Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální informace z Norska 2013

  • Toto téma obsahuje celkem 309 odpovědí. Do diskuze (82 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel Hanz a poslední změna proběhla před 11 roky a 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 91. až 105. (celkem z 310)
  • Autor
    Příspěvky
  • #59146
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    Tromso včera

    #59147
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    #59148
    Sim
    Správce
    (11307 odpovědí)

    #59150
    Northwolf
    Účastník
    (659 odpovědí)

    sedoil napsal:

    majitel když vidí že mu někdo chytá pod okny tak vyběhne a hrozně nadává, říkáme tam tomu ,,U vzteklého dědka”

    ;-);-);-) škoda že ho nemám “na dostřel”. Sice se držím zásady místní zbytečně nedráždit, ale v tomto případě bych zřejmě neodolal 😀 Vedení statistik na téma mé úlovky do dědkova prvního infarktu + nějaká akční fota by nemusela bejt vůbec špatná zábava.

    #59172
    Erg
    Účastník
    (272 odpovědí)

    muskar napsal: Moc děkuji všem co nám poradili.

    Fold fjord i s proudama jsme prochytali z hůre důle a výsledek 0 . Od zelených tyčí, okolí ostrůvku Kvitholmen až po most v Aure a kompletní okolí Grisvagoya sježděný a prochytaný komplet o nástrahách ani nemluvě.Mělčiny, hlobky, průplavy. Dnes jsme narazili na pidi hejno kelerků které nám po deseti minutách rozehnali delfínci( taky chtěli rybičku ). Jen Luboš chytil před ponorkou krásnou obecňačku 110 cm. Opravdu je to jak u mrtvého moře. Ale to k tomu patří. Takže, jak to bývá, ráno v sobotu odjíždíme a rybky přijíždí . ještě jednou díky moc VŠEM a hlavně Vám přejem trošku víc rybek na háčku.

    Petr

    Předloni jsme to tam měli podobné (od 7.4.). Ryba se musela hledat a dalo dost práce něco nachytat. Většinou v hloubce na větší pilkery. Posunuli jsme termín na půlku června a loni masakr – pomalu víc ryb než vody. Je pravda, že většinu tvořili keleři, ale pod nima obecné a dost makrel. Kromě toho světlo celý den… V dubnu už do Aure nejedu, letní měsíce jsou mnohem lepší.

    #59174
    Radyn
    Účastník
    (600 odpovědí)

    Taky mám stejnou zkušenost!půlka března 2010 to bylo to samé.už bych tam takhle brzo na jaře nejel.To radši přitlačit a vyrazit na sever na skrey.

    #59178
    bulik
    Účastník
    (334 odpovědí)

    sedoil napsal:

    Místo Foldfjordu dobře znám, je pravda že při vjezdu do fjordu hned za zúžením se dá při přílivu a odlivu dobře chytat, stačí 50-80gpilkřík a pustit ho do proudu a nechat unášet. Pozor, nechytejte u toho domku blízko, majitel když vidí že mu někdo chytá pod okny tak vyběhne a hrozně nadává, říkáme tam tomu ,,U vzteklého dědka” v druhé části fjordu se dá také chytat na vláčení podél břehu ale máme odzkoušeno, že většina ryb je na pravé straně směrem tam.

    Zkuste ještě místo od majáku směrem ke kabelu, tam bývají hejna malých kelerů.

    i nám ten příjemný pán kdysi spílal

    #59273
    ZM
    Účastník
    (1125 odpovědí)

    Roksvagen je několik let otevřený od 1.4.(Dintur)Pravdou je,že jsem tam několik let nebyl.Mezitím jsem byl mnohokrát jinde a i v únoru.Měl jsem štěstí,vždycky to dobře dopadlo,a že se ryby musejí hledat…je to výzva právě proto, že samy neskákají do lodi.Ideální jsou místa kde je blízko na otevřené moře,ale kde se můžete i schovat.

    Zahajujete sezonu brzo a můžete z toho těžit do všedních dnů.kdy v Norsku nemůžete být 😛 a čekáte na další příležitost.

    #59462
    Miroslav Jakeš
    Účastník
    (42 odpovědí)

    Za 2 hodky odjezd Tromso a okolí.

    #59476
    Radislav Kryl
    Účastník
    (484 odpovědí)

    Radyn napsal:

    Taky mám stejnou zkušenost!půlka března 2010 to bylo to samé.už bych tam takhle brzo na jaře nejel.To radši přitlačit a vyrazit na sever na skrey.

    Mám stejné zkušenosti, jednou jsme tam byli na přelomu březen/ duben a moře bylo úplně vymetené. Po čtařech dnech ježdění jsme objevili obecňačky v mělčinách kolem pobřeží 5 – 20m v chaluhách od 50 do 70 sem tam 80cm braly na žl.červené gumy.Byla to bída, ale nikde jinde nic nebylo. Podle mě je nejlepší doba od půlkx května do půlky června a potom samozřejmě na makrely od půlky července.

    #59485
    Milan
    Člen
    (1 odpovědí)

    Zdarec chlapi.Včera uloven halibut 216cm 114kg. Lovcem byl 16 kluk, který zdolal tuto rybu po dvou hodinovém boji. Lokalita okolí Tromso.

    #59486
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    Krasna rybka 🙂 🙂

    Treba taky bude jednou stesti unaveny 🙂 🙂

    #59499
    Northwolf
    Účastník
    (659 odpovědí)

    Podle těchto údajů mu do vyrovnání rekordu kilo chybí – vzhledem k délce si dovolím tvrdit že v létě by rekordní váhu jistě měl. Gratuluju lovci i teamu. Super ryba.

    Očekávám podrobnosti o nástraze, nářadí, hloubce.

    Co na to juniorský rekordman Kikibut ? Brousí háky ?

    #59512
    zdeneko
    Účastník
    (439 odpovědí)

    Dyrsfjord zase vydal svoje bohatství. Tiše závidím a doufám, že jak píše Pafka se jednou štěstí unaví a ……

    #59515
    Piva
    Účastník
    (801 odpovědí)

    Právě jsem mluvil s kamarádem který je na Veiholmenu. Počasí zatím ideální, a také potvrdil velké množství skrejů.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 91. až 105. (celkem z 310)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální informace z Norska 2013

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(6)
(20)
(164)
(27)

Nahrávání ... Nahrávání ...