Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální informace z Norska 2013

  • Toto téma obsahuje celkem 309 odpovědí. Do diskuze (82 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Hanz a poslední změna proběhla před 11 roky a 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 106. až 120. (celkem z 310)
  • Autor
    Příspěvky
  • #59516
    Harty
    Účastník
    (1247 odpovědí)

    V šestnácti takovej kus?Ve čtyřiceti to bude Kosatka:-D Velká gratulace.

    #59528
    Kikibut
    Účastník
    (1822 odpovědí)

    northwolf napsal:

    Podle těchto údajů mu do vyrovnání rekordu kilo chybí – vzhledem k délce si dovolím tvrdit že v létě by rekordní váhu jistě měl. Gratuluju lovci i teamu. Super ryba.

    Očekávám podrobnosti o nástraze, nářadí, hloubce.

    Co na to juniorský rekordman Kikibut ? Brousí háky ?

    Ryba je to ohromná a na to ,že lovec je stejně starý jak já tak opravdu respekt ,protože neznám skoro nikoho v mých letech , kdo by chytil takovou rybu.Si piš brachu,že už brousím háky. Letos to bude plachta ,kterou ještě nikdo neviděl ! Mě minulé léto uteklo několik velkých kusů a ten jeden už se podle záběru a chování během zdolávání choval jako kus této velikosti:-? Snad letos se smůla opět prolomí . Nové zkušenosti určitě přinesou ovoce 😀

    #59530
    Petr Novák
    Účastník
    (1356 odpovědí)

    Hodně štěstí Kiki. Doufám že i Senja vydá své bohatství. Jó a dala by se ta kosatka vézt jako zamražená trofejka? Nebo by se do limitu jako savec vůbec nepočítala?:-D

    #59533
    Northwolf
    Účastník
    (659 odpovědí)

    PEN napsal:

    Jó a dala by se ta kosatka vézt jako zamražená trofejka? Nebo by se do limitu jako savec vůbec nepočítala?

    Nedala, v Norsku se smí lovit jen jedinej druh velryb a kosatka to není. Bohužel ale nevím kterej to je 🙁

    #59535
    Petr Novák
    Účastník
    (1356 odpovědí)

    Ale představ si tu zamrazenou kosatka na střeše Transita. Třeba JAKOBO něco dodá:-D

    #59537
    Northwolf
    Účastník
    (659 odpovědí)

    Protože jsem už kosatky docela zblízka viděl, představuju si jeřáb, kosatku a pod ní placatého Tranzita – pokud není Váš, Naki si asi raději nepředstavuje ;-);-);-)

    #59538
    Petr Novák
    Účastník
    (1356 odpovědí)

    Naživo jsem ji neviděl. Ale určitě je to kus. Rád bych se s ní někdy potkal. Z bezpečné vzdálenosti. Je šance na podzim na Senje?

    #59540
    Northwolf
    Účastník
    (659 odpovědí)

    Ano, a čím pozdější podzim tím lépe, v zimě tutovka. Tedy rozuměj tutovka za předpokladu třeba 10ti denního pobytu kdy aspoň 4 dny budou jezditelný na moři, loď se kterou můžeš dál na moře, ideálně 2 motory, ale hlavně místní informační zdroj, bez toho jen tak nazdař bůh jezdit je špatně.

    #59544
    Petr Novák
    Účastník
    (1356 odpovědí)

    Jedem 1. 14 dnů v září. Lodě celkem jdou ale budeme trošku schovani. Lokalita Frovag

    #59547
    Northwolf
    Účastník
    (659 odpovědí)

    PEN napsal:

    Jedem 1. 14 dnů v září. Lodě celkem jdou ale budeme trošku schovani. Lokalita Frovag

    To je bohužel ještě astronomicky léto, loni jsem touhle dobou pádloval na kayaku v tričku a lovil polaky, nevidím to moc dobře, ale vše záleží na sledích (mám li správné informace tak kvóty na sledě byly drasticky sníženy, jedna místní fabrika na ně specializovaná byla kvůli tomu uzavřena, snad jich bude dost). Místa kde byly v letošní zimě kosatky docela často máš z přístavu cca 35-40 Km, hledat je třeba v sundu mezi Senjou a Andoy, který je bohužel přes 30 Km široký.

    #59553
    Petr Novák
    Účastník
    (1356 odpovědí)

    Dík. Kosatku bych fakt rád viděl ale snad tam v této době konečně uštvu halibuta. A třeba i kočku. Ale na ty už bude asi pozdě. Jó a polack se ještě v okolí senji vyskytuje nebo už je to na něj moc sever?

    #59555
    Northwolf
    Účastník
    (659 odpovědí)

    S vlkoušem zatím neporadím – neumím. Na Senje jsem nelovil, ale dle dostupných informací tam polaci jsou.

    #59559
    JAKABO
    Účastník
    (3006 odpovědí)

    #59576
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    Došky, co je? Už bys měl podávat aktuální info 😀 😀 😀

    #59578
    Zdendek
    Účastník
    (281 odpovědí)

    Pafka napsal:

    Došky, co je? Už bys měl podávat aktuální info

    On se asi musí nejdříve s aklimatizovat :-D:-D:-D

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 106. až 120. (celkem z 310)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální informace z Norska 2013

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...