Nápověda Doporučujeme:

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální informace střední Norsko 2012

  • Toto téma obsahuje celkem 2,035 odpovědí. Do diskuze (165 diskutujících) se naposledy zapojil uživatel plukas a poslední změna proběhla před 11 roky a 11 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 691. až 705. (celkem z 2,036)
  • Autor
    Příspěvky
  • #38470
    Jostolen
    Člen
    (88 odpovědí)

    #38474
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    …Dolmoy:…stačilo dnes klukům deset minut na “Podkově” a podařilo se keler 11,5kg a treska 12,4kg…kdo umí ten umí…:-)

    #38475
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    …a další trofejky s dnešního poledne, ve stínu 25 C a bouchaj se keleři jeden za druhým…černý MYSTIC na ně prostě funguje, o tom žádná..:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)

    #38476
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    to Honza: moc pěkný ryby a to počasí!!!A co mníci?

    #38477
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    počasí luxus, ale má se ochlazovat…tak uvidíme..8-)

    #38478
    mara45
    Účastník
    (2722 odpovědí)

    Ať se klidně ochladí,hlavně že to bude brát!!

    #38488
    Franta
    Člen
    (135 odpovědí)

    Jostolen napsal:

    Včera jsem slíbil, že napíši něco o lodích, které jsou pro zákazníky v kempu JOSTOLEN. Jedná se o hliníkové čluny pro 4 rybáře. U nás se snažíme, pro větší pohodlí a spokojenost klientů, umisťovat na loď pouze tři osoby. Lodě jsou vybaveny 50HP dvoutaktními závěsnými motory,které dávají lodi ve skluzu rychlost přes 40km/hod. Spotřeba-podle počasí- je v průměru do 100 lt za turnus (9dní na vodě). Lodě mají 10 držáků na pruty, GPS a sonar ( v ceně), plovací vesty, kotvu,gaf, 2 bedny na ryby,rybářské mapy.

    Zdravim,

    nejsou to klasicky Kverna?

    F,

    #38489
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Dnes na Hitře uloven dobrý halík. Poslal jsem MMS Pafkovi. Já to neumím sem dát.

    #38490
    honzak
    Účastník
    (2583 odpovědí)

    kim napsal:

    Dnes na Hitře uloven dobrý halík. Poslal jsem MMS Pafkovi. Já to neumím sem dát.

    Jak byl velký?:-)

    #38495
    kim
    Účastník
    (1879 odpovědí)

    Neumím to z mobilu určit, ale jeví se mi na tamní poměry solidní. V sobotu se Honza vrací a to se dovím víc.

    #38507
    hitradolmoy
    Člen
    (3 odpovědí)

    honza dufek napsal: …a další trofejky s dnešního poledne, ve stínu 25 C a bouchaj se keleři jeden za druhým…černý MYSTIC na ně prostě funguje, o tom žádná..

    keleři se nebouchají jeden za druhým,jsou to pouze velmi ojedinělé úlovky,ti na fotkách byli chyceni hlubinnou přívlačí na 15 cm vobler černostříbrné barvy….ryby na dolmoy momentálně velmi slabé,ostatně jako celé okolí…sem tam ojedinělé úlovky obecných tresek+miliony mikrokelerů,ani z volného moře u Titranu se nic moc nevozí….v noci padla mlha,že by ji mohl Rákosníček krájet:-))))

    #38514
    honza dufek
    Účastník
    (1494 odpovědí)

    …někdo má na ně štěstí jinej zase ne….:-):-):-):-):-):-)

    #38521
    Jostolen
    Člen
    (88 odpovědí)

    SMOLA- JOSTOLEN hlásí, že konečně připluli dospělí keleři.Zatím žádní velcí obři, ale pro začátek 95 až 105 je uspokojující.

    #38522
    Vladimír Doškář
    Člen
    (542 odpovědí)

    Franta napsal:

    Jostolen napsal:

    Včera jsem slíbil, že napíši něco o lodích, které jsou pro zákazníky v kempu JOSTOLEN. Jedná se o hliníkové čluny pro 4 rybáře. U nás se snažíme, pro větší pohodlí a spokojenost klientů, umisťovat na loď pouze tři osoby. Lodě jsou vybaveny 50HP dvoutaktními závěsnými motory,které dávají lodi ve skluzu rychlost přes 40km/hod. Spotřeba-podle počasí- je v průměru do 100 lt za turnus (9dní na vodě). Lodě mají 10 držáků na pruty, GPS a sonar ( v ceně), plovací vesty, kotvu,gaf, 2 bedny na ryby,rybářské mapy.

    Zdravim,

    nejsou to klasicky Kverna?

    F,

    Nejsou. Jsou to lodě Kaasbøll, které se vyrábějí na Hitře. Došky

    #38526
    hitradolmoy
    Člen
    (3 odpovědí)

    honza dufek napsal: …někdo má na ně štěstí jinej zase ne….

    …jo to je ten klučina co to štěstí měl,na hlubinnou přívlač na podkově,ta ,,rybička´´ co drží je jedna z těch čtyřech z předchozího příspěvku:-)))))

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 691. až 705. (celkem z 2,036)

Pro reakci na toto téma se musíte přihlásit.

Úvodní stránka Fóra Diskuze mořského rybolovu Aktuální informace střední Norsko 2012

Lokality

Bakkan Wahl

Soroya

Seter Brygge

Madagaskar

Maledivy

Poslední fotogalerie

Madagaskar » listopad 2022

Maledivy » únor 2022

Tanzanie » Listopad 2022

Anketa

Jak hodnotíte system registrací a vývozu ryb?

(5)
(20)
(163)
(26)

Nahrávání ... Nahrávání ...