Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální informace střední Norsko 2012

  • Toto téma obsahuje celkem 2,035 odpovědí. Do diskuze (165 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel plukas a poslední změna proběhla před 11 roky a 11 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 631. až 645. (celkem z 2,036)
  • Autor
    Příspěvky
  • #38135
    PP
    Člen
    (223 odpovědí)

    To VenaS:

    Jak celníci v pohodě? Zas dáme někdy sraz na Řemendě, aby jsi mohl povyprávět

    #38136
    DODO
    Člen
    (29 odpovědí)

    Když počasí to umožní tak je super plotna NORDKLEPPEN cca 45 min. od kempu. Je velká 10 x 8 Km super flek.

    #38140
    candat62
    Účastník
    (7 odpovědí)

    mam pozdravovat od vorajdy tet jsem se od neho vratil a v nedeli se uvidime.nechte tam neco pro nas” alt=”” />

    #38169
    Václav Sochor
    Účastník
    (224 odpovědí)

    PP napsal: To VenaS:

    Jak celníci v pohodě? Zas dáme někdy sraz na Řemendě, aby jsi mohl povyprávět

    Bylo to v pohodě, jen po cestě zpět jsme ve Švédsku projížděli krokem přes policejní kontrolu, Ale ta byla spíš zaměřená na hokejové fanoušky. Nás nechali bez problémů projet.

    #38178
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    to Kim:jak rybaří kluci na Hitře?Počasí se vylepšilo,tak by jim to mohlo brát.Už se jim to ale krátí,v pátek jedou domu ne?

    #38183
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Užívají si to, jde jim to hlavně dorši. Dnes ráno mě informovali. V sobotu se vrací a tak si myslím, že příští týden bychom měli dát pokec. Já jsem od čtvrtka do pondělí v lese.

    #38185
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Dalsi pokracovani predvcerejsiho vyjezdu ukazuje,ze nejen dorsi ziv je clovek a pekne ryby potesili i Pospisilovce

    #38186
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Kdyz sjizdeli vychodni hranu Vickrevetu tak to pustili na vetsi hloubku a ve sloupci se dostali na pekne ryby

    #38187
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Vcera se nejezdilo,foukala nam tu nejaka desitka ale dnes se to uz pomalu uklidnuje a lode zbroji na vlaceni,protoze na hlubokou vodu je jeste velmi silny drift.Pospisilovci dodali jeste foto krasneho dorse z anabaze na Bransb. Meril 117 a mel 17kg

    #38190
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    to Kim:ta to je super,že jim berou.Ten příští týden se tedy sejdem na pokec.

    #38193
    Pafka
    Účastník
    (3890 odpovědí)

    Nazdar chlapi, co jste se v květnu vrátili z Norska …

    Kudy jet? Po 3 a nebo po E6? Myslel jsem, že kvůli cca 20km rozestavěnému úseku na 3 pojedeme po E6, ale teď mi přišla od kámoše, který odjížděl minulý pátek zpráva, že E6 je samá objížďka.

    Takže kudy nejlépe? :-)8-)8-)

    #38198
    Petr
    Účastník
    (63 odpovědí)

    to Pafka: My jsme se vrátili před 14 dny. Na E6 jsou malé objížďky a jsou tak rychle prjezdné, že ani nezaznamenáš, že si po nich jel. Místy jsou dlouhé cca 200m, nejdelší je asi 4 km, ale projedeš jí povolenou rychlostí (80km/h) úplně v pohodě, zdržení minimální. A to jsme jeli v pátek navečer – špička z Osla. Ale záleží na tobě, kudy chceš jet, jsou to jen postřehy z cest 🙂

    #38206
    Franta
    Člen
    (135 odpovědí)

    Dodo napsal:

    Dodo,

    chtelo by to lepsi fotak, nebo si otrit cocku:-)8-O.

    Rybky pekny.

    #38207
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    to Pafka:vrátili jsyme se ve čvrtek a na 3 je to někde hodně rozkopané,tak bych jel asi raději po E6,jak píše sedivak63.

    #38220
    Anonymní uživatel
    Neaktivní
    (3572 odpovědí)

    Dnes foukala nejaka devitka a vetsina lodi cekala jak se to vyvine.Po obede uz prvni netrpelivci vyrazili do studeneho severaku.Do vecera se vitr uklidnil na nejakou 6-ku a to je znameni pro vyjezdy.Zrovna je priliv,tak ocekavam,ze ulovky budou solidni.Zatim se vratila jedna lod a privezla zajimave ulovky

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 631. až 645. (celkem z 2,036)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální informace střední Norsko 2012

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(5)
(20)
(163)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...