Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální informace z Norska 2010

  • Toto téma obsahuje celkem 1,270 odpovědí. Do diskuze (187 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel mirecek a poslední změna proběhla před 13 roky a 4 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,171. až 1,185. (celkem z 1,271)
  • Autor
    Příspěvky
  • #14764
    kosatka
    Účastník
    (69 odpovědí)

    Po Praze se šíří fáma, že Hynek končí v Kvenvaeru a hledá nový kamp. Nemáte někdo přesnější info?

    #14767
    Hlaváček Milan
    Účastník
    (271 odpovědí)

    Hynek je v Norsku tak snad až se vráti doufáme že podá vysvětlení možná že to vypustila konkurence protože spousta lidí má zaplacené zálohy na 2011:-(

    #14769
    board
    Člen
    (2 odpovědí)

    Příští rok jsem chtěl změnit lokalitu pro rybaření v Norsku a narazil jsem na tomto portálu i na CK Wohanka Group s.r.o. A protože se říká důvěřuj, ale prověřuj, trochu jsem zapátral. Na portálu MSp ČR jsem sice našel zápis o firmě, ale podle výpisu z Živnostenského rejstříku se nejedná o Cestovní Kancelář, ale pouze Cestovní Agenturu. A protože se ve svojí práci zabývám obchodním zákoníkem téměř 24hodin denně, vyplynulo mi z toho následující:

    1. CK Wohanka Group s.r.o. K Severu 257, 252 81 Petrov IČ: 24685097, DIČ: CZ24685097 NENÍ CESTOVNÍ KANCELÁŘ, ALE CESTOVNÍ AGENTURA, pro provozování CK nemá potřebnou koncesi od MMR (cestovního ruchu).

    2. Cestovní Agentura není pojištěná proti úpadku!!! Toto pojištění muže získat pouze Cestovní Kancelář s platnou koncesí a navíc ho MUSÍ UVEŘEJNIT NA VŠECH MATERIÁLECH CK, VČETNĚ WEBU!!!

    3. Je docela do očí bijící výzva na stránkách CK Wohanka Group s.r.o., kde žádají zaslání řádně vyplněných přihlášek na rok 2011…

    4. V celku to znamená, že pokud kdykoliv vyhlásí bankrot, lidé kteří zaplatili zálohy nemají sebemenší šanci na vrácení.

    Takže pro mě to znamená, že pro mě příští rok Norsko padá, protože všechno slušné už je obsazené a investovat možný dobročinný příspěvek v podobě zálohy této společnosti riskovat vážně nehodlám. Orlíku těš se…

    Tady vám posílám odkazy, můžete si to ověřit sami…

    justice.cz

    rzp.cz

    rybolovnorsko.com

    #14775
    cahitra
    Člen
    (6 odpovědí)

    ahoj board, tak pojed s námi.

    #14776
    Hynek Wohanka
    Člen
    (17 odpovědí)

    Vážení přátelé rybáři, pokusím se reagovat na poslední články v této diskuzi. To, že jsme v Norsku je pravda. To, že jsme přišli o kemp v Kvenvaeru je také pravda. Nevím jak se tato zpráva dostala na veřejnost ještě dříve než nám tuto skutečnost oficielně potvrdili majitelé kempu v Kvenvaeru. Ti tak učinili nyní na jednání, které jsme v Norsku absolvovali. Měli jsme nějaké informace o tom, že se pravděpodobně něco děje za našimi zády. Doslechli jsme se, že se na naše místo tlačí cestovní kancelář z Německa. Bohužel jsme nebyli na tuto skutečnost upožorněni dopředu a majitelé kempu v Kvenvaeru nám zcela neočekávaně vypověděli smlouvu. Celá tato záležitost bude mít pravděpodobně soudní dohru, ale to nám kemp nevrátí. Zahájili jsme okamžitě jednání s jimými kempy ve stejné lokalitě. Právě teď sedím v jednom z nich na ostrově Smola a reaguji na připomínky v této diskuzi. Jednání, která zde probíhají vypadají velmi nadějně. Je tedy velmi pravděpodobné, že nový kemp na sezónu 2011 a dále jsme opatřili. Na loviště u Smoly, na která jsme vyráželi z Kvenvaeru a cesta nám trvala něco přes hodinu se právě teď koukám z okna apartmánu.

    Mrzí mě to, že jsme nestihli informovat rybářskou veřejnost jako první. Neměli jsme však svým klientům co říci, protože jednání stále probíhají. Nechtěli jsme nikoho děsit nepodloženými úvahami. Nyní je však situace jiná, protože na příspěvky v této diskuzi musíme reagovat. CK Hynek Wohanka se transformuje do CK Wohanka Group, s.r.o., ve které jsem jedním z jednatelů. Tuto skutečnost naši klienti samozřejmě zaregistrovali. CK Hynek Wohanka má stále platnou koncesní listinu a je pojištěná u Generali pojišťovny. Koncesní listinu na CK Wohanka Group, s.r.o. očekáváme každým dnem. Pojištění u Generali pojišťovny přejde z CK Hynek Wohanka na CK Wohanka Group, s.r.o.

    Tímto jsem snad odpověděl na předcházející příspěvek v této diskuzi.

    Po našem návratu z Norska (pravděpodobně v pondělí 15.11.2010) budeme neprodleně informovat naše klienty o změnách, které nastaly. Tyto informace poskytneme jak na našem Webu, tak i jednotlivě všem našim klientům, kteří již mají rezervace na rok 2011. Představíme jim samozřejmě i nový kemp s jeho vybaveností a polohou.

    Doufám, že toto vysvětlení je pro tuto chvíli dostačující.

    S pozdravem Hynek Wohanka

    #14782
    1969
    Člen
    (15 odpovědí)

    To Hynek: Děkuji za objasnění situace. Jsem váš spokojený zákazník, rád bych příští rok znovu do Norska. Teď jsem však na váškách, jestli mám udělat rezervaci u vás, nebo se rozhléddout někde jinde. Nechci s přihláškou otálet, protože brzy budou dobré termíny rozebrané. Děkuji za odpověď.

    #14784
    Duke
    Správce
    (1391 odpovědí)

    Pro marty a petrs: Chyba v Opeře odstraněna. Rozhození vzhledu stránky způsobily špatně vložené linky od uživatele board, příspěvek jsem mu zeditval, linky vložil správně přes tlačítko “Odkaz”. Vaše příspěvky jsem smáznul, aby bylo toto téma přehlednější.

    #14785
    Hynek Wohanka
    Člen
    (17 odpovědí)

    Opět se Vám hlásíme ze zasněženého Norska. V předchozím příspěvku jsme Vás informovali o probíhajících jednáních o novém kempu v Norsku. Tato jednání dnes ukončíme s pozitivním výsledkem. S majiteli jsme se dohodli na dlouhodobé spolupráci. Zítra se vracíme domů a od pondělí začneme informovat naše klienty a celou rybářskou veřejnost o výsledcích našich jednání. Nový kemp se nachází na ostrově Smola, velmi blízko nám všem známých lovišť. Veškeré další informace naleznete v příštím týdnu na našich webových stránkách.

    S pozdravem Hynek a Vláďa

    #14813
    Sim
    Správce
    (11229 odpovědí)

    Jedny z posledních slunečních paprsků nad Soroya, za 14 dní se ostrov ponoří do polární tmy a první slunce se objevní až kolem 15 ledna, jen na 5 minut.

    #14825
    spring
    Účastník
    (119 odpovědí)

    Nevíte, jak dopal Hynek v Norsku? Moji kolegové se bojí, že už nebude mít tak dobré lodě a na plastových skořápkách se bojí jet. Jak daleko budou chaty od přístavu?

    #14826
    smile
    Člen
    (14 odpovědí)

    Smolu docela znám a moc kempů, kde mají aluboaty za rozumnou cenu tam moc není, takže Hynkova výhoda – rychlé a bezpečné lodě půjde asi do kopru.

    #14827
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    spring napsal:

    Nevíte, jak dopal Hynek v Norsku? Moji kolegové se bojí, že už nebude mít tak dobré lodě a na plastových skořápkách se bojí jet. Jak daleko budou chaty od přístavu?

    o stranu dopredu mas primo info od Hynka (59)

    #14829
    smile
    Člen
    (14 odpovědí)

    MifakM napsal:

    spring napsal:

    Nevíte, jak dopal Hynek v Norsku? Moji kolegové se bojí, že už nebude mít tak dobré lodě a na plastových skořápkách se bojí jet. Jak daleko budou chaty od přístavu?

    o stranu dopredu mas primo info od Hynka (59)

    Žádnou konkrétní odpověď, kde bude jsem tam nenašel.:-?

    #14831
    MifakM
    Účastník
    (2601 odpovědí)

    smile napsal:

    MifakM napsal:

    spring napsal:

    Nevíte, jak dopal Hynek v Norsku? Moji kolegové se bojí, že už nebude mít tak dobré lodě a na plastových skořápkách se bojí jet. Jak daleko budou chaty od přístavu?

    o stranu dopredu mas primo info od Hynka (59)

    Žádnou konkrétní odpověď, kde bude jsem tam nenašel.

    Konkrétní bude až tento týden:

    Tímto jsem snad odpověděl na předcházející příspěvek v této diskuzi. Po našem návratu z Norska (pravděpodobně v pondělí 15.11.2010) budeme neprodleně informovat naše klienty o změnách, které nastaly. Tyto informace poskytneme jak na našem Webu, tak i jednotlivě všem našim klientům, kteří již mají rezervace na rok 2011. Představíme jim samozřejmě i nový kemp s jeho vybaveností a polohou.

    #14833
    smile
    Člen
    (14 odpovědí)

    No já myslel, jestli už se v Praze něco nešušká.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1,171. až 1,185. (celkem z 1,271)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální informace z Norska 2010

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(4)
(16)
(117)
(17)

Nahrávání ... Nahrávání ...