlím tak ten pán na poslední fotce je tvůj otec , a už jsem doma . Je to asi 2 roky , kdy jsme tam byli společně a na štikozubce jsme jezdili společně pod vysílač . Tohle si musíš pamatovat. A s těma klukama máš pravdu . Já mám taky dvojčata a můžu jezdit jenom s jedním, protože kdyby tam byli oba dva tak to by byla moje smrt. Ale rybařina chytla jen jednoho .

    Jj nemýlíš 😛 teď už si taky vzpomínám. A s dětma je to koukám všude stejný. 😀

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 166. až 180. (celkem z 1,263)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(5)
(20)
(163)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...