Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální informace z Norska 2021

  • Toto téma obsahuje celkem 627 odpovědí. Do diskuze (147 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel sachlj a poslední změna proběhla před 2 roky a 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 121. až 135. (celkem z 628)
  • Autor
    Příspěvky
  • #331806
    Pepa Ceresna
    Účastník
    (28 odpovědí)

    Děkuji za odpověď paní Janko. Přesně to dopadne tak,že tu cestu s nástupem 26.6. přesuneme z důvodu,že norové ještě neotevřou hranice a oni nám je třeba nakonec otevřou. My se musíme rozhodnout tento týden a asi to raději přesuneme a uděláme si náhradní program. Moc děkuju ještě jednou.

    #331813
    Sim
    Správce
    (11216 odpovědí)

    Pepi, já jsem si to myslel, že 26.6. ti to neklapne. dals to na 2022, nebo na podzim 2021?

    #331814
    Pepa Ceresna
    Účastník
    (28 odpovědí)

    Pepi, já jsem si to myslel, že 26.6. ti to neklapne. dals to na 2022, nebo na podzim 2021?

    Nabídli nám náhradní termín na konci července tedy od 20.7. a psali ,že to již bude OK. Uvidíme.

    #331815
    Sim
    Správce
    (11216 odpovědí)

    To by už mohlo vyjít a kam vůbec jedeš?

    #331827
    Zdenek1
    Účastník
    (15 odpovědí)

    Ahojky my jedem až 22.8 tak snad to vyjde , Jedem na Hitru do Grefsnevagenu tak snad nám ještě něco pěkného půjde, měli jsme razit z jara ale to zase nevyšlo. Mate někdo zkušenost s kempem a rybami?

    #331829
    Hakl
    Účastník
    (17 odpovědí)

    Na Angelanfi jsem nebyl, byl jsem však v měsíci červnu několikrát v Kvenvaer, což je hned vedle. Pokud to máš přes Hitra Turist Service, pak budou ubytování i lodě super. Po výjezdu namoře uvidíš v dálce dva velké majáky (vlevo na ostrově Smola a vpravo Tiran). Přímo u Hitry ryby nic moc, jezdí se buď na hloubky mezi uvedené majáky na tzv Koně, což je deska ve tvaru běžícího koně s hloubkou 180 až 200 m (jsou zde velcí kelleři a okouníci). Případně se dá jet na mějčiny ke Smolskému mostu na polaky, jeden rok jsme jich tam nachytali velké množství a velké. Opravdoví nadšenci mohou vyrazit daleko za Titran na místo, kterému se říká Ornklakken (hloubka 20 až 70 m, metroví kelleři a dorschové), zatím mé nejúspěšnější místo ve středním Norsku. Pozor Orklakken je vzhledem ke vzdálenosti jen pro zkušené a za perfektního počasí. Přaji hodně úspěchů.

    #331830
    Zdenek1
    Účastník
    (15 odpovědí)

    Dik za par informaci . Budem se tesit ze vse probehne jak ma .

    #331831
    paveltreska
    Účastník
    (38 odpovědí)

    No tak cerne jak Hakl bych to nevidel jeho mista jsou strasne daleko jde tam hlavne o pocasi (vitr) pokud je fajn tak nalevo smer smola az za posledni ostrovy cca.50 min jizdy,tam jsou vsechny druhy ryb (konec prazdnin  znamena ze treska obecna je dost hluboko no vetsinou) makrely najdete i v zatoce co kotvi lode staci zajet do pulky a neco mensiho na tahani a da se ve dvou plna bedna za 1 hod.na opekacku ve spatnem pocasi super-pokud tam jsou jinak je je treba trosku hledat-neni to spatne misto ,ale trofeje moc necekejte i kdyz se muze podarit-a pozor na male hloubky je jich tam dost a vrtule stoji 5000 kc,ploutev 40000kc.

    #331840
    Zdenek1
    Účastník
    (15 odpovědí)

    No to je už lepší . diky chlapy tak se budeme těšit a doufat že se zadaří něco pěkného. Hlavně bude relax a klídek.

    #331846
    Hakl
    Účastník
    (17 odpovědí)

    Pro Vaši větší motivaci jsem se pokusil přiložit pár archivních fotek z úlovků z Ornklakken a polaků od Smoly z této lokality. Snad Vás to bude více motivovat.

    #331848
    Zdenek1
    Účastník
    (15 odpovědí)

    Nádhera jsem už nedočkavý a tohle je radost to byla úspěšná výprava. jezdíte často  do Norska?

    #331852
    Ciza
    Účastník
    (163 odpovědí)

    ahoj pekny take jezdim uz od 93 kousek vedle na Golmu a mužu potvrdit ze polaku a keleru mraky my je tedy nebereme radeji dorse ale obcas si vecer vyjedeme par chytime na skvarky. take jsme vsichni v parte naockovany a cekame .Jezdíme tedy vzdy prelom dubna – kvetna ale leto jsme to prehodily na 18září tak doufame.Tak jsi drzme palce vsem at nam to klapne.

    #331863
    JuraS.
    Účastník
    (55 odpovědí)
    #331866
    Ciza
    Účastník
    (163 odpovědí)

    zatim nic noveho

     

    #331868
    Pavel Bradáč
    Účastník
    (6 odpovědí)
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 121. až 135. (celkem z 628)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální informace z Norska 2021

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(13)
(107)
(15)

Nahrávání ... Nahrávání ...